Miejsca które warto zobaczyć cz.I

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Magea
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 248
Rejestracja: 16 sty 2005, 23:16
Lokalizacja: £ÃłdÂź

Miejsca które warto zobaczyć cz.I

Post autor: Magea » 10 maja 2005, 00:37

Czy macie jakieś ulubione,do których macie szczególny
sentyment?Jakie podróże wywarły na Was największe wrażenie?
Czy są jakieś miejsca w Polsce,które uważacie,że warto zobaczyć,zwiedzić?

Awatar użytkownika
Valentina
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2059
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:58

Post autor: Valentina » 10 maja 2005, 01:27

W Polsce kocham Dębki i Szklarską Porębę. Do Dębek mam bardzo bliziutko i w wakacje siedzę tam prawie całe lato. To typowo turystyczna wioska, same pensjonaty, lasek, przecudowna plaża (jest wyodrębniona część plaży dla naturystów, jakby ktoś był zainteresowany... :lol: ) i morze. Uwielbiam to miejsce... gdy w ciepły letni wieczór robimy z przyjaciółmi grilla, ludzie spacerują po deptaku...ach... tam to jest dopiero klimat :wink: ...
Szklarska Poręba... to zawsze było ukochane miejsce mojego Słoneczka i moje. Zimą jest pięknie, ale latem jest jeszcze piękniej :D Góry, wodospady, te prześliczne strumyki, a wieczorkiem tak jak w Dębkach... ten niesamowity klimat... ciepłe powietrze, pełno ludzi, knajpki, disco, karaoke :lol: , piwko z sokiem malinowym (nie przepadam za piwem, ale jak tam jestem to bardzo mi smakuje :wink: ), camembert na ciepło z borówkami... nie piszę więcej, bo już mi wspomnienia wracają :cry: ...
...ale cudnie tam jest... robię nos, pakuję się i jadę... kierunek-> Szklarska Poręba :wink:

ps. jakby ktoś chciał sprawdzone pensjonaty w Dębkach i Szklarskiej to uderzać do mnie :wink:
Już po operacji nosa - 7 lipca 2005 oraz chirurgicznej korekcji ust - 12 października 2005
Dr PIOTR SKUPINhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... doping.gif

Gosc3
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 905
Rejestracja: 03 lut 2005, 15:06

Post autor: Gosc3 » 10 maja 2005, 07:29

Valentina mogę prosić o namiary na sprawdzone pensjonaty :?: :)


Sporo podróżuję po świecie,a własnego kraju nie znam :oops:
Pobierowo -tam spędzałam wakacje
Kazimierz - tam bywam ze Skarbkiem - zawsze w tym samym pensjonacie :)
Wilimy nad jeziorem Dadaj

Z zakątków świata :
- mam sentyment do Stanów /Boston, Nowy Jork, Miami, Phoenix / lubię do nich wracać- udało mi się namówić mojego Skarbka na wyjazd do Stanów w przyszłym roku :)
- Portugalia -szczególnie Lizbona, Porto, Covilha - przepiękny kraj, w którym mogłabym zamieszkać na stałe :)

Awatar użytkownika
małgośka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2005, 17:40

Post autor: małgośka » 10 maja 2005, 07:49

W Polsce lubię odwiedzać miejscowości nadmorskie. Mam do nich po prostu blisko. Pobierowo, Niechorze, Dziwnówek. Czasami Międzyzdroje, ale tam jest zawsze tłok. Duże wrażenie wywarł też na mnie Karpacz wczesną jesienią.

No a tak w ogóle to Włochy i Mediolan :lol: Strasznie za tym tęsknię...
Życie w Mediolanie jest cudowne :!: Polecam :!:
Skupin, 09.06.2005. anatmiczne 350 cc - s± piêkne!!!

