Miejsca które warto zobaczyć cz.I

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
szyszunia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1341
Rejestracja: 06 lut 2005, 21:41
Lokalizacja: Wroc‚ław
Kontakt:

Post autor: szyszunia » 27 wrz 2006, 12:25

Tak Dominikana dokładnie tam lezałam i odpoczywałam :wink:
Musze sie pochwalic ze po prawie 10godz jazdy pociagiem i podejscia z Kuznic do Schroniska Murowańca zdobyłam wraz z Michalem Koscielec 2155m.npm :D .Był to dla mnie niezły wysiłek i Michas był ze mnie dumny!

Awatar użytkownika
Dominicana
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1335
Rejestracja: 12 cze 2005, 09:43
Lokalizacja: GdyniA
Kontakt:

Post autor: Dominicana » 27 wrz 2006, 12:34

oo kurcze mam rozumiec ze z Wroclawia do Zakopca 10h jechaliscie?? :shock:

bravo szyszunia z tym Koscielcem :wink: pewnie potem padlas jak dętka :wink:
my tez po 12h pociagiem i 3 PKS-em, ruszylismy od razu na Giewont, jak zlądowalismy do kwatery to padłam jak po walce na jakims ringu, tatoalny nokout :lol:
29 lipiec 2005, nosek---> dr Skupin/ czyli ju¿ po i bardzo szczê¶liwa:)

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 27 wrz 2006, 12:42

A mnie się spełni marzenie w marcu lecę do kraju o którym zawsze marzyłam do Mexico :D Normalnie już się cieszę :!:
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
szyszunia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1341
Rejestracja: 06 lut 2005, 21:41
Lokalizacja: Wroc‚ław
Kontakt:

Post autor: szyszunia » 27 wrz 2006, 12:44

wiesz nie byłam bardzo zmeczona a to dziwne :roll: nie wiem moze za duzo adrenaliny we mnie drzemało :lol: W nocy nie dalo sie spac bo pod schroniskiem niedzwiedz szalał i okropnie wył i jakos nie mogłam zasnac!Bałam sie troche ale Michas był przy mnie i mnie usypiał :wink: Z rana wyruszylismy na wedrowke juz nieco spokojniejsza ale na 6-cio godzinną!

Tak z wrocka prawie 10godz a w powrotna strone to 8,5 dziwne ale takie polaczenie bylo.

Awatar użytkownika
turek.mg
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4978
Rejestracja: 07 lip 2005, 09:36

Post autor: turek.mg » 27 wrz 2006, 14:31

Szyszunia świetne widoczki, też by mi się takie pozytywne zmęczenie przydało :wink:

ps wyglądasz na 16-17 lat taka śliczniutka, młodziutka dziewczynka, a tu patrzę na wiek i oczom nie wierzę :shock:

Awatar użytkownika
szyszunia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1341
Rejestracja: 06 lut 2005, 21:41
Lokalizacja: Wroc‚ław
Kontakt:

Post autor: szyszunia » 27 wrz 2006, 15:00

turek.mg pisze:

ps wyglądasz na 16-17 lat taka śliczniutka, młodziutka dziewczynka, a tu patrzę na wiek i oczom nie wierzę :shock:
Turek ale mnie rozbawiłas :lol:

Wyglada na to ze sie dobrze konserwuje :D

Awatar użytkownika
turek.mg
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4978
Rejestracja: 07 lip 2005, 09:36

Post autor: turek.mg » 28 wrz 2006, 19:36

Szyszunia bardzo dobrze :D

Mara słyszałaś właśnie mówili w tv że Open zbankrutował :shock: , miałaś nosa, myślę że to była celowa robota takie niskie ceny, a potem upadłość, ktoś się na tym nieźle dorobił :evil:

Małgorzata Ty miałaś u nich wykupione wakacje w Meksyku i jak to teraz wygląda, odzyskasz pieniądze :?:

normalnie nie mogłam uwierzyć :shock: :shock: :shock:

