Pierwsza, poważna praca- dobre rady mile widziane:)

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
dzidzia_ja
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 437
Rejestracja: 04 maja 2009, 11:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pierwsza, poważna praca- dobre rady mile widziane:)

Post autor: dzidzia_ja » 13 sty 2010, 16:44

nikolettkaa zaglądasz tu jeszcze? jestem ciekawa jak tam Ci się układa z pracą. Ja też niedawno szukałam pracy i miałam też parę przebojów z tym związanych. Też jestem z Wrocławia :-) Nie wiem czy to przypadek, czy po prostu Nasze miasto jest wyjątkowo nieprzyjazne w tej dziedzinie... :roll:
07.12.09 Dr Kasprzyk 255g MF
13.10.2017r.Dr Ahmed Elsaftawy Brazylijskie Posladki (inlove

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: Pierwsza, poważna praca- dobre rady mile widziane:)

Post autor: majamajamaja » 13 sty 2010, 19:52

Hehehe, wiem, ze Janko juz zbanowany, ale nie moge powstrzymac sie od komentarza, ze odbieralo sie przez jego wypowiedzi wrazenie, jakby pracownicy u niego mieli jak paczki w masle, podczas gdy Nikolettka miala jedna parszywa posade po drugiej.
Najprostszym rozwiazaniem byloby gdyby Janko zatrudnil Nikolettke...

Swoja droga ogladalam w zeszla niedziele film M. Moorá (tego od filmow o Mc Donaldzie i o ex prezydencie USA J. Bush) pt. Kapitalizm. Nic dobrego, z tego co sieje kapitalizm w USA. No ale byla perelka (chyba nawet dwie): piekarnia chleba, gdzie WSZYSCY pracownicy dostaja po rowno. CALY ZYSK jest dzielony rowno! Nie wiem ludzie, jak to funkcjonuje... ale mnie fascynuje!
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

semper
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 606
Rejestracja: 19 paź 2009, 19:25
Kontakt:

Re: Pierwsza, poważna praca- dobre rady mile widziane:)

Post autor: semper » 31 mar 2010, 15:58

czesc dziewczyny !
podoba mi sie ten watek:)postanowilam sie odezwać bo rowniez koncze studia w tym roku i nie mam pojecia co robic dalej. W Polsce jest naprawde ciezko. jesli czlowiek sie bardzo stara to owszem znajdzie prace ale przewaznie za smieszne pieniądze!! jeszcze jesli ktos nie ma za bardzo pomocy od rodziców to w ogole jest ciezko.
Szczerze mowiąc nie wyobrazam sobie pracy od 8-16 w jakims nudnym miejscu za 1200 na reke miesiecznie. jak o tym mysle to az mi sie zyc nie chce i chyba wolalabym myć gary za granicą.Dlatego wlasnie mysle o wlasnym interesie. Nie wiem czy cos wypali ,ale wiem ze poki czlowiek jest mlody i pelen energi to powinien probować!nie znaczy to oczywiscie,ze czlowiek starszy nie moze, zeby mnie nikt zle nie zrozumial:)A najgorsze we wszystkim jest to ,ze nie zapowiada sie na lepsze czasy, a wrecz przeciwnie...:(
badzmy dobrej mysli a jakos wszystko sie ulozy:)
pozdrawiam Was (heart
CKN - 22 listopada 2010 - dr Łątkowski - jak na razie-ZADOWOLONA!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”