Prison Break

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Mayka87
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 388
Rejestracja: 06 kwie 2007, 14:12
Lokalizacja: Bydgoszcz

Prison Break

Post autor: Mayka87 » 05 lip 2007, 10:12

W ostatnich czasach Prison Break jest jednym z najbardziej kultowych i najczesciej ogladanych seriali. Jestem ciekawa co myślicie o tym filmiku?? Czy go oglądacie, lubicie, czy może uważacie, że nie ma sie czym zachwycać?? I najważniejsze pytanie co myślicie o aktorach, ktorzy tam graja?? ;)

Awatar użytkownika
katrinn
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1188
Rejestracja: 23 sie 2006, 23:09
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: katrinn » 05 lip 2007, 11:50

Niestety nie jestem w temacie :? Pierwsze słyszę
16.05.07- plastyka brzucha ju¿ po [smilie=happy.gif]

Awatar użytkownika
olivka23
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 689
Rejestracja: 15 lip 2005, 23:48

Post autor: olivka23 » 05 lip 2007, 12:42

Moim zdaniem, jak na serial, ktorych praktycznie nie ogladam, jest bardzo dobry :) ja sie wciagnelam do tego stopnia ze potrafilam obejrzec po kilka a nawet kilkanascie odcinkow dziennie ;) zanim jeszcze trafil do Polski. Sam pilot byc moze nie jest jakas wielka rewelacja ale kolejne odcinki naprawde wciagaja, nie mozna sie doczekac rozwiazania kolejnych watkow, ja nie moglam w kazdym razie ;) W typowym serialu brakuje akcji a w tym jest jej momentami az nadto, kazdy epizod konczy sie w punkcie kulminacyjnym, i to powoduje ze chce sie wiedziec "co dalej...!!??". Co do aktorow to wiekszosci z nich w ogole nie znalam przed obejrzeniem Prison Break, w mojej opinii zostali swietnie dobrani, chwilami zdarzalo mi sie tak wciagnac, ze zapominalam ze to TYLKO serial, a ludzie ktorych ogladam na ekranie to TYLKO aktorzy :) naprawde ich gra jest bardzo przekonywujaca. Kiedy serial wszedl na polskie ekrany, bardzo sie ucieszylam, ze widzowie beda mogli go obejrzec, na poczatku troszke przeszkadzalo mi polskie tlumaczenie tytułu "Skazany na smierc" oraz polskie tlumaczenie, ale dla polskiego widza ktory nie ogladal serialu w oryginale te drobne wady sa niemal niezauwazalne. Wiec niebede sie czepiac :) Koniec koncow uwazam, ze to naprawde dobry kawal kina, i naprawde polecam go kazdemu kto jeszcze nie ogladal. Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
KROPLA
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 124
Rejestracja: 28 gru 2006, 19:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: KROPLA » 05 lip 2007, 13:27

Ja tez miałam okazje obejrzec ten serial zanim jeszcze trafił do Polski.Z moim chłopakiem ogladalismy codziennie po 6 odcinkow tak sie wciagnelismy hahahah.Naprawde ciekawe kino.
Pozatym odtwóra głownej męskiej roli jest tak uroczy....i przystojny i w jakis sposob ujmujący,hahahah
nowy nosek dr.Skupin 21maja2007
nowy biuscik dr.Skupin 24 lipiec2007

Awatar użytkownika
jaaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1724
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:11
Lokalizacja: niedaleko Wawy:)

Post autor: jaaa » 05 lip 2007, 15:23

katrinn pisze:Niestety nie jestem w temacie :? Pierwsze słyszę
nie zebym sie czepiala bron Boze ;)- tylko serio zaskoczylo mnie ze nie slyszalas jak o nim jak od tak dawna glosno wszedzie- w szkole,uczelni, w pracy nawet w pubie slyszalam jak ludzie gadaja o nim :-)

mnie wciagal bardzo - obejrzalam wszystskie odc. co byly w Usa emitowane - jak tylko dostalam od jednej forumowiczki stad plytki ;),teraz czekam na sierpien nie moge sie doczekac nastepnej serii- aktorzy przystojni ,akcja wciaga :-) choc nie przecze ze sa niedociagniecia i niektore momenty nonsensowne i malo logiczne ale nie ma nic idelanego

Awatar użytkownika
nimeesha
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 253
Rejestracja: 26 lut 2006, 10:57
Lokalizacja: Anglia

Post autor: nimeesha » 05 lip 2007, 15:28

Ja z kumpela zaczelam z nudow ogladac .. Tak nas wciagnelo ze ogladalysmy 5-6 odcinkow codziennie ;P

Aktorzy przystojni ..jest na co popatrzec ;)
4.09.07 Nosek u Dr.Skupina ;DD

Marzenia s± po to by je realizowaæ, a nie tylko po to by je mieæ...

Awatar użytkownika
Bella
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 781
Rejestracja: 13 sty 2005, 21:57
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk
Kontakt:

Post autor: Bella » 05 lip 2007, 15:31

Ja już zobaczyłam sezon I i II. Teraz czekam na III. Oglądałm codziennie do 2.00 w nocy po parę odcinków. Bardzo mnie wciagnął. Od dzisiaj oglądam go jeszcze raz.

http://www.prison.pl/

http://skazany-na-smierc.info/

Powtarzaja go na Polsacie po 2 odcinki - chyba w czwartki (dzisiaj - odc. 3 i 4).

Awatar użytkownika
Mayka87
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 388
Rejestracja: 06 kwie 2007, 14:12
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Mayka87 » 05 lip 2007, 15:32

katrinn, moze slyszalas pod polskim tytułem "Skazany na śmierć". Ja też długo długo nie oglądałam i kiedyś tak z nudów sprawdziłam co zachwalają moi znajomi i coż... bardzo mi sie spodobało... obejrzałam juz 2 sezony i z niecierpliwoscią czekam na 3... niestety w Stanach wychodzi dopiero 28 sierpnia :(
P.S. A Michael Scofield poprostu rewelacja :-D
TAK!! dla wyzwan, jakiekolwiek by nie byly...

Awatar użytkownika
martka007
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 442
Rejestracja: 04 lut 2006, 15:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: martka007 » 05 lip 2007, 20:44

Obejrzałam wszystkie odc. Aż wstyd się przyznać, ale tak mnie wciągnął, że sie oderwać nie mogłam :oops:

Awatar użytkownika
katrinn
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1188
Rejestracja: 23 sie 2006, 23:09
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: katrinn » 05 lip 2007, 21:12

jaaa pisze:nie zebym sie czepiala bron Boze ;) - tylko serio zaskoczylo mnie ze nie slyszalas jak o nim jak od tak dawna glosno wszedzie- w szkole,uczelni, w pracy nawet w pubie slyszalam jak ludzie gadaja o nim :-)
bo ze mną to jest tak, że siedzę w domu z dziećmi oglądam tylko wiadomości a wieczorami zamiast oglądać czytam książki.... to chyba mam za soba pierwsze oznaki starości :badgrin:
16.05.07- plastyka brzucha ju¿ po [smilie=happy.gif]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”