RASIZM

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 19 gru 2007, 16:47

Ja tez nie jestem rasistka i absolutnie nie przeszkadza mi niczyj kolor skóry,nawet jak by był fioletowy. Bardzo często wstydziłam sie za zachowanie Polaków za granicą. Często Arab,Murzyn,czy Rumun maja większą klase i poziom niz Polacy.
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

cudonr1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 226
Rejestracja: 01 lip 2006, 15:45

Post autor: cudonr1 » 19 gru 2007, 17:10

Sabrina :-D tu sie zgodze z Toba! Polak nieraz zachowuje sie gorzej, bardziej chamsko i prymitywnie niz niejeden kolorowy! Mieszkalam 12lat w Amsterdamie,gdzie o bialych trudno,pracowalam z czarnymi,skosnymi i innymi rasami. FAKT,ze do arabow mam wstret,ale wynika to z wielkich problemow jakie mialam z nimi bedac 14-15letnia ,piekna,dlugowlosa(WTEDY :oops: ) dziewczyna.Zostalam porwana przez arabow wlasnie,ale nie bede tu pisala pamietnika ze swojego zycia ,bo w lutym wyjezdzam :badgrin: wiec czasu malo :badgrin: Ale wg mnie nie mozna GENERALIZOWAC ludzi! Nie kazdy Polak chleje, nie kazda Polka k***a(sorry za slowo),nie kazdy cygan kradnie itp!!! W kazdym kraju,kazda rasa znajdzie jakis gorszych i lepszych osobnikow. Ja nie lubie anglikow,znam ich dobrze,laski pija na umor,anglicy dla mnie obskurni i tępi,ale nie oznacza,ze KAZDY taki jest,prawda?? A co do wypwiedzi i dosc ostrych slow,chyba EWELINY, to lekka przesada,a skoro tak Ci zle i jedynie murzynow masz wkolo to zmien miejsce zamieszkania!!!!!! JA bylam 4 razy W AFRYCE i sa przyjazni,sympatyczni,mili,usmiechnieci,widocznie wyczuwaja czlowieka zle nastawionego do siebie,a moze JAKIM TY DLA NICH< TACY ONI DLA CIEBIE?????Ja tam lubie wszystkich!!!!!! :badgrin: :badgrin: :badgrin: WESOLYCH SWIAT i nie komplikujcie sobie zycia kolorem skory,no chyba,ze nie ma sie nic wiecej do roboty :badgrin: pozdrawiam kolorki ;) ;)

Awatar użytkownika
fondle
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2310
Rejestracja: 08 wrz 2007, 22:36
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: fondle » 21 gru 2007, 20:04

dziewczyny mozecie mnie skarcic za to co napisze ale ja uwazam ze ras nie powinno sie mieszac!!! takie mam zdanie trudno.... nie twierdze ze jestem rasistka bo bedac w uk mam bardzo duzo znajomych innej rasy i jako koledzy czy nawet przyjaciele sa wsapaniali ale podkreslam TYLKO jako koledzy bo mieszanie sie z innymi rasami jest dla mnie niedopuszczalne... tak mam i nic na to nieporadze ale chyba kazdy ma prawo do swojego zdania...

Awatar użytkownika
ewelinatroll
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 719
Rejestracja: 25 paź 2007, 19:36

