Kobiecy niezbędnik - czyli zawartość damskiej torebki

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

szysza
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 318
Rejestracja: 17 lip 2008, 18:53
Lokalizacja: karmazynowy świat
Kontakt:

Post autor: szysza » 19 sie 2008, 16:26

dokładnie! :-D
Ja nawet ostatnio śrubokręt znalazłam :-D
(wcześniej był mi potrzebny do rozkrecania kompa) i tak go wsadziłam do torebki i tak sobie w niej leżał spory czas, a potem nawet się koledze przydał :-D

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 19 sie 2008, 16:33

...ogolnie podsumuje...moja torebka to smietnik-niezbednik.... tylko w nowej torebce mam porzadek...nawet telefonik wciskam w specjalna przegrodke....ale niech minie tydzien.... nawet zlodziej by zrezygnowal z kradziezy....ile mozna szukac cos czego i tak sie na miejscu nie znajdzie :badgrin:

Awatar użytkownika
sonder
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 196
Rejestracja: 30 lip 2008, 21:46
Kontakt:

Post autor: sonder » 19 sie 2008, 16:54

Ja musze sie pochwalic mam naprawde porzadek w torebce.Mam tylko portwel ,chusteczki i telefon....ale za to w aucie !!!!!!Masakra sa tam rzeczy potrzebne i zbedne.Segreguje to co jakis czas i tez sie zastanawiam PO CO MI TO hi hi
400 i 425
Dr.Pawel Niemkiewicz
08.07.2008

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 19 sie 2008, 17:07

sonder to ja musze sie pochwalic....autko wypucowane i wszystko na miejscu...ale jak to moj Luby powiedzial...takie auto zobowiazuje...i kazdy zaglada hahah....ale jak sie kiedys na Köln spotkamy....dam ci potrzymac moja torebke....pierwsze Twoje pytanie bedzie czy mam tam kamienie... :badgrin:

Awatar użytkownika
fondle
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2310
Rejestracja: 08 wrz 2007, 22:36
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: fondle » 19 sie 2008, 23:52

ja sie musz przyznac bez bicia,ze moje torebki bija wszystkie na leb.. a ze z reguly lubie duze to jest masakra.. nawet moja siostra chcac cos z niej wyjac przynosi mi ja bo nie daje rady nic znalezc.. mam tam wszystko!! i na nic zdaja sie pozadki,bo za 2 dni sa znowu pelne... no coz,nic nie poradze... a dodam tylko ze kupilam sobie 2 tyg temu mala torebke-specjalnie,zeby duzo sie nie miescilo... to teraz jest tak wypchana i polowa wystaje,ze az wsty chodzic haha...

Awatar użytkownika
anne21
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 588
Rejestracja: 28 sty 2007, 21:02
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Post autor: anne21 » 20 sie 2008, 00:11

fondle pisze:a ze z reguly lubie duze to jest masakra.. nawet moja siostra chcac cos z niej wyjac przynosi mi ja bo nie daje rady nic znalezc.. mam tam wszystko!!
to tak jak ja :badgrin: :badgrin: :badgrin: .. :badgrin:

Awatar użytkownika
fondle
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2310
Rejestracja: 08 wrz 2007, 22:36
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: fondle » 22 sie 2008, 14:51

wiecie co,wczoraj moja siostra postanowila zrobic pozadek w moich torebkach... wywalila 2 reklamowki smieci ...znalazla metalowy widelec ,saszetki z ketchupem i majonezem,ramke do zdjec...na koncu w najwiekszej torebce znalazla silkion (taki do uszczelniania okien, nawet nie pamietalam kiedy ja go tam wlozylam) i stwierdzila ze jestem nienormalna i powinnam sie leczyc,a chlopak powinien mi wywalic szystkie zbedne torebki haha.... :badgrin:

samanta_kafe
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 1799
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:59
Lokalizacja: warszawa

Post autor: samanta_kafe » 22 sie 2008, 15:06

fondle pisze:wiecie co,wczoraj moja siostra postanowila zrobic pozadek w moich torebkach... wywalila 2 reklamowki smieci ...znalazla metalowy widelec ,saszetki z ketchupem i majonezem,ramke do zdjec...na koncu w najwiekszej torebce znalazla silkion (taki do uszczelniania okien, nawet nie pamietalam kiedy ja go tam wlozylam) i stwierdzila ze jestem nienormalna i powinnam sie leczyc,a chlopak powinien mi wywalic szystkie zbedne torebki haha.... :badgrin:


ja mam tak samo :!: z tym wyjątkiem, że nie mam siostry i sama czasami muszę zrobić rekonesans w torebkach (tzn torbiszczach wielkich! tylko takie ubóstwiam 8-) ) - ale u mnie bajzel w torbie jest do tego stopnia, że portfela czy sporawej kosmetyczki znaleźć nie można.. :oops:


z wakacji w tunezji przywiozłam tyle kolejnych wielkich torbiszczy, że nie wchodziły do bagażu (ogromnego) i ogólnie był problem z przewiezieniem ich. ale jak nie kupić takich wielgachnych toreb za grosze, któych w pl trzeba by nie wiem gdzie szukać i za ile.. każdy tego typu zakup usprawiedliwię 8-)


dodam, że mam 165cm wzrostu i rozmiar XS - i do tych swoich toreb sama bym się schowała :badgrin: gdybym oprózniła wszystkie śmiec z nich rzecz jasna :badgrin:
27 kwietnia '09 - dr Broma - mentor round 325cc HP PDT_Love_16

Awatar użytkownika
elicaa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 420
Rejestracja: 30 wrz 2008, 12:24

Post autor: elicaa » 05 paź 2008, 13:36

Zawsze mam
portfel
komórkę
klucze
chusteczki higieniczne
długopis
gumy do żucia
notes
błyszczyk
tampony
tabletki przeciwbólowe, nospa
pomadka ochronna
okulary przeciwsłoneczne/parasolka
krem do rąk
21.10.2008 - 330cc anatomiczne - dr. ÂŁoĂą

Awatar użytkownika
bybella
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 89
Rejestracja: 21 sie 2008, 10:15
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Kontakt:

Post autor: bybella » 18 gru 2008, 08:57

ja mam zawsze podstawy: portfel, chusteczki hig., długopis <a nawet dwa>, jakis notes, małą kosmetyczkę z całym niezbędnikiem: puder, grzebień, lusterko, podkład, czasami cienie, pilnik, obcinaczka, pęseta, tabletki przeciwólowe, tampony, do tego mała reklamówę <to chyba uraz jak mi się urwała torba i nie miałam gdzie rzeczy pochować :roll: >, klucze, plastry, mp3, telefon oczywiście, gumy, jakiś batonik ;) i mnóstwo jakiś paragonów :roll:
Niestety marzenia nie zawsze się spełniają... Nowy nosek musi poczekać:(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”