jak ubieracie choinkę?

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
czarna25-81
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 162
Rejestracja: 18 lip 2006, 16:51
Kontakt:

jak ubieracie choinkę?

Post autor: czarna25-81 » 11 gru 2006, 12:03

No właśnie jak ubieracie choinkę w tym roku? Ja mam strasznego chopla na tym punkcie i ubieranie choinki jest dla mnie najważniejszą rzeczą przed świętami.
W tym roku mój pomysł niestety nie zyskał aprobaty rodziny i nie wiem co tu robić :(

A marzy mi się tym razem czarna choinka - taka elegancka, wytworna, może trochę tajemnicza i mroczna - z czarnymi bombkami, łańcuchami, piórami i kryształami.
w zeszłym roku miałam z kolei całą białą z jakimiś perełkami, pięknymi sztucznymi kwiatami z białym brokatem - więc zupełne przeciwieństwo, bo była taka niewinna.

Jak przekonać rodziców, żeby chcieli czarną? Im to się w ogóle w głowie nie mieści, bo uważają że choinka powinna być kolorowa, ale ja (pani stylistka) mam zupełnie inne zdanie.
Z drugiej strony wiem, że czarne bombki i dodatki są modne tylko w tym sezonie i za rok znowu będę chciała mieć inną, ale to już jest zboczenie zawodowe :?
dr Obrocki - Jolly Med, 275cc, okr±g³e, pod miêsieñ, Mentor profil ¶redni plus

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

Awatar użytkownika
beata-malgorzata
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4048
Rejestracja: 25 cze 2006, 12:18
Lokalizacja: belgijska pralinka

Post autor: beata-malgorzata » 11 gru 2006, 15:29

Na mojej choince wszystkie ozdoby sa w kolorze ceglastym ( nie pomaranczowym lecz mosieznym, nie wiem jak to nazwac ,cuivré po franc.) Ale za to stol mam ozdobiony za kazdym razem inaczej i nawet zmieniam zastawe .Choinka musi byc naturalna a lampki malutkie jasne . Nie lubie choinki kolorowej :( Nawet na dworzu na krzaczku zawieszam lampki w jednym kolorze . Lubie miniaturowe zielone , ktore sie mienia jak by to byly robaczki swietojanskie w lecie .)Mysle ze pomysl z kolorem czarnym jest swietny . Dlaczego nie ???

Awatar użytkownika
Calimero
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 145
Rejestracja: 04 mar 2005, 21:00
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Calimero » 11 gru 2006, 20:43

Moja choinka jest od 3 latek srebrno- niebieska i malusienka, ale marzy mi sie taka od podlogi do sufitu :) Rowniez w tym kolorze- bo lubie ;) Koniecznie srebrne banki "obsypane" szronem, sopelki, malusienkie lampki w kolorze niebieskim. Rodzice dla odmiany maja zloto- czerwona, najbardziej lubie duze czerwone kokardy i malusienkie jabluszka :)
Co do Twojego pomyslu- jesli rodzice maja cos przeciwko to moze sprawisz sobie wlasna nieduza choinke i ubierzesz tak jak Ci sie marzy? :)
Calimero

Awatar użytkownika
beata-malgorzata
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4048
Rejestracja: 25 cze 2006, 12:18
Lokalizacja: belgijska pralinka

Post autor: beata-malgorzata » 11 gru 2006, 23:37

Moja choinke ubieram sama i nikomu nie pozwalam jej ruszac :!: Dzieci maja sztuczna i ubieraja ja jak i czym chca . Czasami sa 3 bombki na koncu jednej galazki , ale to nic , maja radoche . Ostatnio widzialam lampki z futerkiem bialym albo czarnym . Troche kiczowate ale oryginalne i prezentuje sie fajnie na choince 8-)

[ Dodano: Pon 11 Gru, 2006 ]
Dobranoc , zycze milych snow i duzo prezentow pod czarna choinka oh(s1

