Aranżacja wnetrza...

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
gosia29
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 634
Rejestracja: 27 cze 2005, 13:13
Lokalizacja: 3CITY
Kontakt:

Post autor: gosia29 » 03 kwie 2007, 16:12

Parę dobrych latek temu znajoma zaplaciła za podobną usługę 4500 zł , rzecz dotyczyła urządzenia 90 metrowego dwupoziomowego mieszkanka, projekt kuchni, rozmieszczenie i kształt ścianek działowych, dobór mat. typu kafle itp. Nie wyszło to najgorzej ale jak znajoma jeździła z Panią Architekt czy jak jej tam po sklepikach z kaflami i materiałami do wystroju to mało nie osiwała - bo Pani aranzującej to w głowie były tylko kafle z bardzo wysokich półek cenowych - dla porównania jak można było dostać za 50zł/m2, to ona dobierała ceramike włoska za 200 zł/m2 i inna byla fe... i tak w kólko... w końcu znajoma podziękowała Pani Architekt i z projektem sama już sobie powybierała towary w cenach normalnych... dodatkowo jak przyszło do realizacji kuchni z projektu to okazało się że Pani Architekt rabnęła sie o drobne 1,2m na długosci pomieszczenia i całe szczęście że stolarz to zauwazył i sam pomiarował pomieszczenia bo inaczej miałaby trochę szafek za dużo:( tak więc jestem zdania że projekt warto zlecić osobie - specjaliście ale zakupami to już zając się samemu
18.12.2006 - tego dnia na nowo obudzi³a siê moja kobieco¶Ã¦:)

isabell
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 219
Rejestracja: 06 lut 2006, 09:12

Post autor: isabell » 03 kwie 2007, 19:46

Dordi,

w porownaniu do Warszawy cena 10 tys wraz z nadzorem jest b atrakcyjna.
Ceny w Warszawie srednio 100 - 120 per m kw za nadzor dodatkowo 30 proc od wartosci.

Wg mnie nadzor jest zbyteczny. Raz lub 2 razy w tyg wpadnie i wypadnie. Lepiej samemu miec pod kontrola fachowcow. Projektant i tak daje plany i rzuty jak podlogi i kafle maja byc poukladane.

W umowie nalezy zwrocic uwage czy projektantka nie ma podpisanej jakiejs um z konkretnymi producentami (zazwyczaj najdrozszymi) umowy.

Jesli macie sprawdzonego architekta z Warszawy prosze podajcie kontakt. Jeszcze na nikogo nie zdecydowalam sie.

pozdr
juz po :) liposukcja ud, dr Stanczyk *marzec 2006*

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”