Zawod fotomodelka

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
natalya
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2290
Rejestracja: 10 lis 2007, 16:32
Lokalizacja: FR
Kontakt:

Post autor: natalya » 03 gru 2007, 18:13

ja mam dwie kuzynki- maja wszystkie predyspozycje na modelki.powinny sprobowac , bo mysle, ze by sie nadawaly, tylko nie wiem co one o tym mysla. wydaje mi sie, ze kiedys cos o tym przebakiwaly, tylko chyba nie za bardzo wiedza jak sie za to wszystko zabrac :roll: na ich miejscu sprobowalabym szczescia ;) szkoda, ze ja sama nie moge.....
18.07.07 dr Cieslik- calkowita korekcja nosa
12.08.08 dr Cieslik- powiekszenie ust

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 03 gru 2007, 18:21

monikunda, warunki sesji opisywalam juz w watku z fotkami, nie biore kasy jezeli dziewczyna pasuje mi do jakiegos pomyslu i sama to zaproponuje ;)
ja nie jestem negatywnie nastawiona, poprostu daje dobra rade- nie nastawiac sie na nie wiadomo jaki zarobek, szczegolnie w tym kraju ;)
a fotografem jestem z zamilowania, wczesniej pozowalam do zdjec ale stwierdzilam, ze moje miejsce jest po drugiej stronie obiektywu.
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
monikunda
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 339
Rejestracja: 15 lip 2007, 21:56
Kontakt:

Post autor: monikunda » 03 gru 2007, 19:53

Ja wiem Polska jest troszke opoznionym krajem;) Ale moze cos sie zmieni .....musze poczytac ten twoj watek troszeczke;)
06.11.2007 dr Skupin -325 hp Juz po.........bylo warto:))))))))

Awatar użytkownika
veronnika
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 501
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:05
Lokalizacja: krakow

Post autor: veronnika » 06 gru 2007, 21:05

tez mam wrazenie, ze bycie fomodelka to nie zawod. Jest mnostwo dziewczyn z bardzo ladnymi twarzami, ale o wzroscie 160cm, majacych nieco wiecej w talii i biodrach.
Moze czasem ktorejs sie uda wziac udzial w jakiejs sesji reklamowej ale chyba z wybiciem sie jest ciezko.
Mysle, ze agencji jest lepiej angazowac dziewczyny, ktore moga i pozowac jak i brac udzial w pokazach.
Moze sie myle, nie mam kontaktu z tym srodowiskiem i nidgy nie probowalam swoich sil w tym zawodzie wiec wlasciwie nic nie wiem :-)

pozdrawiam
08.03.2008 - korekta nosa - część chrzęstna - Dr Keller - Skomska
2013 i 2014 - makijaż permanentny ust i brwi - Anna Stasz
15.06.2016 - powiększenie biustu - dr Furmanek - ES anatomiczne high profile
przed i 13 dni po:
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 75#p947375" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
misialeczek24
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5509
Rejestracja: 22 lis 2005, 14:24
Lokalizacja: Dublin

Post autor: misialeczek24 » 06 gru 2007, 21:19

wiekszosc modelek nie jest nawet ladnych ale maja to cos dzieki czemu chodza po swiatowych wybiegach.a fotomodelki to piekne dziewczyny ktorym brak np wzrostu-MONIKUNDA jesli to twoje marzenie to uderzaj gdzie sie da a noz sie uda-POWODZENIA!!!
•1operacja-(przed rozmiar B)-5.10.2007-325&375 cc HP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar D
•2operacja-19.12.2008-450&500 cc VHP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar E/F(wymiana implantow na wieksze i usuniecie CCz lewej piersi)
(angel

Awatar użytkownika
veronnika
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 501
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:05
Lokalizacja: krakow

Post autor: veronnika » 06 gru 2007, 21:28

tez racja
jest taka modelka, ma tylko 170cm ale jest lub byla bardzo znana (od 2 lat nie mam fashion TV) miala bardzo szeroko rozstawione oczy ale tak naprawde bardzo bardzo.
jej twarz byla charakterystyczna, to fakt a co do urody, to...cos okropnego
08.03.2008 - korekta nosa - część chrzęstna - Dr Keller - Skomska
2013 i 2014 - makijaż permanentny ust i brwi - Anna Stasz
15.06.2016 - powiększenie biustu - dr Furmanek - ES anatomiczne high profile
przed i 13 dni po:
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 75#p947375" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Sylwia2505
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 598
Rejestracja: 12 paź 2007, 11:22
Kontakt:

Post autor: Sylwia2505 » 09 sty 2008, 11:40

Zgadzam się z powyższymi opiniami-pozowanie do zdjęć to nie jest zawód,po pierwsze niestety w Polsce modelka dostaje śmieszne pieniądze za dość często wyczerpującą pracę,po drugie-zlecenia są "od święta".Poza tym jeżeli chodzi o "menadżerów" i niestety samych fotografów,to niestety prawda...nie będe wymieniała nazwisk ale gdybym miała mniej godności,byłabym w playboyu ale pan W.B. zażyczył sobie "odwdzięczenia" ,więc na tym się skończyło.Oczywiście są też wspaniali ludzie z którymi warto współpracować,pozować ale niestety..ja w tym siedzę niecały rok i tyle zboczeńców i oszustów na ilu miałam nieprzyjemność się natknąć to głowa mała..
Warto pozować,gdy jest to pasją i gdy ma się silny charakter bo inaczej można zwariować..na każdym kroku trzeba pilnować swojego tyłka i CZYTAĆ DOKŁADNIE UMOWY by zdjęcia nie znalazły sie bez naszej wiedzy i zarobku w niepożądanych miejscach.Piszę to,bo ja na początku obdarzyłam ludzi z którymi pracowałam ogromnym zaufaniem i szacunkiem a to ile przeżyłam rozczarowań,oszustw i chamstwa..nikomu nie życzę..dlatego jak ktoś chce próbować robić coś w tej branży to proszę..bądźcie bardzo ostrożne i dokładnie sprawdzajcie osoby do których sie wybieracie,choć jak pisałam wcześniej-nawet fotograf znany i komercyjny może okazać się najzwyklejszym frajerem... :evil:
19.02.2008r. Dr.Niemkiewicz-375cc HP pod mięsień

Awatar użytkownika
monikunda
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 339
Rejestracja: 15 lip 2007, 21:56
Kontakt:

Post autor: monikunda » 24 sty 2008, 19:42

Dzieki dziewczyny za odpowiedzi..ostatnio mialam bardzo cieki w zyciu okres i nic nie odpisywalam sorki....ale teraz juz czuje sie lepiej i zaczynam spowrotem myslec o moim marzeniu zaistnienia jako fotomodelka....chociazby w ramach hobby...Mara !!!!moglabym do ciebie przyjechac na sesje zdjeciowa tak w maju-czerwiecu?Teraz nie moge bo wyjezdzam do Warszawy .Chcialam sie jeszcze zapytac ..czy bierzesz pieniazki za sesje ...jak tak to ile?dzieki z gory za odpowiedz :*
06.11.2007 dr Skupin -325 hp Juz po.........bylo warto:))))))))

Awatar użytkownika
Sylwia2505
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 598
Rejestracja: 12 paź 2007, 11:22
Kontakt:

Post autor: Sylwia2505 » 24 sty 2008, 23:08

Monikunda jak chcesz to odezwij się do mnie na PM dam Ci namiary (będziesz mieć super foty za darmo lub jeszcze Ty pieniązki dostaniesz oh(re1 )
19.02.2008r. Dr.Niemkiewicz-375cc HP pod mięsień

Awatar użytkownika
mika36
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 326
Rejestracja: 19 lip 2007, 13:27

Post autor: mika36 » 31 sty 2008, 14:26

Pewnie sie tu wszystkim naraze, ale moim zdaniem jest coś upokarzajacego w byciu modelką. Rozumiem, ze mozna sobie dorabiac w ten sposob np. na studiach, ale jesli jest to jedyny sposób zarobkowania i traktowany przez tzw. modelke bardzo serio to po prostu straszne. No bo co moze być rozwijajacego w chodzeniu po wybiegach albo w pozowaniu do zdjęć?? Gdybym miala córkę, szczerze chcialabym by wybrala madrzejszy sposób zarabiania na zycie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”