Prawo jazdy

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
natalya
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2290
Rejestracja: 10 lis 2007, 16:32
Lokalizacja: FR
Kontakt:

Re: Prawo jazdy

Post autor: natalya » 07 sie 2009, 16:58

kasia, a w avatarku, to Ty na motorze?? ;)

wczoraj moj facet mi powiedzial, ze nie ma znaczenia wzrost czy waga i ze motor prowadzi sie jak rower i nie ma specjalnej roznicy poza tym, ze to motor, a nie rower :badgrin: zaproponowal mi, ze zaplaci mi godzine czy dwie w szkole jazdy, zebym sie przekonala, ze to nic trudnego ;)

kasia, a ten motor na zdjeciu, to przypomina motor mojego faceta z tym, ze on ma yamahe ;)
18.07.07 dr Cieslik- calkowita korekcja nosa
12.08.08 dr Cieslik- powiekszenie ust

samanta_kafe
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 1799
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:59
Lokalizacja: warszawa

Re: Prawo jazdy

Post autor: samanta_kafe » 08 sie 2009, 13:54

natalya pisze:wczoraj moj facet mi powiedzial, ze nie ma znaczenia wzrost czy waga i ze motor prowadzi sie jak rower i nie ma specjalnej roznicy poza tym, ze to motor, a nie rower

no nie wiem.. może w prowadzeniu po prostej to nie ma ;)
ja mam skuter co prawda, ale jeden z tych największych i cięzki.. i nie umiem nim ani skręcać, ani nawet na te nóżki postawić - za cholerę nie mam siły szarpnąć, żeby się odchylił na nie..
przy skręcaniu (baaaardzo delikatnie, naprawdę), może zawracaniu, lepiej będzie to sobie wyobrazić, bo kąt skrętu jest trochę większy, jak mam mały zakręt to spox, ale ostrzejszy to przy 15 na godz mnie przechyla :doubt:
więc przy zawracaniu, gdzie trzeb cholerstwo nogą podeprzeć, ja leżę :doubt: :badgrin:

na motor nie wsiądę, bo mam silną awersję, ale na skuterze nie jest łatwo (siostra mojego chłopaka, podobne gabaryty do mnie ma tak samo - wiec albo obie jesteśmy megapierdoły albo faktycznie te gabaryty mają trochę znaczenia :badgrin: )

także dwie godz jazd żeby się przekonać czy da się radę to dobry pomysł (ja bym się też bała komuś wsiąść i się wywalić, bo raz że się poobijam to jeszcze podrapię/zniszczę coś i będę musiała za to zapłacić heh ;) )

mam znajomą, która jeździ na motorze.. extra wygląda w tym kostiumie, ma czerwony motor, strój czarno-czerwony, czarne włosy.. super.. ale ogólnie to kawał baby ;)
27 kwietnia '09 - dr Broma - mentor round 325cc HP PDT_Love_16

Awatar użytkownika
bujanna
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 355
Rejestracja: 27 paź 2008, 11:56
Kontakt:

Re: Prawo jazdy

Post autor: bujanna » 10 sie 2009, 09:20

Ja jak juz pisałam boje sie motorów, a to że nie możecie utrzymać motoru to nie tylko wy, ja jestem dużą kobitką i też mnie motor przygniutł do sciany, (mąż kiedys miał motor) poprostu ja mam strasznie słabe ręce do otrzymania takiego kolosa :shock:
Sprzedał motar bo mu kazałam, ale za to kupił sobie taką zabaweczkę której ja się nie boją a nawet na niej jezdzę applaus
http://www.beautywpolsce.com/forum/uplo ... 90_240.JPG" onclick="window.open(this.href);return false;
plastyka - 2.2.2009 juz po
cycochy do góry - 01.03.2010 już po

Awatar użytkownika
kasia3210
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 698
Rejestracja: 09 mar 2009, 13:34
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Prawo jazdy

Post autor: kasia3210 » 10 sie 2009, 10:46

natalya, tak to ja w avatarku :) Kochana, to wykupcie dla Ciebie te 2 godzinki na motorze tak dla przekonania sie i dobrej zabawy :)
Jaki motocykl ma Twoj facet ?
bujanna ja tez ani nie jestem chuda ani mala i tez mam slabe i cienkie rece. Ale z takim 220 kg motorem tez faceci maja problem.
samanta_kafe a moze jazda na masywnym skuterze jest trudniejsza niz na motorze takiej 250-tce ninja lub na sv-ce, ktore sa smukle i dosc lekkie w porownaniu do innych motocykli.
30-03-2009 - dr K. Ostrowska-Clark - 510FX Allergan 350gr (12.5x13.0x5.6)

samanta_kafe
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 1799
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:59
Lokalizacja: warszawa