Awatar użytkownika
malgorzata55
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 404
Rejestracja: 17 sty 2006, 23:56
Kontakt:

Post autor: malgorzata55 » 28 wrz 2006, 23:49

do open travel zadzwonilam we wtorek, bo juz mi znajoma z Gdanska powiedziala ze zanosi sie na ich bankructwo, ale w open zapewnili mnie ze poprostu odwolali Meksyk, poniewaz nie maja pozwolenia na miedzyladowanie zeby dotankowac samolot, ale jesli chcemy mozemy poleciec na Dominikane za te same pieniazki takze do hotelu 5*all inclusive, ale jesli nie chcemy to nie ma problemu mozemy dzis napisac podanie o wycofanie pieniazkow i jutro przeleja kase na nasze konto.

a dzis sie okazalo ze juz nie ma zadnej wycieczki na dominikane , a i pieniedzy nie bedzie tak latwo odzyskac. open oglosilo bankructwo i zakonczylo swoja kariere :shock: ,
nasz adwokat, ktory pracuje u nas w firmie zajal sie ta sprawa,
z tego co wiem rozmawail z kims z open i ich gwarantem jest PTU i tam zlozyl pismo o zwrot pieniazkow.

jestem w szoku, niektorzy ludzie biora kredyty zeby pojechac na wakacje swojego zycia a tu ktos taki numer potrafi wywinac, ale co to open obchodzi.

bylam strasznie wkurzona gdy sie o tym dowiedzialam, no ale moj wspanialomyslny miś wykupil wycieczke do brazyli na 16 listopada, mam nadzieje ze ITAKA nie zbankrutuje do tego czasu :lol:
**29-04 dr £Â±tkowski 300CC okr±g³e ¶redni profil, mia³am B/C wysz³o olbrzymie D + usta korium**

Awatar użytkownika
martka007
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 442
Rejestracja: 04 lut 2006, 15:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: martka007 » 29 wrz 2006, 09:58

"Rz": Największa upadłość w polskiej turystyce
(Rzeczpospolita, pr/29.09.2006, godz. 06:43)

Tysiąc klientów biura Open Travel Group czeka za granicą na powrót do domu. Może nawet drugie tyle nie wyleci na wycieczki, za które zapłaciło, bo wczoraj toruńskie biuro turystyczne ogłosiło upadłość - pisze "Rzeczpospolita".

Poszkodowani przez bankruta klienci mogą się kontaktować już tylko z Polskim Towarzystwem Ubezpieczeń (PTU). Udzieliło ono Open Travel Group z Torunia gwarancji bankowej opiewającej na 4 mln zł. Te pieniądze muszą wystarczyć na sprowadzenie z zagranicy turystów oraz na zwrot pieniędzy osobom, które kupiły wycieczki w upadłym biurze podróży. W warszawskiej centrali PTU powołano sztab kryzysowy, który uzupełnia i weryfikuje listę poszkodowanych. Uruchomiona ma zostać specjalna infolinia o numerze 022 575 96 60. Wczoraj jednak jeszcze nie działała.

- O słabej kondycji Open Travel Group wiedzieliśmy dużo wcześniej, choć nie jest ona naszym członkiem. Nie mamy możliwości zablokowania działalności firmy turystycznej w takim przypadku. Jedyne, co mogliśmy zrobić, to poinformować Urząd Marszałkowski o naszych podejrzeniach - mówi Jan Korsak, prezes Polskiej Izby Turystycznej.

Więcej w dzisiejszym wydaniu "Rzeczpospolitej".

Awatar użytkownika
Merlinka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1509
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:44
Kontakt:

Post autor: Merlinka » 30 wrz 2006, 14:07

jesli juz mowa o kiepskich biurach podrozy to nie polecam triady, bardzo wielu niezadowolonych klientow, a jak czasem czytam odpowiedzi na reklamacje to naprawde boki zrywac :? zenada

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”