Zawod fotomodelka

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
vitez
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 105
Rejestracja: 10 lut 2007, 20:28
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: vitez » 03 mar 2008, 00:58

mara pisze:no ale skoro piszesz, ze pozujesz do publikacji prasowych to chyba zle nie jest ;)
Zaczęła sie interesować fotomodelingiem i pozowaniem do tego typu gazet. Co nie inputuje że to robi 8-) .

Awatar użytkownika
Amfitryta
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 22
Rejestracja: 01 mar 2008, 13:39

Post autor: Amfitryta » 03 mar 2008, 01:07

vitez pisze: Zaczęła sie interesować fotomodelingiem i pozowaniem do tego typu gazet. Co nie inputuje że to robi 8-) .
Tak, tak Vitez dziękuję za sprostowanie :-D

Wkradło się małe nieporozumienie...na razie nie miałam okazji pozować :-)


Troszkę się wstydzę o tym pisać, bo boję się, że mogę wyjść na osobę bezkrytyczną (a nie chciałabym tego, bo jestem raczej skromna) ale od dziecka mówiono mi, że jestem (ponoć) bardzo fotogeniczna (chociaż osobiści twierdzę, że jako dziecko lepiej wychodziłam na fotografiach niż teraz).

Do tej pory miałam robioną tylko raz profesjonalną sesję...w wieku bodajże 7/8 :badgrin:


Kilkakrotnie zdarzyło mi się być zaczepioną przez fotografów w centrach handlowych (jak były jakieś castingi) ale bardzo się wstydziłam i za każdym razem odmawiałam i uciekałam :(


Obecnie zastanawiam się czy nie warto spróbować wysłać jakiegoś zgłoszenia...do agencji modelingu/fotomodelingu się boję cokolwiek wysyłać, bo wiem, że to za wysokie progi dla mnie :oops: dlatego pomyślałam, że może łatwiej dostać się na ewentualną sesją do jakiegoś pisemka dla Pań oh(s1


...uff znowu się rozpisałam :badgrin:

Awatar użytkownika
shakeyaass
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 27
Rejestracja: 21 paź 2007, 16:25
Lokalizacja: £ÃłdÂź
Kontakt:

Post autor: shakeyaass » 03 mar 2008, 20:34

hehe ja mam niedlugo brać udzial w pokazach w Galerii Łódzkiej :D śmiechowo ;p

Awatar użytkownika
vitez
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 105
Rejestracja: 10 lut 2007, 20:28
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: vitez » 03 mar 2008, 22:41

Amfitryta pisze: Obecnie zastanawiam się czy nie warto spróbować wysłać jakiegoś zgłoszenia...do agencji modelingu/fotomodelingu się boję cokolwiek wysyłać, bo wiem, że to za wysokie progi dla mnie :oops: dlatego pomyślałam, że może łatwiej dostać się na ewentualną sesją do jakiegoś pisemka dla Pań
Wprost na odwrót - łatwiej dostać się do agencji modelingowej niż tak od razu do pisemka.
Dlaczego? Ano większość sesji dla pisemek jest robionych na zlecenie albo przez ich własnych albo wynajętych fotografów zawodowych. I ci fotografowie biorą modelki z agencji modelek a nie takie które się do redakcji pisemka zgłaszają. To tak w ogólnym skrócie - zależy oczywiście od poziomu gazety itp.
Podobnie z agencjami modelingowymi należy uważać... ale to już temat-rzeka.

Awatar użytkownika
Amfitryta
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 22
Rejestracja: 01 mar 2008, 13:39

Post autor: Amfitryta » 04 mar 2008, 01:11

shakeyaass pisze:hehe ja mam niedlugo brać udzial w pokazach w Galerii Łódzkiej :D śmiechowo ;p
Życzę udanej zabawy :-) 8-)



--

vitez bardzo dziękuję za odpowiedź :)

karolka69
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3965
Rejestracja: 19 paź 2008, 19:48
Lokalizacja: Anglia

Post autor: karolka69 » 03 maja 2009, 15:07

monikunda, i jak? Udalo sie?:)
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png
13.07. 2009- JUŻ PO
350cc HP, anatomiczne, pod mięsień, Eurosilicone - implant pekl po 9 latach

19.06.2019 - wymiana na okragle 450cc ES

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”