Sylwester w ciepłych krajach :-)

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
PaulaSzcz
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 90
Rejestracja: 13 sty 2006, 16:58
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Sylwester w ciepłych krajach :-)

Post autor: PaulaSzcz » 27 wrz 2007, 19:58

Witam, chciałabym sie wybrac na sylwestra z kolezanką gdzies do ciepłych krajów. Co byście poleciły? Chcemy sie zmiescic tak do 2000zł. Wiecie o co chodzi sylwester w stroju kąpielowym :-D

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 27 wrz 2007, 20:52

bedzie ciezko zmiescic sie chyba w tej cenie to mozna tylko w egipcie gdzie raczej w sylwestra nie bedziesz ociekala potem w stroju kapielowym... chyba ze zimnym potem... :? w tym terminie trzeba leciec dosc daleko poza europe aby bylo wystarczajaco cieplo.
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
PaulaSzcz
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 90
Rejestracja: 13 sty 2006, 16:58
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: PaulaSzcz » 27 wrz 2007, 21:28

Czyli o tej porze w Egipcie nie za ciepło bedzie? :(

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Post autor: nesia » 27 wrz 2007, 21:48

Jesli chodzi o Egipt, Turcje, Tunezje itp to nie ma szans na prawdziwe opalanko w grudniu :? Zdecydowanie tak ja mówi Gaga, daaaleko od Europy, ale czy w cenie się zmieścisz :?
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

Awatar użytkownika
PaulaSzcz
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 90
Rejestracja: 13 sty 2006, 16:58
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: PaulaSzcz » 27 wrz 2007, 22:57

kurcze szkoda, a tak sie juz napalilysmy z kolezanka. Babka w biurze podrozy nawmawiala nam że bedzie ciepło w Egipcie.

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 27 wrz 2007, 23:00

Bo w Egipcie w stosunku do Polski jest ciepło, ale normalnie mają tam też zimę.
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
groszek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2464
Rejestracja: 27 maja 2006, 18:42
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: groszek » 28 wrz 2007, 18:37

PaulaSzcz, w zeszłym roku w egipcie (święta BN) było ok.27 stopni, noce co prawda sa chłodne ale napewno nie zmarzniesz
czy to mi³oœÌ w twoich oczach?... czy masz tylko przekrwione bia³ka?

Awatar użytkownika
PaulaSzcz
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 90
Rejestracja: 13 sty 2006, 16:58
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: PaulaSzcz » 28 wrz 2007, 19:02

Aha, ok, dzieki. Chyba jednak polecę doctego Egiptu. Pozdrawiam :-D

Awatar użytkownika
turek.mg
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4978
Rejestracja: 07 lip 2005, 09:36

Post autor: turek.mg » 28 wrz 2007, 21:15

też mi się wydaje że temp w grudniu - w święta oscyluje w granicach 25 stopni, więc chyba tragedii nie będzie, z ceną to nawet nie wiem czy Egipt za 2.000 tyś kupisz, święta i sylwester to drogi termin, ceny odrazu windują w górę, a w Egipcie to lepiej droższe hotele, bo standard niekoniecznie europejski ;)

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 30 wrz 2007, 11:01

nie wiem ile stopni Ci potrzeba abu uznac to za cieplo, ja potrzebuje przynajmniej 30 zeby wogole myslec o wyjezdzie gdzies.
grudzien to okolo 24-23 stopni w egipcie i dosc wieje w niektorych regionach, do bikini to ja bym sie nie rozebrala. turcja w grudniu jak bylam kiedys to bylo 19 stopni... kupowalam jesienne ciuchy bo jak zawsze sie przeliczylam...
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”