Miejsca, które warto zobaczyć cz.II

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
magdalenka1
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 623
Rejestracja: 14 lip 2009, 16:36
Kontakt:

Re: Miejsca, które warto zobaczyć cz.II

Post autor: magdalenka1 » 05 gru 2010, 11:04

Olu przepiękne zdjęcia, niesamowite te plaże, i to całkiem blisko, ostatnio taki jasny piasek i przejrzystą wodę to widziałam na Dominikanie (giggle powiedz mi kochana czy te fotki na pewno rzeczywiste są ??? :P bo normalnie nie wierzę, byłam kilka lat temu na Teneryfie, i piasek tamtejszy bardzo odbiegał wyglądem od Fuetraventurowego (thinking

czy w styczniu warto tam się wybrać ? jaka temp jest mniej więcej ... na jednym ze zdjęć masz na sobie sweterek i kiecuszkę, czy było chłodniej ? (doh szukam czegoś ciepłego w miarę blisko, ale widzę że wszystkie wypowiadacie się negatywnie o Egipcie, a babka z biura własnie Egipt polecała, przez wzgląd na słoneczną pogode (gwarantowana) (dull czy jest on aż taki zły ?
-Perfection requires a touch of madness-

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: Miejsca, które warto zobaczyć cz.II

Post autor: ola banderola » 05 gru 2010, 11:52

Magdalenko tak zdjęcia są rzeczywiste i kolory również, a piasek jest dlatego taki jasny, bo wyspa leży na tej samej wysokości, co Sahara i jest przyniesiony przez wiatr właśnie z Sahary ...
Co do pogody to w było pięknie, ale nie ukrywam, że 3 dni były chłodniejsze, ale te anomalie pogodowe były wówczas spowodowane wybuchem wulkanu i pogoda troszkę szalała.

Co do Egiptu, to tak nurkowanie w Morzu Czerwonym extra sprawa, ale sam Egipt nie zrobił na mnie wrażenie, nie mówiąc już, że mieszkańcy ciągle za przeproszeniem zawracają dupę, na dłuższą metę nie do zniesienia...
My byliśmy we wrześniu i upał był niemiłosierny, z perspektywy czasu uważam, że Egipt trzeba zobaczyć, ale nie rozumiem, gdy ktoś tam lata cały czas (thinking A i byłam pod wrażeniem Kairu, bajzel totalny, ale nomen omen zapadł mi w pamięci (happy

Pozdrawiam (clin

Awatar użytkownika
magdalenka1
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 623
Rejestracja: 14 lip 2009, 16:36
Kontakt:

Re: Miejsca, które warto zobaczyć cz.II

Post autor: magdalenka1 » 05 gru 2010, 12:52

Olu a czy mogłabyś zdradzić w jakim hotelu/na jakich plażach przebywałaś ?? właśnie zerknęłam na oferty ale nie ma zdjęc z plaży, a to w sumie jest dla mnie najważniejsze :D piaseczek i pikna woda :D
-Perfection requires a touch of madness-

Awatar użytkownika
headie
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1302
Rejestracja: 20 lut 2009, 11:51

Re: Miejsca, które warto zobaczyć cz.II

Post autor: headie » 05 gru 2010, 13:10

Magdalenka na Fuercie a styczniu spodziewaj się temp w granicach 21-25 st w dzień, Grudzień i styczeń to też największe ryzyko opadów na tej wyspie. Teperatura wody podobna jak w Bałtyku latem.

Co do Egiptu - ja byłam 2 razy. Podobało mi się. Szczególnie polecam Tabę , jeśli kiedyś ponownie polecę do tego kraju to do Taby właśnie ( piękne rafy, można znaleźć puste plaże, pochodzić po górach, brak tylu namolnych tubylców ). W Sharmie pojeździliśmy trochę busikami z tubylcami i udało nam się znaleźć dzikie plaże znane tylko miejscowym, biały miałki piasek, turkusowa woda, brak żywej duszy .

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: Miejsca, które warto zobaczyć cz.II

Post autor: ola banderola » 05 gru 2010, 14:49

Magdalenko ja byłam na wybrzeżu Costa Calma w Hotelu H10Tindaya (yes) przy hotelu plaża jest niewielka, ale jakieś 15 min. spacerkiem wzdłuż wybrzeża i dochodzisz do jednej z najpiękniejszych plaży świata Playa di Sotavento (heart
Sam hotel bez zarzutu, pokoje bardzo fajnie urządzone i co istotne czyściutke, każdego dnia sprzątane, a co drugi dzień zmiana pościeli, jedzenie extra, do wyboru do koloru: poczawszy od kalmarów w cieście, a na włoskiej pizzy skończywszy (clin Nie jestem Ci w tanie opisać całego menu, bo było tego strasznie dużo, każdy znajdzie coś dla siebie (happy W hotelu było sporo Włochów i Niemców innych narodowości brak. Włosi jak to Włosi prawią komplementy 24h,ale co tam fajne to strasznie, no może mąż był mniej zadowolony, ale ja no ba (giggle
Teraz na Kanarach raczej pogoda nie jest jakaś superowa, ale w sezonie jak najbradziej (sun
Teraz sama nie wiem, co Ci polecić (angel
Wczoraj w wiadomościach mówili, że w Egipice tymczasowo w niektórych miejsach zakazano kapieli, bo pojawiły się rekiny (giggle ale to pewnie wszystko na wyrost, więc jak już się zdecydujesz na Egipt, to uważaj (giggle (muscle

pullinek
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 596
Rejestracja: 18 paź 2008, 23:05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Kontakt:

