Problemy współczesnego społeczeństwa - wybory 2006

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
papatka
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 883
Rejestracja: 03 kwie 2006, 11:33
Lokalizacja: pszczyna
Kontakt:

Problemy współczesnego społeczeństwa - wybory 2006

Post autor: papatka » 15 paź 2006, 11:46

kandyduję na radną , nie mogę patrzeć na to , co dzieje się w naszym kraju i doszłam do wniosku , że trzeba coś z tym zrobić (a przynajmniej starać się) ,
wiem , że sama świata nie zmienię ale będę miała świadomość , że dokładam jakichś starań aby było inaczej (patrz:lepiej),
uważam , że nadszedł czas ludzi młodych , którzy mają chęć , zapał do pracy oraz przekonanie , że jesteśmy w stanie razem czegoś dokonać...

najważniejszy jest program - i tu zaczyna się problem ...
jak ja mam cholera jasna zmieścić na małej ulotce wszystko , co chciałabym zaproponować ludziom , jak wybrać , który z punktów jest ważniejszy od następnego :roll: - i tu potrzebuję Waszej pomocy

napiszcie mi co Was wkurza , przeszkadza , co chciałaybyście aby uległo zmianie (nie myślę o zmianach w kraju , myślę o zmianach w naszych miastach , miejscach blisko domu) ,

jakie punkty programowe kandydatów zwróciłyby Waszą uwagę i przekonałyby Was do głosowania na tego właśnie kandydata?

za każdą odpowiedź bardzo dziękuję , będzie to dla mnie ogromnie pomocne...
12.V.06 - piersi, Skupin
24.XI.09 - brzuch, Skupin

Awatar użytkownika
blondi 222
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:43
Lokalizacja: slask

Post autor: blondi 222 » 15 paź 2006, 12:07

gratuluje .. :) :wink:
mnie w Polsce zawsze denerwowal stan drog, brak parkingu, zbyt duza ilosc hipermarketow, wydawanie pieniedzy na glupoty typu marmury w urzedzie miasta przy praktycznie zerowej pomocy spoleczniej dla naj ubozszych mieszkancow..., ogolnie korupcja.. :wink:

zycze Ci powodzenia, oraz tego , ze jesli wygrasz zebys nie zapomniala o co chcialas walczyc.. :wink:

_Pysia_
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 249
Rejestracja: 16 mar 2006, 17:44
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: _Pysia_ » 15 paź 2006, 18:11

powiem Ci prawdę, że na ulotce cokolwiek napisesz to i tak w to nikt nie uwierzy. Niestety polityka teraz jest taka, że szkoda nawet pisac. kolejni dochodzą do władzy i ich jedynym celem jest utrzymaniem się u władzy. Popracuj nad grafiką ulotki, zrób do tego super zdjęcie i nie obiecuj cudów. Jeśli przejdziesz to walcz o wszytko o co się da i nawet jeśli wywalczysz drobnostkę to pewnie przy dzisiejszych układach będzie to wielki sukces. Fajnie że chcać coś zmienić strasza się tak działać. Mam nadzieję, że się nie zawiedziesz i nie trafisz na mur. życzę powodzenia.

a co do programu to faktycznie stan dróg. Inernet dla dzieci w szkołach. Stypendia dla dzieci. usprawnienie pracy w urzedach i nietety pewnie milion innych spraw...
...nie mów nic, nie chce wiedzieæ co naprawdê dzieje siê doko³a nas...

Awatar użytkownika
papatka
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 883
Rejestracja: 03 kwie 2006, 11:33
Lokalizacja: pszczyna
Kontakt:

Post autor: papatka » 15 paź 2006, 18:57

co do grafiki ulotki to nieszczególnie mam wybór - założenie jest takie , żeby całe ugrupowanie miało takie same więc tutaj nie ma się jak "popisać"...

to co napisałaś Pysiu dokładnie odzwierciedla sedno tworzenia ulotki ,
po co pisać jak i tak nie uwierzą :roll: ale coś napisać trzeba ,
jakoś tych wyborców trzeba do siebie przyciągnąć ...

jako radna (o ile uda mi się wygrać) nie jestem w stanie zmienić wiele ale jakiś wkład w to co się będzie działo będę miała i może uda mi się pomóc choć w jednej , nawet malutkiej sprawie :)
12.V.06 - piersi, Skupin
24.XI.09 - brzuch, Skupin

_Pysia_
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 249
Rejestracja: 16 mar 2006, 17:44
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: _Pysia_ » 15 paź 2006, 19:46

ale na zdjęcie masz wpływ :), a to niestety dzisiaj bardzo dużo znaczy, wybiera się taką osobę która "odpowiednio" wygląda.

Jęsli uda Ci się zrobić nawet mała rzecz to i tak było warto :).
Jęsli można zapytać to z list jakiej partii startujesz??
...nie mów nic, nie chce wiedzieæ co naprawdê dzieje siê doko³a nas...

Awatar użytkownika
viki
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2280
Rejestracja: 15 sty 2005, 22:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viki » 15 paź 2006, 20:30

Papatko, podziwiam i gratuluje i oczywiście trzymam kciuki.