Awatar użytkownika
czarna25-81
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 162
Rejestracja: 18 lip 2006, 16:51
Kontakt:

Post autor: czarna25-81 » 11 gru 2006, 23:45

no własnie Calimero chyba tak zrobię, będą dwie :-D
dr Obrocki - Jolly Med, 275cc, okr±g³e, pod miêsieñ, Mentor profil ¶redni plus

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

Awatar użytkownika
beata-malgorzata
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4048
Rejestracja: 25 cze 2006, 12:18
Lokalizacja: belgijska pralinka

Post autor: beata-malgorzata » 11 gru 2006, 23:47

Czarna zrob czarna . A poza tym chyba nie ma juz duzo osob o tej porze na forum . Trzeba isc spac oh(w1

Awatar użytkownika
ETNAA
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 704
Rejestracja: 22 lut 2005, 10:44

Post autor: ETNAA » 12 gru 2006, 23:46

różne odcienie brązu i rudego aż po złoto - czyli moja choinka będzie pasować do drewnianej podłogi i sosnowych mebli :) ale takie tylko bardzo ciepłe kolorki będą.. wpadłam też na pomysł by poprzetykać ją zwierzątkami zrobionymi np z drewna i piór - np sowy i inne ptaszki :) wyglada to fajnie i naturalnie :)
cycuchy od Kubasika - grudzień'05 :)
wypełnienie doliny łez - w trakcie :)

Awatar użytkownika
Eddieve
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2200
Rejestracja: 17 lis 2005, 23:01
Lokalizacja: West Pomerania
Kontakt:

Post autor: Eddieve » 29 gru 2006, 00:52

beata-malgorzata pisze:Na mojej choince wszystkie ozdoby sa w kolorze ceglastym ( nie pomaranczowym lecz mosieznym, nie wiem jak to nazwac ,cuivré po franc.) Ale za to stol mam ozdobiony za kazdym razem inaczej i nawet zmieniam zastawe .Choinka musi byc naturalna a lampki malutkie jasne . Nie lubie choinki kolorowej :( Nawet na dworzu na krzaczku zawieszam lampki w jednym kolorze . Lubie miniaturowe zielone , ktore sie mienia jak by to byly robaczki swietojanskie w lecie .)Mysle ze pomysl z kolorem czarnym jest swietny . Dlaczego nie ???
Na życzenie:
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... s_tree.gif
Choinka beaty-malgorzaty
Od
15
XII
05
fajnie mi / nos od dr Skupina
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... alking.gif

iff
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 651
Rejestracja: 11 kwie 2006, 11:19

Post autor: iff » 29 gru 2006, 06:21

http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... ff/cho.jpg


W tym roku choinka ( z powodu pewnej reorganizacji przestrzeni) sie nie zmiescila...;-)
zastapila ja gwiazda betlejemska a raczej kompozycja z gwiazda jako gwiazda ;-) i galazkami ze swierka i jodly... a udekorowane to wszystko zostalo lampkami choinkowymi i bombkami.

Awatar użytkownika
beata-malgorzata
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4048
Rejestracja: 25 cze 2006, 12:18
Lokalizacja: belgijska pralinka

Post autor: beata-malgorzata » 29 gru 2006, 10:12

Dziwne , ale na zdjeciu moja choinka wyglada jakos biednie .W rzeczywistosci jest piekna i mieni sie lampkami bialymi oraz miniaturowymi zielonymi . Az szkoda bedzie wyrzucac . :cry: Jedno czego nie posiada to zapachu , bo choinki ktore nie gubia igiel raczej pachna slabiutko .

EDDIVE dziekuje; buziaki PDT_Love_01 PDT_Love_01

[ Dodano: Pią 29 Gru, 2006 ]
Iff, pomysl jest naprawde swietny z przystrojeniem gwiazdy betlejemskiej .
Wyglada bardzo ladnie .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”