Przepowiednia KASJOPEJI

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Edyta76
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1121
Rejestracja: 04 kwie 2006, 21:58
Lokalizacja: z polski

Przepowiednia KASJOPEJI

Post autor: Edyta76 » 14 maja 2007, 23:45

Powoli zaczyna sprawdzać się przepowiednia KASJOPEJI
Wiecie co oznaczać ma data 26.12.2012??? Nie?? A słyszeliście o III tajemnicy fatimskiej albo o przepowiedni KASJOPEJI?? One są coraz bliżej spełnienia. Uwierzcie!!!!
Według przepowiedni Kasjopeji 26.12.2012 MARS będzie najbliżej ZIEMII. Spowoduje to szereg nieprzewidywalnych zdarzeń, mówi o tym III Tajemnica Fatimska. Jednak na szczęście Polska ocaleje a ochroni nas niewidzialny parasol lub tarcza, wiele jest interpretacji. Ocean Atlantycki wyleje i w ciągu kilku dni zatopi południową Hiszpanię, Alpy na skutek ruchów płyt tektonicznych zakryją całkowicie Austrię i ruszą na północ w kierunku Czech. Z powierzchni Ziemi zniknie około 60% powierzchni naszych południowych sąsiadów. Andy zawalą się na Peru i Chile w wyniku czego śmierć poniesie wiele milionów ludzi. Wyleje Wisła, Nil, Orinoko. Piramidy Cheopsa ożyją, zawali się posąg Jezusa w RIO de JANEIRO. Rosja wejdzie w pakt z Chinami i wybuchnie wielka wojna pomiędzy wschodem a zachodem (USA). Pozatym w latach 2007-20011 nastąpi globalne ocieplenie klimatu. Szczególnie widoczne będzie ono w Europie Środkowej gdzie temperatura w miesiące letnie podniesie się nawet o 8 stopni Celsjusza. W Niemczech nastąpią powodzie, spowodowane gęstymi opadami chmur tropikalnych, które zamiast nad Afrykę przeniosą się nad Westfalię. Zalana zostaną południowe Niemcy z Bawarię i Lotaryngią włącznie. Straty będą olbrzymie. W wyniku upałów Francję zaatakuję plaga moskitów i szarańczy która wabiona złymi siłami przeniesie się z nad Nilu nad Sekwanę. Gospodarką Francuską poniesie z tego tytułu szereg strat. Zniszczone będą 86% upraw rolnych. Austrię, Czechy i Węgry przykryją Alpy, które na skutek ruchów płyt tektonicznych "ożyją". Szwecje, Norwegię, Danię, Finlandię opanuje fala gigantycznych pożarów spowodowanych pojawienie się nad Skandynawią gigantycznego szkła powiększającego, którę przepuszczając wiązkę promieni słonecznych spowoduje centrum zapalne w Sztokholmie. Wielką Brytanię, Irlandię oraz Walię zniszczą trzęsienia Ziemi, większość wyspiarzy aby się schronić przenocuje w Londynie w Pałacu Buckingham. Zamieszkujący Anglię Polacy zostaną wyparci przez Brytyjczyków i ruszą na Północną Afrykę, aby tam znaleźć schronienie. Zdąży się tak na skutek zamknięcia granicy przez Pana Prezydenta Donalda Tuska. To dopiero część objawień, która dotknie Europę. Nieszczęścia dotkną także Chiny - wyschną pola uprawne ryżu co spowoduje katastrofę gospodarczą. W Japonii w jednej chwili zniszczeniu ulegną fabryki w których produkowane są elementy scalone i elektroniczne na skutek oddziaływania ogromnego pola elektromagnetycznego. W Afryce na skutek kwaśnych deszczów zniszczony zostanie całkowicie rejon Konga oraz lasów tropikalnych w Nigerii. W Brazylii na skutek podniesienia się temperatury dobowej o średnio 8 stopni Celsjusza wyschnie całkowicie Orinoko oraz Amazonka co przyniesie miliony ofiar śmiertelnych. W Rosji runie największa Cerkiew prawosławna, co Rosjanie przyjmą jako znak od Boga. Tyle o skutkach geograficznych. Teraz czas na skutki militarno-gospodarcze dla świata. Mur chiński runie podobnie jak miało to miejsce z murem Berlińskim. Spowoduje to wyrwę w murze i otworzą się granicę pomiędzy ZSRR a Chinami, obalony zostanie rząd MAO i w ten sposób do koalicji ROSJA-CHINY dołączy się Korea Pn. 25.12.2012 Oczywiście bierni nie pozostaną Państwa Terroru czyli Syria, Irak, Iran, Afganistan, Palestyna które połączą swe siły i przywódcy tych Państw zaproponują współpracę koalicji Zła (ZSRR, CHINY, KOREA). Tak uformowana armia będzie już gotowa by ruszyć na zachód. Wszystko to stanie się pomiędzy 01.2012 a 12.2012. Oczywiście te daty są wysoce umowne jednak według KASJOPEJAN istnieje 90% prawdopodobieństwa że koalicja ZŁA + koalicja TERRORU połączą się akurat wtedy. Zachód nie będzie pozostawał dłużny. Prezydent George Bush dostanie informacje od CIA o czyhającym niebezpieczeństwie i postanowi bronić się przed czyhającym zagrożeniem. Zwoła naradę w Pentagonie z udziałem Tonego Blaira, Sarkozego, przywódców Izraela oraz pozostałych Państw sojuszniczych. Zaproszony zostanie również na nie Pan Prezydent Donald Tusk który wygra wybory w 2009. Busha poprą wszyscy zebrani + Państwa z byłego Układu Warszawskiego. Państwa Ameryki Łacińskiej będą bierne jednak po zwiększającym się kryzysie głodu, ubóstwa w Ameryce Łacińskiej postanowią działać. Przywódca Meksyku (Jorze Campos) będzie popierał potajemnie Koalicję ze Wschodu. Brazylia, Peru, Chile, Dominikana do czerwca 2013 będą przyglądać się biernie toczącym się wypadkom jednak do czasu gdy w 2013 świat ogarnie taki chaos militarno-gospodarczy ze postanowią zawiązać własną koalicję nie tyle walczącą z jakimkolwiek wrogiem ile koalicję popierającą własne interesy. Wybuchnie Wielka Wojna, która będzie miała katastrofalne skutki dla całego świata. III Tajemnica Fatimska oraz Kasjopejanie mówią o tym że nasz kraj ocali dzięki niewidzialnej tarczy, parasolowi, wielkiemu grzybowi... wiele jest interpretacji. Proszę jeśli macie jakiekolwiek informacje proszę o wpis.