Mieszkam w wawie. w mojej dzielnicy podoba mi sie to, ze dopiero teraz buduja ratusz, na razie urzad gminy porozrzucany jest po całej dzielnicy w kontenerowych baraczkach, ale za to mam nowe ulice - dwupasmowe ze scieżkami rowerowymi, nowe przedszkole (ktorego budowe zablokowali mieszkancy ulicy :? ostanie nowoczesne przedszkole z ooogromnym pacem zabaw i salą gimnastyczną gmina wybudowała 5 lat temu, w jednym kompleksie z nowa podstawówką z basenem, z ktorego moga korzystac rownierz mieszkancy), obok mnie jest wyjechany plac zabaw, z ławeczkami, domkami, hustawkami i wieloma atrakcjami dla młodszych i starszych dzieci, przydało by się wiecej polemników na psie odchody z torebeczkami. mamy coroczny piknik na swieto dzielnicy. podoba mie sie to, ze radni sa mi znani z gazetki dzielnicowej, ze widze ze coś robią, nie sa anonimowi. czasem urzad zatrudnia nieletnich i oni próbują kupic alkohol, w ten sposób kika sklepow porzegnało sie ze sprzedaza alkoholu ale za to z pozostałymi nie ma wiekszych problemów

Mysle, że każde miasto ma swoje specyficzne potrzeby. mi podoba sie to, że dopiero teraz stawiaja ratusz bo juz wstyd bylo patrzec na te obskurne baraki a dzielnica moich tesciów ma wyjechany ratusz ale za to krzywe chodniki i straszne ulice, zero placów zabaw
Kocham mój nowy biust. Szkoda, że nie poszłam na zabieg wcześniej....

Awatar użytkownika
papatka
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 883
Rejestracja: 03 kwie 2006, 11:33
Lokalizacja: pszczyna
Kontakt:

Post autor: papatka » 15 paź 2006, 20:32

startuję z listy Ligii Samorządowej Ziemi Pszczyńskiej - zebrało się kilka osób , które chcą coś zdziałać :) - miedzy innymi ja...

Pysiaku ,
napisz mi proszę jak powinno wygladać moje zdjecie , na co Ty zwróciłabyś uwagę (może jakieś odpowiednie kolory , tło a może zdjęcie z dziećmi - cholera , nie wiem) - co znaczy odpowiedni wyglądać? :?


marna ze mnie specjalistka od wizerunku :roll: , przydałby się Tymochowicz 8)
12.V.06 - piersi, Skupin
24.XI.09 - brzuch, Skupin

Awatar użytkownika
viki
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2280
Rejestracja: 15 sty 2005, 22:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viki » 15 paź 2006, 20:41

mysle ze zdjecie z dziecmi, moze jeszcze mąż i jakis zwierzak nie bedzie złe. chcesz osiągnąć wizerunek z jednej strony normalnej kobiety - zony, matki a z drugiej musisz pokazac ze twarda z ciebie babka i bedziesz walczyc o to co wasze z całych sił, musisz tez pokazać z e jestes normalnym człowiekiem, z ktorym kazdy wyborca moze sie utożsamic, ze pracujesz cieżko, ze chcesz zeby dzieci chodziły do dobrej szkoly, zeby bylo bezpiecznie na ulicach - wiecej oswietlenia, zeby mozna było kozystac z placow zabaw, zeby były chodniki i sciezki rowerowe, telefony i wyremontowane drogi. na wiele tych rzeczy daje fundusze unia, napisz na priv to ci z grubsza wyjaśnie, w koncu na cos sie moje studia przydadza :wink:
Kocham mój nowy biust. Szkoda, że nie poszłam na zabieg wcześniej....

_Pysia_
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 249
Rejestracja: 16 mar 2006, 17:44
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: _Pysia_ » 15 paź 2006, 22:07

przede wszystkim nie możesz wygladać za dobrze ;) super make up super włosy odpada - bo to będzie jak laleczka potrzebująca "na waciki". Postaraj się wyglądać jak najbardziej "normalnie" z naturalnym delikatnym uśmiechem, a nie reklamą pasty do zębów. Taka wiesz nasza dziewczyna. Nie przeginaj też z wizerunkiem matki Polki. Teraz, ze wzgledu, na LPR jest to wizerunek jak najbardziej niedobrze widziany. Co do kolorów, nic czerwonego, zielonego i pomarąncowego. Muszą być wyrażne ale nie jaskrawe. Może na tle pszczyńskiego zabytku, albo ogólenie waszej panoramy.

Daje Ci zdjęcie kolesia kótry ma fatalne zdjęcie na plakacie
http://www.piotrkoj.pl/

Nie wiem kto mu doradzał, ale pewnie jakiś wróg ;)

Pozdrawiam
...nie mów nic, nie chce wiedzieæ co naprawdê dzieje siê doko³a nas...

Awatar użytkownika
papatka
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 883
Rejestracja: 03 kwie 2006, 11:33
Lokalizacja: pszczyna
Kontakt:

Post autor: papatka » 15 paź 2006, 22:14

wyglądać " nie za dobrze" to akurat nie będzie problem bo ja ogólnie średnio wyglądam :wink: ale nie urodę będą oceniać...
12.V.06 - piersi, Skupin
24.XI.09 - brzuch, Skupin

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”