Awatar użytkownika
Kamila
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4947
Rejestracja: 11 sty 2005, 15:57
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Kamila » 10 maja 2005, 09:23

Witam,
W Polsce nie mam swoich ulubionych miejsc, ale na pewno skorzystam z waszych rad o tych pieknych miejscach i gdzies na pewno sie wybiore :)

Poza tym uwielbiam i teskie za Marokiem (Casablanka, Marakesz, Rabat, Mekness ) Super :!: :shock: :D
Portugalia tez jest piekna (Lizbona, Porto - bylam kilkakrotnie) :wink:
Lubie, tez Montreal - calkiem mile i spokojne miejsce - takie miluskie, dla dzieci cudowne :) Moglabym tam zamieszkac :wink:

Zas Londyn i Paryz - ok! na krotka mete! Zwiedzic, zrobic zakupy i wrocic do domu :wink:

Pozdrawiam Kamila :)
"Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą." Michel Quoist
"Uroda ciała, kondycja umysłu i ducha – to elementy wzajemnie sie przenikajace – wewnetrzna rownowaga zapewnia piekno, zdrowie i spokoj".
W każdym przypadku człowiek ponosi konsekwencje własnych wyborow.

Awatar użytkownika
Magea
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 248
Rejestracja: 16 sty 2005, 23:16
Lokalizacja: £ÃłdÂź

Post autor: Magea » 10 maja 2005, 19:46

Ja lubię miejsca rzadziej uczęszczane turystycznie.Z sentymentem wspominam wyprawy rowerowe z grupą przyjaciół,noclegi bez wygód,za parę groszy,gdzie liczy sie tylko fajne towarzystwo i niezapomniane widoki.Uwielbiam w ciągu dnia"styrać"się na rowerze,a wieczorem gril i impreza.Przez trzy,cztery dni można się porządnie odstresować.
Polecam Mazury Garbate,piękny też jest Ojcowski Park Narodowy.

Awatar użytkownika
bellissima
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 13
Rejestracja: 04 maja 2005, 15:34
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: bellissima » 10 maja 2005, 22:10

Dziewczyny jak tak sobie poczytałam Wasze opowieści o miejscach bliskich sercu to mi się aż tak miło jakoś zrobiło,poczułam zapach letniego powietrza,grilla i się rozmarzyłam :D Ja natomiast kocham Pragę Czeską,uwielbiam klimat tego miasta,na każdym kroku człowiek "ociera" się o historię,wąskie uliczki i kościoły jak z bajki.Ilekroć tam jestem czuję się jakbym odkrywała to miasto na nowo. Urzekła mnie również Sycylia,chyba nigdzie na świecie muzyka z "Ojca Chrzestnego" nie brzmi tak wymownie 8)

Awatar użytkownika
Magea
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 248
Rejestracja: 16 sty 2005, 23:16
Lokalizacja: £ÃłdÂź

Post autor: Magea » 11 maja 2005, 00:12

Czy ktoś widział norweskie fiordy :?: od dawna marzę,żeby się tam wybrać.

Jasmin
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 212
Rejestracja: 28 sty 2005, 22:33

Post autor: Jasmin » 11 maja 2005, 00:33

ja uwielbiam wiele miejsc-natomiast moge powiedziec gdzie juz w zyciu bym nie chciala powrocic-to Wenecja-tragedia-bylam tam 2 razy i o 2 razy za duzo:)

Awatar użytkownika
Kasienka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 488
Rejestracja: 14 sty 2005, 15:49
Lokalizacja: Warmia

Post autor: Kasienka » 11 maja 2005, 07:52

a ja kocham morze, morze w Egipcie jest cudowne i te rafy koralowe,miodzio, pięknie jest też w Turcji, ale to już nie to, uwielbiach Paryż, jednak tak jak pisałam Kamila ,na krótką metę, ale nie gardze naszymi Chałupami i wsystkimim "naszymi" nadmorskimi kurortami:))
http://s34.photobucket.com/albums/d127/ ... 417064.jpg
Konie to stworzenia wprost z Edenu...

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”