CO WY NA TO???

jest o tym na onet.pl
made by - dr SZCZYT, 450 cc

Awatar użytkownika
agatuis
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 281
Rejestracja: 28 lis 2006, 15:04
Kontakt:

Post autor: agatuis » 15 maja 2007, 13:18

O Booosze to juz za piec lat :!: :!: :?
02.04.07 plastyka Brzuchanski

Awatar użytkownika
Mayka87
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 388
Rejestracja: 06 kwie 2007, 14:12
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Mayka87 » 15 maja 2007, 14:54

hmmm wiele jest spekulacji na ten temat, ale w Piśmie Świętym jest dokladnei napisane, że nie znamy dnia ani godziny kiedy zstąpi do nas sam Pan, wiec wydaje mi sie że może cos tam bedzie takiego jak powodzie czy pozary, bo to raczej normalne... Ale jesli chodzi o jakąs totalna zaglade świata, gdzie wszystko miałoby nagle zaczac zniakac i swiat mialby ogarnac terror to raczej nie jest zaplanowane i nikt nie wie kiedy to sie stanie. Osobiscie uwazam, że Koniec Świata (o ile taki nastapi) bedzie w bardzo niespodziewanym momencie, przeciez gdybyśmy znali date śmierci ludzkosci to odrazu zapanowalby totalny chaos... Śmieszą mnie te wszystkie daty, bo co osoba to inna data... świat mial sie kończyc w lipcu w 90 ktoryms roku, a potem bylo mowione że zaglada nastapi w 2000roku... ja sie takimi datami nie przejmuje :-)
TAK!! dla wyzwan, jakiekolwiek by nie byly...