Re: Miejsca, które warto zobaczyć cz.II

Post autor: pullinek » 05 gru 2010, 15:11

Faktycznie pięknie...
08.11.2010 - mam Nagorki Impleo EHP 390cc - dr Broma

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /s-age.png

http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=700" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 86#p629886" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
magdalenka1
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 623
Rejestracja: 14 lip 2009, 16:36
Kontakt:

Re: Miejsca, które warto zobaczyć cz.II

Post autor: magdalenka1 » 05 gru 2010, 23:27

ola banderola pisze:Magdalenko ja byłam na wybrzeżu Costa Calma w Hotelu H10Tindaya (yes) przy hotelu plaża jest niewielka, ale jakieś 15 min. spacerkiem wzdłuż wybrzeża i dochodzisz do jednej z najpiękniejszych plaży świata Playa di Sotavento (heart
Sam hotel bez zarzutu, pokoje bardzo fajnie urządzone i co istotne czyściutke, każdego dnia sprzątane, a co drugi dzień zmiana pościeli, jedzenie extra, do wyboru do koloru: poczawszy od kalmarów w cieście, a na włoskiej pizzy skończywszy (clin Nie jestem Ci w tanie opisać całego menu, bo było tego strasznie dużo, każdy znajdzie coś dla siebie (happy W hotelu było sporo Włochów i Niemców innych narodowości brak. Włosi jak to Włosi prawią komplementy 24h,ale co tam fajne to strasznie, no może mąż był mniej zadowolony, ale ja no ba (giggle
Teraz na Kanarach raczej pogoda nie jest jakaś superowa, ale w sezonie jak najbradziej (sun
Teraz sama nie wiem, co Ci polecić (angel
Wczoraj w wiadomościach mówili, że w Egipice tymczasowo w niektórych miejsach zakazano kapieli, bo pojawiły się rekiny (giggle ale to pewnie wszystko na wyrost, więc jak już się zdecydujesz na Egipt, to uważaj (giggle (muscle
bardzo mi sie ten hotel Olu podoba, powiedz proszę bukowałas przez biuro w PL ? weszłam na jego stronkę www i trochę kosztowny Ty kasiasta dzieweczka jesteś chyba cioooo ? (giggle ale (heart to jak się prezentuje - naprawdę fajowskie widoki, i morze tuż przy basenie wooooooooooowww :-o :-o :-o

czekam na wieści, :*

Headie - (sun jesteś, dziękuję (heart
-Perfection requires a touch of madness-

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: Miejsca, które warto zobaczyć cz.II

Post autor: ola banderola » 06 gru 2010, 09:19

magdalenka1 pisze:bardzo mi sie ten hotel Olu podoba, powiedz proszę bukowałas przez biuro w PL ? weszłam na jego stronkę www i trochę kosztowny Ty kasiasta dzieweczka jesteś chyba cioooo ? (giggle ale (heart to jak się prezentuje - naprawdę fajowskie widoki, i morze tuż przy basenie wooooooooooowww :-o :-o :-o

czekam na wieści, :*
Magdalenko wczasy bukowaliśmy przez Niemieckie biuro podróży, w PL te wczasy kosztowały 16 tys. zł (normalnie szok) w DE mniej. Na wyspie jest wiele pięknych Hoteli, zwłaszcza ten usytuowany przy lagunie, ale nie pamiętam teraz nazwy. Podczas pobytu na wyspie spotkaliśmy Polaka, który mieszka na wyspie ok. 2 lata i opowiadał nam, że Polacy głównie zatrzymują się w hotelu Monica Beach - bo jest niedrogi, ale nie wiem, bo nie sprawdzałam tej informacji (wondering (mam nadzieję, że nie pomyliłam nazwy (giggle ) Na wyspie jest też wiele prywatnych kwater, które można wynająć, ale wtedy będziesz musiała Kochana gotować sama, albo jeść po prostu w restauracjach... (clin
Wyspa sama w sobie nie jest droga (yes)
Sama jestem teraz na etapie poszukiwań miejsca na wczasy, no nie powiem, bo ciągnie nas znowu na Fuerte, ale z drugiej stronu jest jeszcze tyle miejsc do zobaczenia (heart
Wczoraj oglądałam zdjęcia znajomej z Grecji i chyba w tym roku jednak Grecja (sun

Pozdrawiam i jak coś to pytaj Kochana śmiało, chętnie pomogę (sun

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: Miejsca, które warto zobaczyć cz.II

Post autor: Michitka » 06 gru 2010, 20:12

Wyspy Kanaryjskie mają teraz temperatury w okolicy 20-28stopni, ogólnie przyjemnie tam jest przez cały rok i każda z wyspy jest piękna, każda ma swój urok

Cieplej to wiadomo...dalsze wyprawy....a taniej to można poszukać Kenię, Sri Lankę, nawet czasem i ZEA

Ola, to strasznie dużo chcieli, NAPRAWDĘ za ten hotel (giggle
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
magda1600
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3070
Rejestracja: 01 lis 2009, 22:49

Re: Miejsca, które warto zobaczyć cz.II

Post autor: magda1600 » 23 sty 2011, 01:10

Ja wlasnie 5 godzin temu przylecialam z Fuerteventury (rofl Pogoda byla piekna, blekitne niebo i woda...mmmm...juz mi teskno. Temperatura 25-27 przez caly tydzien. Mieszkalismy w Costa Caleta. Powrot do Anglii z roznica 22*C- bolesny (thinking
Ważne- Regulamin Forum Beauty w Polsce:
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopic.php?f=26&t=739" onclick="window.open(this.href);return false;
Galeria zamknieta: galeria@beautywpolsce.com
Samouczek: http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 26&t=11210" onclick="window.open(this.href);return false;

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”