jakie włosy jakie oczy

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
greta
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 481
Rejestracja: 12 sty 2005, 22:43

jakie włosy jakie oczy

Post autor: greta » 26 mar 2005, 11:09

jeśli to nie tajemnica chciałabym sie dowiedzieć jakie macie wlosy -kolor długość i jakiego koloru oczy.ja mam blond-taki złocisty ale nie zajasny dość krótkie pocieniowane ale jeszcze 2 lata temu (przez całe życie )miałam kręcone i długie.oczy mam zielono brązowe.

Awatar użytkownika
jaaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1724
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:11
Lokalizacja: niedaleko Wawy:)

Post autor: jaaa » 26 mar 2005, 11:17

ja tez mam wlosy krotkie tak za brode moze troszke dluzej wycieniowane -blond balejaz platyna z brazami ,oczy rowniez brazowo zielone ale skracam i mowie ze to braz a tak wogole to marza mi sie dlugie wlosy z lekkimi falami

Awatar użytkownika
Kamila
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4947
Rejestracja: 11 sty 2005, 15:57
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Kamila » 26 mar 2005, 11:30

Witam,
Dlugosc wlosow - do brody - wycieniowane - z natury jasna szatynka, przez ponad 10 lat farbowana na ciemny braz, aktualnie od roku blond balejaz.
Oczy - zielono - piwne - takie troche nieokreslone :)

pozdrawiam Kamila
"Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą." Michel Quoist
"Uroda ciała, kondycja umysłu i ducha – to elementy wzajemnie sie przenikajace – wewnetrzna rownowaga zapewnia piekno, zdrowie i spokoj".
W każdym przypadku człowiek ponosi konsekwencje własnych wyborow.

Awatar użytkownika
ETNAA
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 704
Rejestracja: 22 lut 2005, 10:44

Post autor: ETNAA » 26 mar 2005, 11:34

oczy: bardzo ciemny brąz. Włosy - naturalnie prawie czarne, tak do brody, wycieniowane :D

Awatar użytkownika
kate
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1392
Rejestracja: 16 lut 2005, 00:37

Post autor: kate » 26 mar 2005, 11:51

Włosy bardzo krótkie, rude a oczy.......w zależności od tego co założę raz bardziej zielone, raz bardziej niebieskie, a czasami wydają się szare - sama dokładnie nie wiem :wink: ,ale w dowodzie mam napisane zielone(tak zostało przegłosowane :wink: :lol: )

Ewinia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 755
Rejestracja: 12 sty 2005, 16:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ewinia » 26 mar 2005, 12:39

Blond do pasa proste,oczka zielone :D
I will be perfect

Awatar użytkownika
Valentina
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2059
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:58

Post autor: Valentina » 26 mar 2005, 13:05

Włosy (naturalny kolor to ciemny brąz), od 5 lat farbowane na czarno do pasa, oczy ciemny brąz :wink:

Awatar użytkownika
Kasienka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 488
Rejestracja: 14 sty 2005, 15:49
Lokalizacja: Warmia

Post autor: Kasienka » 26 mar 2005, 13:18

jestem naturalna pszeniczna blondynką, nie farbuje włosów, mam przedłużone do kości ogonowej, nierówne postrzepione i oczy jasno niebieskie, prawdziwa słowiańska uroda, ale oprawy tj.rzęsy i brwi mam ciemny brąz
http://s34.photobucket.com/albums/d127/ ... 417064.jpg
Konie to stworzenia wprost z Edenu...

Awatar użytkownika
greta
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 481
Rejestracja: 12 sty 2005, 22:43

Post autor: greta » 26 mar 2005, 13:45

śmiesznie sie to czyta co do niektórych z was miałam inne wyobrażenia.wy napewno tez jakos sobie poszczególne osoby wyobrażacie bo przeciez nie każdego możemy poznać ja szczególnie mam kontakt utrudniony bo jestem z prowincji i do stolicy daleko mam :wink:

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 26 mar 2005, 14:09

To samo pomyslalam Frida, niektorych zupelnie inaczej sobie wyobrazam! :D Ja mam wlosy mysi blond :( rozjasniam, czasami na jasne czekoladowo-czarny balejage.. taki duzy kontrast. Wlosy maja dziwna dlugosc... koncza sie w miejscu gdzie konczy sie szyja na zagieciu :shock: proste i grzyweczka!! Oczy niebieskie :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”