Post autor: ewelinatroll » 21 gru 2007, 21:44

wiecie co ,mialam kiedys bardzo dobrego przyjaciela murzyna.poznalam wielu jego znajomych i uwazalam ich za bardzo ok ludzi.po dluzszym czasie stwierdzilam jednak,ze najwiekszymi rasistami sa wlasnie murzyni!!!i do tego sa falszywi.nie mowie ze wszyscy,ale ci,ktorych ja poznalam.dla mojego kumpla wszyscy czarni sa rodzenstwem i musza sie wspierac..ok...w naszym miescie murzyn zabil bialego z powodow rabunkowych---moj kumpel skwitowal to tym,ze biali nie dbaja wystarczajaco o to ,aby czarni dostawali wystarczajaco duzo pieniedzy od miasta(??????)i absolutnie go popieral,podobnie jak jego kumple...to wlasnie posrod murzynow istnieja okreslenia--czarny i bialy---w moim jezyku ich nie bylo.to wlasnie czarni najbardziej krytykuja nas...biale kobiety to wszystkie k...dla mojego ex-kumpla i jego kumpli.nie uogolniam,jak wyzej wspomnialam,ale zmienilam nastawienie...
podobnie z reszta z innymi nacjami...w polsce nie ma zbyt wielu obcokrajowcow i tam tez nie bylam rasistycznie nastawiona.po 3 latach tutaj,kiedy trzeba czasami wysluchac komentarzy muzulmanskich sasiadek ad noszonych mini itp,stwierdzam smialo,ze to nie my,polacy ,jestesmy rasistami...muzulmanie i muzulmanscy murzyni bardziej...owszem,jest wielu kulturalnych ,wyksztalconych i obytych ludzi z tych kultur,ale dla mnie wiekszosc pozostaje zbyt rasistyczna...moj facet(z mojego obecnie rozpadajacego sie zwiazku)jest tez muzulmanem,wyksztalconym,bogatym itd...tylko ta jego rasistyczna pogarda do europejskich kobiet....
Doktor Kasprzyk Powiekszenie 27 luty 2013
Silimed Maximum XH 485
Wyjsciowka http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 45#p756845" onclick="window.open(this.href);return false;
6- dniowe http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=610" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
satynka
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 127
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01
Lokalizacja: Wa-wa

Post autor: satynka » 23 gru 2007, 20:05

fondle pisze:dziewczyny mozecie mnie skarcic za to co napisze ale ja uwazam ze ras nie powinno sie mieszac!!! takie mam zdanie trudno.... nie twierdze ze jestem rasistka bo bedac w uk mam bardzo duzo znajomych innej rasy i jako koledzy czy nawet przyjaciele sa wsapaniali ale podkreslam TYLKO jako koledzy bo mieszanie sie z innymi rasami jest dla mnie niedopuszczalne... tak mam i nic na to nieporadze ale chyba kazdy ma prawo do swojego zdania...

Musze przyznac,ze co do tego sie zgadzam oh(w1

Awatar użytkownika
fondle
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2310
Rejestracja: 08 wrz 2007, 22:36
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: fondle » 23 gru 2007, 22:21

satynka, ciesze sie ze mnie popierasz bo czasem mysle sobie ze tylko ja taka popieprzona jestem hehe ..ale tak powaznie to ulzylo mi troche bo myslalam ze to co mysle jest niepoprawne....

kara22lata
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 19
Rejestracja: 25 gru 2007, 13:46

Post autor: kara22lata » 28 gru 2007, 20:04

Ja doskonale rozumiem osoby które nie do końca przepadają za murzynami czy Arabami. Sama tak mam.Ale na Boga! to przecież nie daje prawa do nienawiści.Każdy człowiek jest inny, można spotkać fajnego murzyna albo wrednego Polaka. Zawsze gdy jestem gdzieś na wakacjach czy na wyjezdzie w arabskich krajach i tam gdzie są czarni chętnie z nimi rozmawiam itp..mogłabym mieć sąsiada murzyna i nie przeszkadzało by mi to jeśli byłby ok.Jedyne czego bym nie zrobiła to nie wyszła bym za mąż za kogoś takiego ale chyba mam prawo wybierać sobie partnera życiowego, prawda?

Także Ewelina póki nie ziejesz jawną nienawiscią do tych osób (czarnych itp) i nie kopiesz każdego spotkanego murzyna na ulicy masz prawo do swoich przekonań. Nie jest wcale to zakazane prawnie.Jedynie zakazane jest gdybyś jakoś szkodziła tym osobom nawoływała innych do nienawiści wobec ich itp.A tak to nie.A swoje dzieci możesz odizolowywać- masz prawo bo to twoje dzieci z tym że lepiej im tego nie mów że taki jest powód.Nie stwarzaj też w domu atmosfery niechęci do innych ras bo dzieci mogą jeszcze inaczej interpretować twoje poglądy i w przyszłości moze to prowadzić do skrajnych rasistowskich zachowań u nich.Po prostu udawaj wobec dzieci że traktujesz te sprawy obojętnie.


