Hmmm....byc moze kontrowersyjny temat - narkotyki

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Ewinia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 755
Rejestracja: 12 sty 2005, 16:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ewinia » 27 mar 2005, 11:35

Oj Sugar z facetami nigdy niewiadomo,czasem wydaje sie ze kogos znamy a tu takie zdziewinie moze byc :shock: :lol:
nie no zmienmy temat :D
I will be perfect

Awatar użytkownika
kate
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1392
Rejestracja: 16 lut 2005, 00:37

Post autor: kate » 27 mar 2005, 17:35

Sugar pisze:e tam Ewinia, mój taki zazdrosny, że nawet baby bym na boku mieć nie mogła :lol:
Sugar, to Twój trochę taki jak pies ogrodnika sam nie zje i drugiemu (drugiej) nie da :wink: :lol: .
Ja to nie jestem pewna, czy mój by nam śniadania do łóżka nie podał i spytał, czy czegoś nie potrzebujemy :wink: :lol: .
Tak do końca, to nigdy nie wiadomo co w chłopie siedzi :wink:.

Trzeba by im założyć (takie samo) męskie forum, to mogłybyśmy posprawdzać co im po głowach chodzi :lol: :lol: .

Ewinia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 755
Rejestracja: 12 sty 2005, 16:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ewinia » 27 mar 2005, 17:55

wg mnie to co facet mysli,mowi i robi to 3 rozne nic nie majace wspolnego rzeczy :lol:
I will be perfect

Awatar użytkownika
bebe
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 116
Rejestracja: 02 lut 2005, 22:24

Post autor: bebe » 12 kwie 2005, 15:01

A ja uważam, że jest wieeeelu facetów, którzy naprawdę wiedzą, co mówią, co robią.. Bardziej niż się nam wydaje.. Czasem jestem naprawdę bardzo pozytywnie zaskakiwana pod tym względem. W przeciwną stronę też juz bywałam zaskakiwana..;)

A jeśli chodzi o uzależnienie: ja kooooocham sery!!!!
I am searching for the answers

Awatar użytkownika
Metaxa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 241
Rejestracja: 30 lip 2005, 23:10

Post autor: Metaxa » 31 lip 2005, 20:09

Dobre palenie... jedynie niemoge zniesc tego drapania w gardle... grrr :?

Awatar użytkownika
lalinda
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 769
Rejestracja: 21 mar 2005, 07:56

Post autor: lalinda » 04 sie 2005, 10:31

a jak szybko po operacji można zacząć palić-cokolwiek?choćby papierosy?nie to żebym miała jakieś ciśnienie straszliwe, mogę nawet rok a nawet 2 być z dala od tego szataństwa :D ale tak orientacyjnie..

Awatar użytkownika
Alma
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 285
Rejestracja: 30 cze 2005, 18:28

Post autor: Alma » 09 sie 2005, 21:54

Im później tym lepiej :) Ja jeszcze nie przestałam a też się martwię kiedy będę mogła znowu palić :) (papieroski oczywiście)

czarnulka21
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 425
Rejestracja: 11 sty 2006, 05:43
Kontakt:

Post autor: czarnulka21 » 16 lip 2006, 03:13

Ja tez sie przyznam ze byl okres w moim zyciu ze amfetamina goscila w moim zyciu codziennie przez okres pol roku. Mialam wtedy jakies 15-16 lat. I lubialam na tym byc az w koncu powiedzialam dosc i przestalam tak z dnia na dzien. Ja mam taki organizm ze nic mnie nie uzaleznia. Mialam tez tak z papierosami przez ponad rok palilam po paczce dziennie a pozniej z dnia na dzien odstawilam i juz od roku nie pale:)

Awatar użytkownika
Aquarell
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 238
Rejestracja: 10 lut 2006, 21:48
Lokalizacja: z Nibylandii

Post autor: Aquarell » 16 lip 2006, 12:45

Moki pisze:Ja nigdy nie bralam i nie ciagnie mnie do tego. Mysle, ze to tylko dla ludzi bez silnej woli i bez celu wyznaczonego w zyciu :!:


Powiedzmy, że to nie do końca jest tak...

Ja paliłam trawkę i haszysz, nie dlatego że nie miałam silnej woli i celu w życiu, po prostu kręciłam się w takim towarzystwie, gdzie zamiast alkoholu na imprezie paliło się, bo to wtedy było trendy.
Trawka uważana była za "miękki" natkotyk, więc niby żadne zagrożenie...Fakt, z tego towarzystwa nie uzależnił się nikt, ale problemy z własną psychiką miało parę osób :roll:
Ja np. w jednej z faz po paleniu miałam stany lękowe - że ojciec po mnie przyjdzie. No bzdura, trwało to krótko i szybko mijało, były też całkiem fajne momenty po paleniu.
Nie żałuję, ale to że skończyło się tak dobrze było zasługą całego naszego towarzystwa - imprezy "jarane" odbywały w ściśle określonych warunkach, gdzie każdy dla każdego był wsparciem.

Nie popieram oczywiście takiego stylu imprezowania, sama bardzo potępiłabym takie zachowanie u moich dzieci (no na razie jeszcze są małe ;))

Natomiast mówiłam zawsze stanowcze NIE wszelkim innym narkotykom, gdzie wiedziałam moja silna wola nie zda się na nic, gdzie chemia przejmuje władzę nad organizmem niezależnie od woli właściciela.

Awatar użytkownika
bbpp77
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1799
Rejestracja: 13 lip 2005, 10:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: bbpp77 » 16 lip 2006, 23:42

Hmm.. ja wziełam kilka razy w zyciu z czystej ciekawości i po to aby wiedzieć jakie są objawy po różnych prochach. Jak się człowiek zachowuje, co się z nim dzieje i wreszcie co jest w tym tak cudownego, że pociąga ludzi za sobą.
I w zasadzie to jestem z tego zadowolona jak czytam posty, że ktoś brał w wieku 15 lat przez pół roku... A gdzie byli rodzice...

Jedno jest pewne - jeśli moja córka coś weźmie - to będę wiedziała o tym tego samego dnia, gdyż wiem jak się człowiek zachowuje po różnych specyfikach, jak wygląda i po czym poznać czy brał czy nie.
I chyba właśnie aby przełorzyć teorię książkową na praktykę - spróbowałam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”