Języki obce - angielski

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
DorAga
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 407
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:42

Post autor: DorAga » 29 cze 2005, 13:32

ja tez sie cofnelam z angielskim w liceum w porownaniu do gimnazjum, chociaz mam niby rozszezrzony :)

hania
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 133
Rejestracja: 11 mar 2005, 08:52
Lokalizacja: poznaÃą
Kontakt:

Post autor: hania » 29 cze 2005, 14:01

a ja cofnęłam sie z niemieckim na studiach, za to z anglika kobieta miała taką charyzmę.... :lol: pół roku przy pierwszym podejściu ulała, ale jak się uczyliśmy!

Awatar użytkownika
agafijka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 675
Rejestracja: 13 lut 2005, 22:36
Lokalizacja: Polska

Post autor: agafijka » 29 cze 2005, 19:17

hehheh w sumie to to jest troche smutnawe....ze mna to bylo tak ze idac do L.O. bylam z niemca na poziomie mittelst. moze nawet troche wyzej, ale egzamin planowalam na druga kl L.O. bo bylam przekonana ze jeszcze sie podszkole i moze zdam od razu DSD2.......a tu lipa taka :shock: a ad angielskieo -przed L.O. uczylam sie tylko prywatniue albo na kursach, wiec myslalam ze na rozszerz ango to po 3 latach bede juz co najmniej na poziomie advance-a.......niestety na tym moim mysleniu sie skonczylo, wlasciwie gdyby nie kursy etc to chyba w ogole zapomnialabym jak sie mowi w tym jezyku....a podobno do takiego dobrego liceum uczeszczalam eh :roll:
co lenistwo robi z cz³owiekiem.....

Awatar użytkownika
wooow
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 625
Rejestracja: 11 cze 2005, 14:23
Kontakt:

Post autor: wooow » 29 cze 2005, 20:19

wiecie, to jest prawda stara jak świat - jeżeli chcemy opanować jakiś język to wiedza jaką możemy zdobyć w szkole średniej czy na studiach jest conajmniej niewystarczająca :roll: . Niestety bez dodatkowych kursów, szkoleń itp się nie obędzie. Chodziłam do paru prywatnych szkół angielskiego i odnośnie metody callana - jak na mój gust jest beznadziejna :?

Awatar użytkownika
Aneta1981
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1583
Rejestracja: 01 cze 2005, 12:35
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Aneta1981 » 06 lip 2005, 23:52

Ja biegle angielski w mowie i pismie , pdstawy niemieckiego tez znam ale tego jezyka jakos nie trawię za specjalnie...
350 cc HP Skupin - Teraz C/D

Awatar użytkownika
savanna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 593
Rejestracja: 12 sie 2005, 11:37
Lokalizacja: z domu

Post autor: savanna » 13 paź 2005, 16:42

Uwielbiam niemiecki
na codzien uzywam angielskiego irlandzkiego
polskiego w domu
znam podstawy laciny
rosyjski
portugalski
i przymiejrzam sie do irlandzkiego. :D
Papieros skraca zycie o 9 minut.Seks wydluza je o 15 minut.Walczmy seksem o nasze zycie!

Awatar użytkownika
sysia
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 485
Rejestracja: 11 maja 2005, 11:06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Kontakt:

Post autor: sysia » 13 paź 2005, 19:16

Ja odkąd pamiętam uczyłam się angielskiego. Po długiej przerwie zaczełam się uczyć metodą Callana od 3 poziomu. Teraz jestem na 7 poziomie i coraz mniej ta metoda się mi podoba.Na początku było widać że czegoś się uczę. Naprawdę zaczęłam mówić. Ale na poziomie 5 i 6 doszło dużo gramatyki- a tego nie potrafię pojąć i mam coraz większe trudności. I chyba to mnie tak pomału zniechęca do nauki.Nigdy nie naucze się gramatyki.Ale musze przyznać że Callan "rozwiązuje " jezyk. Nauka jest naprawdę bezstresowa, przyjemna.
Dużo piszecie o czytaniu ksiażek i oglądaniu tv. Muszę zaczac w takim razie czytać. Jaką książkę polecacie w języku angielskim?
Skupin - 26 pa¼dziernik

Awatar użytkownika
Kamilo
Super Admin Beauty
Super Admin Beauty
Posty: 384
Rejestracja: 12 sty 2005, 19:48
Lokalizacja: Torun / Casablanca
Kontakt:

Post autor: Kamilo » 13 paź 2005, 19:30

Maybe start practise in " Subject English". It will be nice........ for meeeeeeeeeeeeeeeeee ... :lol:

Awatar użytkownika
szyszunia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1341
Rejestracja: 06 lut 2005, 21:41
Lokalizacja: Wroc‚ław
Kontakt:

Post autor: szyszunia » 14 paź 2005, 01:24

Kamilo pisze:Maybe start practise in " Subject English". It will be nice........ for meeeeeeeeeeeeeeeeee ... :lol:
to nam Kamilo po ang zajechał,dobrze ze to zrozumialam :wink:

ulsy27
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 76
Rejestracja: 27 cze 2005, 18:13
Lokalizacja: Warszawa / Tokio / Los Angeles

Post autor: ulsy27 » 17 lis 2005, 21:16

Kamila pisze:Witam,
Bardzo interesujacy temat :)
Dodam jeszcze jedno pytanie w tym temacie:
Jakimi jezykami obcymi wladacie i na jakim poziomie??

pozdrawiam Kamila :)
Japoński-dobrze, angielski-biegle, rosyjski-dogadam sie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”