Miejsca które warto zobaczyć cz.I

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
kamelia_26
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 540
Rejestracja: 21 paź 2006, 09:30
Lokalizacja: De

Post autor: kamelia_26 » 27 lut 2007, 18:16

eve pisze:Grecji
Evcia, tylko nie Grecja :evil: bylam rok temu i gdyby nie super hotel i to ze poznalismy tam swietnego Polaka (Michal buziaki ;) to bylabym zalamana.
strasznie sie rozczarowlam Grecja, a przede wszytkim Grekami.a sama tam tak ciaglam :roll:
a moze to tylko w tym regionie co ja bylam jest tak "niefajnie" :?:
ogolnie wszyscy co jada do Grecji narzekaja na jedzenie.my bylismy w international hotel i jedzonko bylo wysmienite.
co do cen to zalezy jaki hotel wezmiesz i w jakiej czesci Grecji.my wcale tak malo nie placilismy :?

Annetta, mam przeczucie ze obie wycieczki beda udane.tez mam w planach Portugalie ale jeszcze nie teraz ;)
jak wrocisz to czekam na opis wrazen!

Awatar użytkownika
-asia
Senior Moderator Beauty
Senior Moderator Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 31 maja 2005, 12:23

Post autor: -asia » 27 lut 2007, 20:47

kamelia_26 pisze:.... to bylabym zalamana.
strasznie sie rozczarowlam Grecja, a przede wszytkim Grekami.a sama tam tak ciaglam :roll:

:? a czemuż to? :roll:

Awatar użytkownika
turek.mg
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4978
Rejestracja: 07 lip 2005, 09:36

Post autor: turek.mg » 28 lut 2007, 08:20

Michitka jak z tą pogodą w Egipcie??? ja lecę jutro rano i trochę mnie przeraziłaś tymi "kurtkami puchowymi" :!: :?

gdzie byłaś??

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 28 lut 2007, 08:30

turek.mg pisze:Michitka jak z tą pogodą w Egipcie??? ja lecę jutro rano i trochę mnie przeraziłaś tymi "kurtkami puchowymi" :!: :?
gdzie byłaś??
Byłam w Hurghadzie. Noce dość zimne ok 6-10 stopni, jak słońce zachodzi ok 17 też już nieciekawie. Ale w słońcu bardzo przyjemnie i ciepło.
A ty gdzie lecisz?
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

kitek
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 77
Rejestracja: 18 sty 2006, 10:19
Lokalizacja: GDYNIA

Post autor: kitek » 01 mar 2007, 09:11

GAGA pisze: reszte Maimi przesle Wam jak tylko sie wybiore gdzies dalej na razie nie mialam czasu. praca praca :doubt:
czy się zajmujesz ze podróżujesz po tak pięknych miejscach ?

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 06 mar 2007, 13:30

Witam ponownie w tym wątku.
wlasnie siedze na lotnisku w drodze do domu z wysp kanaryjskich. po ponad tygodniu spedzonym w tym okropnym miejscu mam tylko ochote wracac.....
kanary to jedna z najgorszych wypraw jakie moga przydarzyc sie w czasie wakacji. cale szczescie ze bylam tu w pracy. widok tych kamieni dookola po 2 dniach jest nie do ziesienia.
posle pare zdjec jak juz wroce do domku i na spokojnie je pozmniejszam.

Kitek - pracuje czasem jako modelka- z naciskiem na czasem! a mojego przewodniego zajecia nie bardzo chce tu ujawniac moge tylko powiedziec ze zwiazane jest z turystyką co bezposrednio przeklada sie znow na podroze :-D niekoniecznie po fajnych miejscach jak sama widzisz. :(
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
anetas
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 525
Rejestracja: 29 cze 2005, 21:21

Post autor: anetas » 06 mar 2007, 14:32

Gaga wreszcie wracasz :-D , tydzień??, myślałam, że wieki Cię nie było :-)
made by-dr SZCZYT, 650cc

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 06 mar 2007, 22:01

wlasciwie to 11 dni a nie tydzien. ja tez myslalam ze to wieki Aneta!!! :evil: jutro juz bede w swoim kochanym łozeczku :-D
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Post autor: viriel » 07 mar 2007, 16:34

Kanary moim zdaniem mają swój niepowtarzalny urok, ale faktycznie nie jest to miejsce które każdemu się spodoba :-) Mój tata jest dr geologii- dla niego kanary to istny raj :-D Ja tylko częściowo przejęłam jego zainteresowania, więc jestem oszczędna we wszelkich ocenach w tej kwestji.

Awatar użytkownika
turek.mg
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4978
Rejestracja: 07 lip 2005, 09:36

Post autor: turek.mg » 09 mar 2007, 17:37

właśnie wróciłam z Egiptu, dokładnie z Makadi Bay, mam mieszane uczucia, plaża do dupy
rafa jak pumeks, a miał być piasek, byłam z dziećmi i biuro co nieco wprowadziło mnie w błąd, hotel ładny, pogoda dobra, wróciłam ładnie opalona:)
póki co mam Egiptu dość i rozglądam się za większą cywilizacją,

ps mi Kanary przypadły do gustu;)

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”