Re: Prawo jazdy

Post autor: samanta_kafe » 10 sie 2009, 10:50

kasia3210 pisze:samanta_kafe a moze jazda na masywnym skuterze jest trudniejsza niz na motorze takiej 250-tce ninja lub na sv-ce, ktore sa smukle i dosc lekkie w porownaniu do innych motocykli.

nie wiem, z całą pewnością przenigdy się o tym nie przekonam ;)
ale lepiej małym i szczypłum dziewczynom poradzić niech najpierw spróbują czy dadzą radę się utrzymać, a potem wykupują kurs itd ;)
27 kwietnia '09 - dr Broma - mentor round 325cc HP PDT_Love_16

Awatar użytkownika
kasia3210
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 698
Rejestracja: 09 mar 2009, 13:34
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Prawo jazdy

Post autor: kasia3210 » 10 sie 2009, 11:29

ale lepiej małym i szczypłum dziewczynom poradzić niech najpierw spróbują czy dadzą radę się utrzymać, a potem wykupują kurs itd
1-2 godzinki to nic takiego wielkiego. Taki instruktor wytlumaczy wszystko od zera, a chlopak czesto nie ma cierpliwosci i nie przekaze fundamentalnych zasad, bo dla niego jazda na motorze to jak dla nas na rowerze. A te motocykle ze szkol nauki jazdy to maja czesto gmole ochronne na silnik, sa troche porysowane i taka kursantka ma troszke wiecej odwagi by wsiasc na niego niz na motor swojego faceta, ktory jest ladniutki i bez rysek. Ale fakt faktem, nie mozna wsiasc na motor mega spanikowanym i nalezy zaczac jazde od bardzo malych predkosci, nalezy sie obyc z motorem w praktyce.
30-03-2009 - dr K. Ostrowska-Clark - 510FX Allergan 350gr (12.5x13.0x5.6)

Awatar użytkownika
Tula
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 168
Rejestracja: 19 sty 2009, 09:53

Re: Prawo jazdy

Post autor: Tula » 10 sie 2009, 12:18

kasia3210 - Na zdjeciu wygladasz jak spełnienie marzen kazdego faceta ale bron Boze nie ubierz sie tak na jazde bo absolutnie zaden instruktor nie bedzie w stanie sie skoncentrowac na nauce jazdy - szkoda kasy!
23.02.2009 - nosek - dr Marek Węgrzyn
11.01.2010 - poprawka - j.w.

Awatar użytkownika
kasia3210
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 698
Rejestracja: 09 mar 2009, 13:34
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Prawo jazdy

Post autor: kasia3210 » 10 sie 2009, 12:48

Tula hehe....obiecuje :-D
30-03-2009 - dr K. Ostrowska-Clark - 510FX Allergan 350gr (12.5x13.0x5.6)

Awatar użytkownika
natalya
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2290
Rejestracja: 10 lis 2007, 16:32
Lokalizacja: FR
Kontakt:

Re: Prawo jazdy

Post autor: natalya » 10 sie 2009, 17:05

A te motocykle ze szkol nauki jazdy to maja czesto gmole ochronne na silnik, sa troche porysowane i taka kursantka ma troszke wiecej odwagi by wsiasc na niego niz na motor swojego faceta, ktory jest ladniutki i bez rysek.
to normalne ze w szkolach nauki jazdy motory maja ochrone na silnik, bo jezeli taki przewroci sie na bok i to niekoniecznie podczas jazdy, wszystko jest rozwalone i naprawa kosztuje bardzo duzo ;) trzeba naprawde uwazac ;)

co do utrzymania sie na motorze, to nie sadze, zeby byl z tym problem, bo znam dziewczyny, ktore sa male i szczuple, a radza sobie bez problemu ;) poza tym motocykl jest bardziej stabilny niz skuter, szczegolnie na zakrecie, kiedy motor jest przechylony. podobno jest wtedy bardziej stabilny niz na prostej, bo powierzchnia boczna opony jest wieksza i on trzyma sie lepiej drogi. zreszta motocykle sa do tego przystosowane. czesto sa one przechylone calkowicie na bok i to przy bardzo duzych predkosciach ;)
18.07.07 dr Cieslik- calkowita korekcja nosa
12.08.08 dr Cieslik- powiekszenie ust

Awatar użytkownika
maluda6
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1415
Rejestracja: 03 lip 2008, 00:23
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Prawo jazdy

Post autor: maluda6 » 16 sie 2009, 18:31

Bujana czyli wolisz quada?
ja jakos jednak wole motor, wieksza adrenalina, wieksze niebezpieczenstwo,
chyba tym sie kieruje, sama nie wiem.
na quadach tez jezdzilam, moj byly chlopak mial.
jak juz to wole manuala, bo na automacie to zadna trudnosc, dusisz gaz i jedziesz.
zero przyjemnosci.
70B + 375cc,
mentorki okrÂągle, wysoki profil, dr Skupin :)
19.V.2009r.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”