Miejsca które warto zobaczyć cz.I

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Dominicana
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1335
Rejestracja: 12 cze 2005, 09:43
Lokalizacja: GdyniA
Kontakt:

Post autor: Dominicana » 18 wrz 2006, 23:28

szyszunia jak wchodzilismy na Giewont to bylo cudownie, na kasprowym cudnie bylo do 3/4 drogi potem jak zaczeło pizgac to myslalam ze mi uszy odpadną a palców wogóle nie czułam bo zamarzły :? na szczescie moj Krzys to zapobiegliwy chlopaczek i wzial kurtki, herbata w schronisku na kasprowym kosztuje 4zl, shit niesamowity bo warta nie jest nawet 30gr ale kurde jak juz sie tam wdrapiesz to marzysz tylko o tej gównianej herbacie :lol:

droge do Morskiego Oka i nad Czarny Staw tez mielsimy super, pogoda przez cały nasz pobyt byla udana, ok 25stopni i cały czas słoneczko.
Także jezeli chodzi o te moje szlaki to ttlko na kasprowym bylo mega zimno :wink:

aha a buty macie odpowiednie?? bo np na Giewont to bez górskiego obuwia ciężko :?
włażily tam dwie laseczki w sandałach to aż mi ich żal było :roll: :lol:


a to dla Ciebie Sam fotki Tatr zebys sie skusila z mężem :wink:
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... cana/1.JPG http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... cana/3.JPG http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... cana/7.JPG http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... cana/8.JPG
29 lipiec 2005, nosek---> dr Skupin/ czyli ju¿ po i bardzo szczê¶liwa:)

Awatar użytkownika
szyszunia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1341
Rejestracja: 06 lut 2005, 21:41
Lokalizacja: Wroc‚ław
Kontakt:

Post autor: szyszunia » 18 wrz 2006, 23:31

dzieki za odp :wink:

A butki sa,bez tego ani rusz,dobrze ze przypomialas mi o herbatce,wezme termos

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 18 wrz 2006, 23:33

Wiecie co faktycznie coś w tym jest, że Tatry są najpiękniejsze na wiosnę i wczesną jesienią :) oraz plus bo mniej ludzi

Dominicana tak pisałaś o tym Giewoncie z tym obuwiem, a ja znam Panią co ma 60parę lat i Giewont zaliczyła na wysokich szpilkach :)
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
Dominicana
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1335
Rejestracja: 12 cze 2005, 09:43
Lokalizacja: GdyniA
Kontakt:

Post autor: Dominicana » 18 wrz 2006, 23:34

no termos na kasprowy to idealny pomysl bo ta ich herbata za 4 zeta jest na dwa łyki :roll:
my załowalismy ze grzanego wina nie wzielismy :lol:
za to w pociagu do Krakowa pilismy grzańca...rany jakie ja mialam wypieki :lol:
Michitka pisze:Wiecie co faktycznie coś w tym jest, że Tatry są najpiękniejsze na wiosnę i wczesną jesienią :) oraz plus bo mniej ludzi

Dominicana tak pisałaś o tym Giewoncie z tym obuwiem, a ja znam Panią co ma 60parę lat i Giewont zaliczyła na wysokich szpilkach :)
wow to niezła ta Pani biorąc pod uwage ze na sam szczyt trzeba sie juz wspinac po łancuchach i nawet ja w moich salomonkach sie slizgałam na kamieniach :roll: :wink:
29 lipiec 2005, nosek---> dr Skupin/ czyli ju¿ po i bardzo szczê¶liwa:)

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 18 wrz 2006, 23:41

Tak, dzielna kobieta :)
Mnie ogólnie w Zakopanym podobała się kaplica na Jaszczurówce -pięknie pobudowana w goralskich stylu.
I fajny jest ten szlak co biegnie przez Doliny od Kościeliskiej na jakiś tam szczyt nie pamiętam jaki :roll: do Doliny Chochołowskiej (albo odwrotnie) i trochę długi -ale piękny
Natomiast traumatycznym przeżyciem była Jaskinia Mroźna -ładne co prawda widoki w środku, tam te stalagminty, stalaktyty -ale ja się boję zamkniętych takich i jeszcze na dodatek przestrzeni :cry:
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
szyszunia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1341
Rejestracja: 06 lut 2005, 21:41
Lokalizacja: Wroc‚ław
Kontakt:

Post autor: szyszunia » 18 wrz 2006, 23:41

no to niezła sztuka z tej 60latki :D
Ale to prawda rozwalaja mnie panny w gorach czy na pagorkach w szpileczkach,sandalkach czy tez w klapeczkach.

2 lata temu jak bylam na Teneryfie postanowilam ze wjade na najwyzszy szczyt wyspy,na wulkan Del Teide,oczywiscie uprzednio sie przygotowalam,odpowiednie ciuszki,butki byly podtawa.Dodam ze na dole bylo lato w pelni ana gorze zamarzniety snieg,lod i nawet troszke wialo. Ku mojemu zdziwnienu dotarly tez tam rasowe angielki w miniowkach,japoneczkach i w bluzeczce na ramiaczkach.Nie ma co byly widowiskiem trzesacych sie galaretek ktore szybko z tamtad zniknely

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 18 wrz 2006, 23:45

Tak do tych butów to pamiętam jak kupowaliśmy buty w Zakopanym to facet nam wytłumaczył na czym to polega. Bo do Zakopanego przyjeżdżają dwa rodzaje "zagorzałych turystów" i to zależy również jakie buty kupują -ale po powrocie pokazują, ze byli w górach.
1 turyści co chodzą po Krupówkach -mają buty te zwykłe, ale niby górskie
2 turyści ci aktywni co chodzą po górach -są już nie takie ładne, ale odpowiednie na jakiś lód itp
Więc pierwsze pytanie było w sklepie tego pana: góry czy krupówki??
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
Dominicana
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1335
Rejestracja: 12 cze 2005, 09:43
Lokalizacja: GdyniA
Kontakt:

Post autor: Dominicana » 18 wrz 2006, 23:46

moj Misiek uwielbia Skandynawie, byl juz tam kilka razy, m.in na Nordcap :wink: lodowce, fiordy itd, tak wiec mam nadzieje ze mnie kiedys tam zabierze, na razie w planach mamy rafting i narty na Słowacji...może w lutym :wink: mial byc Egipt albo Dominicana ale chyba jednak wybierzemy cos bardziej aktywnego i zimnego :wink:
29 lipiec 2005, nosek---> dr Skupin/ czyli ju¿ po i bardzo szczê¶liwa:)

Awatar użytkownika
Bella
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 781
Rejestracja: 13 sty 2005, 21:57
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk
Kontakt:

Post autor: Bella » 19 wrz 2006, 08:15

Na Słowacji polecam obszar Donovaly, wyciągów narciarskich mnóstwo, klimaty super, wystrój okolicy przepiękny. Górskie chaty całe ośnieżone i oświetlone kolorowymi lampkami. Baza noclegowa gwarantowana.

Awatar użytkownika
Dominicana
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1335
Rejestracja: 12 cze 2005, 09:43
Lokalizacja: GdyniA
Kontakt:

Post autor: Dominicana » 19 wrz 2006, 08:24

Bella a jak cenowo to wygląda??
tzn jest podobnie jak u nas zima czy w Tatrach czy drożej/taniej?
Pytam bo my studenciaki własnie roboty szukamy, ja juz znalazlam, ale misiak cos tez chce znalezc zeby uzbierac na wakacje :wink:
29 lipiec 2005, nosek---> dr Skupin/ czyli ju¿ po i bardzo szczê¶liwa:)

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”