RASIZM

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

kaass
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 36
Rejestracja: 25 paź 2006, 23:59

Re: RASIZM

Post autor: kaass » 07 lis 2007, 00:34

ewelina pisze: mianowicie jestem rasistka, moze dlatego ze mam do czynienia z francowatymi murzynami
ewelina pisze:ja mówię otwarcie jestem rasistką niezależnie czy to się komuś podoba czy nie
ewelina pisze:różnica między ludźmi cywilizowanymi a tymi zezwierzecialymi gatunkami
ewelina pisze:ja moje dziecko trzymam z dala od OTW (OTHER THAN WHITE)
z pierwszych stron... cytować dalej? dziwię się, że żaden moderator nie zareaguje na takie postawy szerzące nienawiść.
Twoja wypowiedzi niestety świadczą o tym, że jesteś prymitywna. i niech mi nikt nie wpiera, że mam być tolerancyjna dla poglądów innych. naziści też mają swoje poglądy. nie znaczy to, że też ich trzeba tolerować.

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 07 lis 2007, 01:13

Prosze Moderatorki o zainteresowanie sie niektorymi czlonkami forum.Nie mam ochoty trafiac ciagle na posty,ktore zieja nienawiscia i taka forma wypowiedzi,dosc mam czytania ze ktos kogos tu obraza i tworzy niemila atmosfere.A Tobie kaass nikt nic nie wpiera a zwlaszcza ze masz byc tolerancyjna,bo nie masz pojecia nawet co oznaczaja slowa ,ktore wypisujesz i to Twoje wypowiedzi swiadcza kim jestes.Wchodzisz tylko na forum by dopiescic swoje ego,ktore pewnie przez caly dzien cierpi z niemocy dopiecia latki komus i wylaniu swojego jadu.Jesli trafiam na Twoje wypowiedzi sa one przesycone chcecia dogryzania komus.Jestes bardzo meczaca osoba i wspolczuje ludzia ktorzy musza Cie znosic na codzien.Bardzo niesympatyczna z Ciebie osoba.Ja sama lubie dyskusje,ale staram sie szanowac czyjes zdanie co nie oznacza ze jestem tolerancyjna w pewnych kwestiach,ale szacunek jest najwazniejszym skladnikiem zdrowej dyskusji a nie obrazanie.Proponuje stworz swoj temat i ja chcetnie sie w nim wypowiem jesli bedzie na tyle interesujacy lub poczytam tylko...

Awatar użytkownika
ewelina
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 779
Rejestracja: 11 lip 2005, 22:30
Lokalizacja: chicago

Post autor: ewelina » 07 lis 2007, 06:09

kaaas gratuluje uporu i wytrwalosci ;)
jesli mozesz zrobic mi mala przyjemnosc to nie wypowiadaj sie w sprawie tolerancji bo nie masz o tym zielonego pojecia, jak zapewne w wielu innych kwestiach, jestem przekonana ze w zyciu na swojej drodze nie spotkalas tylu odmiennych ras wiec nie zamierzam z toba na ten temat polemizowac, nie nadajesz sie do rozmowy na temat ktorego nie znasz. Generalnie wogole nie nadajesz sie do rozmowy!
A podkreslajac to wszystko gruba linia, co i komu usilujesz tutaj udowodnic? wyobraz sobie ze twoje opinie nikogo nie obchodza, a ty sie meczysz, pocisz i tylko po to zeby ktos inny musial po tobie sprzatac!
tak to jest jak maly czlowieczek twojego pokroju bierze wielkie sprawy w swoje nieudolne rece i mysli ze naprawi swiat, moze najpierw zrob cos pozytecznego w tej kwestii a pozniej bron praw innych a nie popisuj sie swoimi dzialaniami humanitarnymi na forum o operacjach plastycznych.
Love em, my sweet 325CC made my life complete!

kaass
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 36
Rejestracja: 25 paź 2006, 23:59

Post autor: kaass » 07 lis 2007, 20:22

ewelina pisze: jestem przekonana ze w zyciu na swojej drodze nie spotkalas tylu odmiennych ras wiec nie zamierzam z toba na ten temat polemizowac
Wyobraź sobie, że Twoje przekonanie jest błędne. Jeżeli chodzi o czarnoskórych, moja przyjaciółka ma męża Murzyna. Jest prawnikiem. Nawet się czasem opiekuję ich małym pół-Murzyniątkiem. Ale Twoje dzieci mają taką mamę, że już by się z nim pewnie pobawić nie mogły. Przecież jest, jak to napisałaś, OTW. Jest to jeden z trzech Murzynów, których znam. Jeżeli chodzi o inne rasy to mam też trochę kontaktów z Azjatami, ale to raczej zawodowo. I z arabskim małżeństwem z Maroka. Kogoś więc tam na swojej drodze spotkałam.