PS.Sama bym nie zawarła ale nie potępiam mieszanych małżeństw.

kara22lata
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 19
Rejestracja: 25 gru 2007, 13:46

Post autor: kara22lata » 29 gru 2007, 18:05

Aha przeczytałam jeszcze raz trochę z tego tematu i zauważyłam że ktośtam porównał dworzec centralny z murzyńskim gettem w USA.. kobieto nie wiesz o czym mówisz, w czarnych dzielnicach ginie dziennie wiecej ludzi niż na wojnie, to nie ma porównania z naszymi nawet najniebezpieczniejszymi ulicami.

Niestety to prawda że w USA najwiecej przestępców to właśnie ci rasy czarnej.Ale to nie zmienia faktu że są wyjątki; wykształcony wyedukowany murzyn może być kulturalnym i wspaniałym towarzyszem rozmowy.Zależy jakich miał rodziców , gdzie się wychował itp..

Awatar użytkownika
ewelinatroll
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 719
Rejestracja: 25 paź 2007, 19:36

Post autor: ewelinatroll » 05 sty 2008, 21:25

kultur nie mozna wartosciowac--to zelazna zasada kulturoznawstwa,ktore przez jakis czas studiowalam....ale moim zdaniem nie powinno sie ich mieszac.zauwazylam,ze tutaj faceci ,muzulmanscy szczegolnie,bedacy w mieszanych zwiazkach wykorzystuja ten swoj rzekomy przywilej wyzszosci w zwiazku do tego aby miec po prostu duzo wolnosci i swiety spokoj...babka siedzi w chalupie,a on lata z kumplami na lewo i prawo,tlumaczac to tym,ze kobiecie to niby nie wolno,a facet ma do tego prawo,bo w islamie to facet w koncu goruje.bzdura,ale wiele dziewczyn,w tym polek godzi sie na to.
Doktor Kasprzyk Powiekszenie 27 luty 2013
Silimed Maximum XH 485
Wyjsciowka http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 45#p756845" onclick="window.open(this.href);return false;
6- dniowe http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=610" onclick="window.open(this.href);return false;

ewelina1956
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 27
Rejestracja: 02 lut 2008, 18:47

Post autor: ewelina1956 » 05 mar 2008, 23:32

Dla mnie sprawa jest prosta.Dopoty dopoki ty nie szkodzisz mnie ja bede w porzadku wzgledem ciebie.Oraz druga zasada gosc powinien szanowac zasady panujace w domu gospodarza.Niestety bardzo czesto murzyni lub araby lamia powyzsze zasady.Dlatego moja konkluzja jest krotka , ogolnie osoby z Afryki oraz Arabii sa mi obojetne, jednak w momencie zlamania ktores z powyzszych zasad nalezy im powiedziec do widzenia.Moj facet i jego brat pracowali juz w Niemczech,Austrii,Holandii,Belgii.Nie sa rasistami,ale stwierdzili ze murzyni czy arabusy sa w tamtych krajach wulgarni nie szanuja zasad obowiazujacych w Europie.Sa roszczeniowi i leniwi.Najlepsze w tym wszystkim jest ze mieszkancy tamtych krajow boja sie kolorowych, a Polakow czesto traktuja rasistowsko.Nas Polakow oskarza sie o rasizm oraz antysemityzm,a powiedzcie gdzie pare lat temu plonely synagogi?W jakim kraju nie tak dawno kolorowa mlodziez palila,rabowala,niszczyla i to w centrum duzego miasta?Powiem wam jedno my Polacy jestesmy malo lubiani bo jestesmy jako narod zdroworozsadkowi.A zdrowy rozsadek zaczyna byc na zachodzie deficytowym towarem.Ja mam prawo powiedziec nie lubie czarnuchow lub ze czuje wstret do cyklistow, ALE NIE MAM PRAWA ICH SZYKANOWAC PONIZAC ITD.Na zachodzie zas panuje ta chora mania poprawnosci politycznej,jak tak powiesz jak powyzej tos rasista, oszolom i zacofaniec.Ale jak Polaka nazwiesz pijakiem,zlodziejem,brudasem to wszystko ok.Dlatego nie dajmy sie zwariowac.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”