Awatar użytkownika
cathy
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 152
Rejestracja: 31 sty 2007, 23:05

Post autor: cathy » 15 maja 2007, 14:59

no prosze, a ja sie martwilam, ze to kosmici nas wykonczą...

a tak na serio: schyłek wieku (juz nie wspomne o schyłku milenium) zawsze budził groze i psychoze strachu, choc nie wykluczam, ze nastapi w koncu cos mocniejszego ( ludzkosc na to latami pracowala...)

a zreszta, dinozaury wyginely, czemu na nas nie mialaby przyjsc kryska...chociaz one nie mialy takich mozliwosci technicznych ani intelektualnych by sie chronic, no ale my ludzie niestety wolimy wojny i w to idzie nasza technika i intelekt, sami sie wybijemy

ale naprawde szkoda, ze kosmici nie przylecą...

a jeszcze mnie zastanawia, skad ta Kasjopeja nazwiska zna???

Awatar użytkownika
milucha
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1453
Rejestracja: 17 sty 2007, 19:33
Lokalizacja: Germany
Kontakt:

Post autor: milucha » 15 maja 2007, 17:44

To po co ja te cycki robilam jak i tak ma byc taki sajgon he..?... ;)

Nie wierze w to bo sie nad tym nie zastanawiam. Nie zastanawiam sie nad tym bo tego w ogole nie czytam. Nie czytam tego bo mi sie po prostu nie chce..
Jak juz mnie ma cos, gdzies trzasnac, to wole z nienacka.. ;)
Marzenia sie spelniaja,trzeba tylko mocno chciec...

Awatar użytkownika
cathy
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 152
Rejestracja: 31 sty 2007, 23:05

Post autor: cathy » 15 maja 2007, 17:58

To po co ja te cycki robilam jak i tak ma byc taki sajgon he..?... ;)
no ja tez sie zastanawiam po co mi w takim razie cycki, ale pomysl, jak jednak przyleca po tym sajgonie kosmici (bo mieli przyleciec, tez gdzies o tym było) i beda wybierac laski do rezerwatow (takie ichniejsze SPA) to nas łatwiej zauwaza i sie załapiemy (przynajmniej ja mam nadzieje sie zalapac :-D )

a umrzec kazdy musi....

Awatar użytkownika
Edyta76
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1121
Rejestracja: 04 kwie 2006, 21:58
Lokalizacja: z polski

Post autor: Edyta76 » 15 maja 2007, 18:24

Wiecie co, ja już nie wiem czy to wynika z głupoty, korzyści finansowych albo jeszcze nie wiem czego. Przecież na 26.12.2012 rok przypada proroctwo ORIONA!!!!!!!!!! Było o tym u nas na forum. To mogliby się w końcu zdecydować co będzie :badgrin:

A zresztą, co ma być, to będzie :-)
made by - dr SZCZYT, 450 cc

Awatar użytkownika
milucha
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1453
Rejestracja: 17 sty 2007, 19:33
Lokalizacja: Germany
Kontakt:

Post autor: milucha » 15 maja 2007, 19:47

cathy pisze:beda wybierac laski do rezerwatow
yes,yes,yes...chceM do rezerwatu.. :-D
Marzenia sie spelniaja,trzeba tylko mocno chciec...

Awatar użytkownika
LoLuS
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 33
Rejestracja: 12 sty 2007, 17:17

Post autor: LoLuS » 21 maja 2007, 19:55

hehe, ciekawe kto to wymyśla?? ja wierze, że niektóre rzeczy mogą się zdarzyć, np. ocieplenie klimatu, jakieś tam pożary, susze, ale, żeby od razu pół świata wygineło?? jakby to było pewne, to wszyscy by se użyli życia na całego:-D a tak to ludzie myślą o pracy(której dostac nie mogą), o studiach ( po których i tak często zajmują się czymś innym niż się uczyl), o założeniu rodziny itp. więc ogólnie planują [przyszłośc i myśla o niej poważnie, zatem zakładam , że wielu po prostu w to nie wierzy i dobrze, bo tak to się załamać można(po co się kształcić albo poprawiać wygląd skoro za te 5 lat i tak umrzemy, to nic sensu nie ma). Tym co wierzą to współczuję,m bo będą mieli przerąbane te 5 lat, odliczając dni do smierci :badgrin: w sumie to śmieszne nie jest :-D

Awatar użytkownika
Majusia
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 454
Rejestracja: 07 maja 2008, 12:49
Lokalizacja: szczecin

Post autor: Majusia » 27 maja 2008, 08:08

Nie chce nawet myśleć o takich przepowiedniach, bo i tak nic nie mogę zrobić, a świadomość tego dobiłaby mnie bardzo :-|

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”