Awatar użytkownika
ewelina
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 779
Rejestracja: 11 lip 2005, 22:30
Lokalizacja: chicago

Post autor: ewelina » 08 lis 2007, 01:47

no dobrze a masz kontakt z murzynskimi, meksykanskimi gangami, rzadzacymi w ich wlasnych rejonach do ktorych biali nie maja wstepu? bylas kiedys w szkole w ktorej biale dzieciaki siedza zastraszone przez kolorowych? jakbys dostala w pysk tylko za to ze krzywo popatrzylas na jakiegos kolorowego pewnie twoje wielkoduszne nastawienie wynikajace z poznania rodzin mieszkajacych w nieswoim swiecie i z nawykami otaczajacego ich swiata zmieniloby sie diametralnie!
zreszta nie mamy o czym gadac, nie masz pojecia o czym mowie, pojedz do afryki albo gdziekolwiek indziej jak cie nie zgwalca, lub nie zabija, porwa czy w najlepszym przypadku ogoloca i kopna w dupe na pozegnanie to moze wtedy bedziesz wiedziala o czym mowie. a narazie siedzisz w Polsce widzialas kilka jednostek zupelnie odmienionych przez otaczajace ich warunki i przymus przystosowania sie do wiekszosci i naprawde zabierasz glos a nie znasz problemu.
pozdrawiam i zegnam, wiecej sie w tej kwesti nie wypowiem. powinnam byla wiedziec ze Polska jest zabardzo homegenna zeby miec rozeznanie i zdanie na temat innych ras.
Love em, my sweet 325CC made my life complete!

Awatar użytkownika
Kamila
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4947
Rejestracja: 11 sty 2005, 15:57
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Kamila » 08 lis 2007, 12:14

Polacy sa rasistami, tak bynajmniej sa odbierani :?
Moim zdaniem prawda jest taka, ze kazdy czlowiek jest inny i wcale to nie zalezy od koloru skory ;) Ja na szczescie nie mam uprzedzen jesli chodzi o rase.

A jesli chodzi o poglady eweliny, to dlatego, ze zyje zagranica ... tam wszystko sie zaostrza, stajemy sie silniejsi, pewniejsi siebie, egoistyczni ale czasami bezwzgledni, nieczuli ... itd
Generalnie czlowiek, jego dotychczasowe zycie i nastawienie do niego sie po prostu zmienia :roll
Tak wlasnie to widze ;)
Dlatego ciesze sie, ze mieszkam w Polsce :-D Ale wiem, ze czlowiek sie szybko przyzwyczaja do innosci, stajac sie powoli, niezauwazalnie takimi ludzmi co nasze otoczenie w danym kraju.

kasss odpusc sobie te uwagi, podejdzmy zdrowo do dyskusji ;)

Kochani, moj maz jest Marokanczykiem i nie wyobrazam sobie zycia bez niego, Kocham Go PDT_Love_05 Jestem Mega szczesliwa ... czy to nie jest najwazniejsze :?:
I co mi po kolorze skory :badgrin: Nasze upodobania sa po prostu inne.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam i zycze wiecej dystatsu do tego tematu.
Kamila 8-)
"Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą." Michel Quoist
"Uroda ciała, kondycja umysłu i ducha – to elementy wzajemnie sie przenikajace – wewnetrzna rownowaga zapewnia piekno, zdrowie i spokoj".
W każdym przypadku człowiek ponosi konsekwencje własnych wyborow.

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Post autor: ulla10 » 08 lis 2007, 15:22

Kamila, jeśli jest tak przystojny i przekochany jak Ali, mąż mojej siostry (też Marokańczyk) to zazdroszczę 8-)
byłam u nich w wakacje (mieszkają w Holandii) i było super
Ali to człowiek - dusza, moi synowie go uwielbiają......owszem dają czasem znać różnice kulturowe, ale o wszystkim można porozmawiać, ustalić pewne zasady i już.
A jaką mają śliczniuchną, słodziuchną, całuśną córcię Besmelcię :-D
cud, miód orzeszki ;)
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

Awatar użytkownika
Kamilo
Super Admin Beauty
Super Admin Beauty
Posty: 384
Rejestracja: 12 sty 2005, 19:48
Lokalizacja: Torun / Casablanca
Kontakt:

Post autor: Kamilo » 08 lis 2007, 16:24

Hello all,

My wife (Kamila) is polish and I'm very happy in my life. The problem is not colour of skin, culture, or country. The big problem is education and all countries has good and bad people. who can show ONE country with only good people. It's the difference between rich and poor people too who make this education down. I don't feel comfort too near gangs, mafia and criminals. It's not a reason why I have to hate all people similar.

Have a nice day.

Best regards.
Nobody is perfect - I am Nobody

Awatar użytkownika
aneta123
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 189
Rejestracja: 10 lip 2007, 22:55
Lokalizacja: Londyn

Post autor: aneta123 » 08 lis 2007, 16:48

Kamilo pisze:Hello all,

My wife (Kamila) is polish and I'm very happy in my life. The problem is not colour of skin, culture, or country. The big problem is education and all countries has good and bad people. who can show ONE country with only good people. It's the difference between rich and poor people too who make this education down. I don't feel comfort too near gangs, mafia and criminals. It's not a reason why I have to hate all people similar.

Have a nice day.

Best regards.


that`s truth Kamio.
people should take this into consideration.
marzenia sie spelniaja....

Awatar użytkownika
satynka
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 127
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01
Lokalizacja: Wa-wa

Post autor: satynka » 19 gru 2007, 16:14

Moj maz tez sie uwarzal za rasiste itd itp,ale tych ktorych znamy i lubimy :-D mowi ,ze sa oswojeni i u nich to nie wazne,ze sa czarni,czy kolorowi.
Moja kolezanka,bierze slub z rumunem i co?, i jest to super inteligentnym mezczyzna ma dobra prace oh(w1 i jest dobrym czlowiekiem.
Jak kogos poznasz i polubisz to Ci sie nastawienie zmienia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”