IV RP-nadchodzi totalitaryzm?

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
maxi
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1496
Rejestracja: 14 lut 2006, 17:53

IV RP-nadchodzi totalitaryzm?

Post autor: maxi » 25 kwie 2007, 16:04

Jestem zalamana smiercia p. Barbary Blidy...Nawet jesli byla w cos zamieszana,kara smierci to nie jest sprawiedliwy wyrok.Zazdroszcze wszystkim,ktorzy moga wyjechac z Polski.Nigdy bym nie pomyslala,ze nadejdzie dzien w ktorym o tym pomysle.Czuje sie wiezniem we wlasnej ojczyznie.Moze to zabrzmi szokujaco ale wiecej wolnosci bylo w drugiej polowie lat 80-tych kiedy bylam nastolatka niz teraz.Za chwile w tym kraju nic nie bedzie mozna robic oprocz sluchania Radia Maryja.Co to za ustroj Kaczynscy wprowadzaja?Prawicowy bolszewizm?

Awatar użytkownika
Josie M
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 614
Rejestracja: 13 kwie 2005, 19:35
Lokalizacja: Neverland

Post autor: Josie M » 25 kwie 2007, 16:12

ponoc p. B.B. sama się zastrzeliła w łazience?
Jesli cos za bardzo udoskonalasz, na pewno to spieprzysz.

Awatar użytkownika
maxi
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1496
Rejestracja: 14 lut 2006, 17:53

Post autor: maxi » 25 kwie 2007, 16:54

Mysle,ze sama sie zastrzelila, jednak ta nagonka na wrogow politycznych sPISkowcow popchnela ja do tego.Mam nadzieje,ze dozyje czasow kiedy do Kaczorow wpadnie ktos nad ranem,zeby ich rozliczyc.Poprzednia wladza majac za soba wiele lat doswiadczenia robila przekrety przynajmniej z wdziekiem i umiarem a ci jeszcze sie nie napasli.Jak to kiedys wypsnelo sie Lepperowi:wszyscy juz sie nakradli,my jeszcze nie.Nepotyzm jest wiekszy niz za czasow wszystkich poprzednich rzadow a afery tuszowane jeszcze skuteczniej.

Awatar użytkownika
Edyta76
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1121
Rejestracja: 04 kwie 2006, 21:58
Lokalizacja: z polski

Post autor: Edyta76 » 25 kwie 2007, 18:39

Nie wierze ze poslanka B.B. sama sie zastrzelila :(
made by - dr SZCZYT, 450 cc

Awatar użytkownika
Josie M
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 614
Rejestracja: 13 kwie 2005, 19:35
Lokalizacja: Neverland

Post autor: Josie M » 25 kwie 2007, 19:49

paula pisze: pomijając całokształt akcji, która została moze źle przeprowadzona, zastanawiam się tylko, jak wiele trzeba miec na sumieniu, aby się zabić...
otóz to
Jesli cos za bardzo udoskonalasz, na pewno to spieprzysz.

Awatar użytkownika
groszek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2464
Rejestracja: 27 maja 2006, 18:42
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: groszek » 25 kwie 2007, 20:20

paula pisze:pomijając całokształt akcji, która została moze źle przeprowadzona, zastanawiam się tylko, jak wiele trzeba miec na sumieniu, aby się zabić...
oj myślę Paula, że bardzo wiele, a jesli chodzi o przedmiotową sprawę poruszoną wyżej to chyba nie mozna było bardziej wyraziście przyznać się do błędu

Awatar użytkownika
Kalisto87
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 374
Rejestracja: 16 mar 2007, 23:46

Post autor: Kalisto87 » 25 kwie 2007, 20:22

A śmierć ks. Jerzego Popiełuszki czy gen. Marka Papały?
Dziwi mnie takie komentowanie IV RP (jaka by ona nie była) jako najgorszego bagna w historii naszego kraju. Czy wcześniej było różowo? Czy nie zdarzały się samobójstwa/zabójstwa na tle politycznym. To nie jest "patent" IV RP.
Ja bym nie wpadała w panikę :roll:
Jakie mordy na tle politycznym mają miejsce np. w Rosji czy krajach byłego Związku Radzieckiego. A to że posłanka sobie strzeliła w głowę? Nie traktowałabym tego samobójstwa jako przejawu nadciągającej dyktatury czy czegoś w tym rodzaju :doubt:

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 25 kwie 2007, 22:02

kurde :? Josie M zacytowała mnie w momencie kiedy usuwałam swój post, stwierdziwszy, ze nie ma co się wdawać w taką dyskusję,, bo pewnie nic dobrego z tego nie wyniknie...no ale poszło ;) i niech zostanie

Awatar użytkownika
agatha_s
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 851
Rejestracja: 01 cze 2005, 08:54
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: agatha_s » 25 kwie 2007, 22:02

Hmm Barbara Blida popełniła samobójstwo ?? Nie wiem może, ale jak rano podaną to informację, to po prostu nie mogłam uwierzyć własnym uszom.

Czy osoba posiadająca bron legalnie, trzyma ją w łazience ??? - zdecydowanie nie, miałam broń i łazienka to było ostatnie miejsce w którym bym ją zostawiła.

Czy chcąc popełnić samobójstwo, strzelasz sobie w pierś nie mając gwarancji, że uda ci się trafić w serce ??? - sorry ale to do mnie nie trafia. Jakbym się chciała zabić zdecydowanie wcelowałabym sobie w głowę.

Dla mnie ten kraj to jakaś paranoją !!! Nie wierzę juz nikomu, zmierzamy w kierunku totalitaryzmu.

Jeszcze nie było w tym kraju takiego rządu, który miałby tak wielką pogradę dla prawa, jednocześnie w przejawach swojej hipokryzji głośno krzyczac o państwie prawa.

Jak widzę ziobro to wszystko się we mnie przewraca, nie wspominając już wassermana, czy dorna. Banda kret.. i deb...

Jesli ta kobieta popełniła przestępstwo, to powinni ją skazać. Nie wierzę w to co mówią oficjalnie. Trudno stwierdzić, co tak naprawdę tam się stało.

Awatar użytkownika
-asia
Senior Moderator Beauty
Senior Moderator Beauty
Posty: 3400
Rejestracja: 31 maja 2005, 12:23

Post autor: -asia » 25 kwie 2007, 22:58

Przeczytałam przed chwilą w gazecie, że podobno jest film dokumentujący całą akcje. Tylko podobno widać na nim jak Ci z ABW stukają do drzwi, ktoś im otwiera i.... w tym momencie film się kończy :?
O reszcie filmu nic nie wiadomo- czy się zniszczył, czy wyłączono kamerę... :roll:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”