Chomikujecie?

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
natalya
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2290
Rejestracja: 10 lis 2007, 16:32
Lokalizacja: FR
Kontakt:

Post autor: natalya » 26 lis 2007, 16:47

sylwiaemail pisze:a ja nie jestem graciarą i stale coś wyrzucam! jestem bezlitosna pod tym względem.

To dokladnie tak jak ja! :-) po prostu uwielbiam wyrzucac.nawet jak nie mam czego wyrzucac to i tak wyrzucam ;) ;) potem robi mi sie tak lekko na sercu jak wywale polowe graciarni :-) :-)

VAGINKA
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 252
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:44
Kontakt:

Post autor: VAGINKA » 27 lis 2007, 02:27

Ja uwielbiam kupować i niekiedy całe moje pensje miesiąc w miesiąc ładuje w ciuchy, kosmetyki buty.Gdyby ktoś mnie spytał czego sie dorobiłam to mogłabym otworzyc szafe i powiedzieć "Oto cały mój dorobek"
Jesli są to b.drogie ciuszki to nie wyrzucam ale te tańsze w kt nie chodzę wyrzucam bez skrupułów.
Kasmetyki 4 firmowe podkłady zaden nie zurzyty do końca a juz mysle o niowym kt wyszedł kolekcja jesień zima.
Czasami mysle ze powinnam udać sie do psycholoha na jakąs terapię odwykową, bo to jest przecież uzaleźnienie.
12.12.2007 powiekszenie piersi Dr Kasprzyk

Awatar użytkownika
OMEGA
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1140
Rejestracja: 29 cze 2005, 01:46

Post autor: OMEGA » 27 lis 2007, 22:45

Tak samo jak Wy podpisuje się dwiema rękoma pod tym, że jestem strasznym chomikiem i ciezko mi z tym.
Czasami marze aby miec w szafie kilka przydatnych fajnych rzeczy na czasie a na te inne szmaty juz nie patrzec.. jednak gdy nadchodzi dzien porzadkow (jestem wlasnie w ich trakcie :evil: ) wszystko okazuje sie przydatne :badgrin: zle mi z tym... o kosmetykach juz nie wspomne, czesc z nich stoi w lazience a czesc 'na zapas' nowa lub jakies resztki stoja w specjalnej szafce. Az sie boję ją otwierać.. jednak bedąc w sklepie kosmetycznym wydaje mi się, że nic nie mam, że wszystko się kończy, wmawiam sobie, że wrecz się zaniedbuje :badgrin: i dokupuje kolejno jakies rzeczy, masakra!

Dzisiaj robilam porzadki..tzn. zaczelam dzisiaj, pewnie za 3dni skoncze :badgrin: :? :evil: przytargalam ze strychu i piwnicy kartony z ciuchami, ktore kiedys odlozylam jako 'znudzone-niemodne-za male-za duze-itp' .

Etap pierwszy, kolejno z kartonow wyciagalam jakies rzeczy jak bylam pewna, że już się coś nie przyda odkladalam na ziemię a jak mialam wąpliwości 8-) wpychalam znowu do kartona :badgrin: wiem, że to chore 8-) bledne kolo... znowu do karona i znowu do piwnicy :evil:
_____________________________________________________
już po:) 19.10.05r dr Skupin okrągłe Mentor 325cc HP
23.11.10r dr Stępniewski całkowita korekta nosa
26.04.11r dr Stępniewski poprawka nos (część chrzęstna)
27.04.11r dr Stępniewski korekta powiek górnych
03.02.12r usta emervel 1ml
19.09.12r
[/color] usta emervel 1ml
[/color]

16.12.2010 r. - Pamięta się te rzeczy, których nie można zapomnieć

Awatar użytkownika
cathy
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 152
Rejestracja: 31 sty 2007, 23:05

Post autor: cathy » 29 gru 2007, 19:34

jakies 2 tygodnie temu pozbyłam sie 12 (sic!!!!!) par butów oraz jednego wyświechtanego sweterka

buty byly juz paroletnie, raczej 'schodzone' a na pewno niemodne, sweterek porozciągany i pozaciągany, zmechacony, w kolorze pasującym do włosów blond raczej niz ciemnych jakie mam teraz od paru lat już, a kupilam jak bylam blondynką, z żal 'po stracie' odczuwam do dziś....to jest chyba jakis dziwny rodzaj emocjonalnego przywiazania, dla mnie wrecz wyrzucanie kawalka siebie, strasznie ciezko mi to przychodzi, ale z drugiej strony ta przestrzen na oddech po starych gratach....

no i niestety znowu zakupilam dwa nowe cienie do oczu, w kolorach jakich w kosmetyczce mam pełno...ale te refleksy...ach...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”