Mówimy NIE STEREOTYPOM ;-)

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Magia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 915
Rejestracja: 19 kwie 2006, 19:24

Post autor: Magia » 05 sie 2006, 14:44

wiesz co zakładam wątek "podaduchy" żeby popytlowac o pierdołach bo ja też dostaję rozstroju nerwowego na myśl o moderatorach :wink: :D
Pozdrowionka :D

Awatar użytkownika
Kamilka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 452
Rejestracja: 13 lut 2006, 00:54
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Kamilka » 06 sie 2006, 00:10

iza pisze:No to teraz kobitki przyznawac mi sie tu, która smigała na scigaczu (marka z głowy wyleciała) pojemnosci 1000 na motobazarze w Łodzi? Była to malutka i szczuplutka długowłosa blondyneczka, która własnie ledwo co dosiegała nogami do ziemi...
Izo to też nie ja, choć szczuplutka blondyneczka :)

Maxi a Twoje teksty mnie nieźle rozbawiły, dobre, zgadzam się z Tobą w 101% :lol:
14.III.06 - dr Kasprzyk anatomki 370cc.
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png
11.I.07 - dr Kasprzyk- drobna lipo

Awatar użytkownika
Magia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 915
Rejestracja: 19 kwie 2006, 19:24

Post autor: Magia » 06 sie 2006, 17:52

Pracowałam przez kilka lat w centrali dużej firmy. Członkami zarządu oraz dyrektorami Departamentu byli wyłącznie faceci poza jedną babką Dyr. Dep. X. Ale ją można wykluczyć bo to był facet w spódnicy, zachowywała się gorzej od facetów :lol:
Pewnego pięknego dnia w wyniku zmiany struktury dostałam awans na dyrektora departamnetu (wykosiłam swojego nieudolnego szefa, który podpisywal się pod moimi pomysłami i pod moją pracą -łajdak)
Na spotkaniu zoorganizowanym dla dyrekcji, został przedstawiona jako nowy narybek ich szacownego grona. Dziękując za okazane mi zaufanie i takie tam bla, bla.. stwierdziłam, że tym bardziej doceniam ten fakt iż jestem jedną z nielicznych kobiet które znalały sie na tak wysokim stanowisku. Panowie oczywiście obruszyli się, że to nieprawda że przecież tyle kobiet pracuje w naszej firmie :wink: . Tak, tylko tyle że na stanowiskach podstawowych tj. sekretariat, księgowość itp. Dupki!

Awatar użytkownika
MMarta
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 620
Rejestracja: 04 kwie 2006, 23:53

Post autor: MMarta » 06 sie 2006, 21:52

Magia pozostaje nam tylko serdecznie Ci pogratulować bbrawa bbrawa
Dr Miko³aj Kubasik - 28 kwiecieñ 2006r.
325cc profil wysoki (75D) - jestem happy
Powieki górne i dolne 28 sierpień 2014 - Brzuchański...

Awatar użytkownika
Magia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 915
Rejestracja: 19 kwie 2006, 19:24

Post autor: Magia » 06 sie 2006, 22:01

Napisałam, że pracowałam :D
Wkurzał mnie ciągły wyścig szczurów i teraz z moim Michem pracujemy już na własny rachunek :D

Awatar użytkownika
Mia
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 443
Rejestracja: 31 sty 2006, 13:46
Kontakt:

Post autor: Mia » 06 sie 2006, 22:11

to najlepsze wyjście, a o ile niższy zus :roll: jak chcesz mieć większą emeryt. - wpłacasz na prywatne konto i nikt ci tego nie odbierze... będzesz samodzielna, niezależna od łaski państwa...

Awatar użytkownika
Magia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 915
Rejestracja: 19 kwie 2006, 19:24

Post autor: Magia » 06 sie 2006, 22:22

Najważniejsze dla mnie jest to, że nikt nie oczekuje ode mnie bezgranicznego efektu konia PDT_02 . Ciągłego przytakiwania i wręcz podlizywania się :evil: .
Zdanie kobiety nigdy nie było traktowane na równi ze zdaniem przydypasa faceta, oczywiście kasa też była mniejsza za tą samą pracę. Kobiety nie mają i nigdy nie będą miały "tych" kwalifikacji które mają mężczyźni :wink: . Pracujemy ciężej i jesteśmy bardziej wykształcone ale mniej doceniane :evil:
Faceci bez przerwy rywalizują ze sobą a kobiety starają sie współpracować bardziej dbając o atmosferę.

Awatar użytkownika
Mia
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 443
Rejestracja: 31 sty 2006, 13:46
Kontakt:

Post autor: Mia » 06 sie 2006, 22:24

nie martw sie Magia, idą nowe czasy, coraz więcej facetów docenia kobiety, za ileś lat będzie normalnie, mam nadzieję :roll: :)

Awatar użytkownika
Magia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 915
Rejestracja: 19 kwie 2006, 19:24

Post autor: Magia » 06 sie 2006, 22:37

Tak chyba masz rację, popatrz tylko na Martynę Wojciechowską, Beatę Pawlikowską czy Kazię Szczukę.

Czytam fajna książkę "Grzeczne dziewczynki nie awansują" Lois P.Frankel. Super książka o tym, że my kobiety zostałyśmy przyuczone do roli grzecznych dziewczynek, że godzimy się na to że przegrywamy. Nie próbujemy sięgać po należną nam władze bo jesteśmy kobietami. Przeciwstawia się powiedzeniu "chłopcy nie lubią dziewczynek, ktore są zbyt głośne". Ten propagandowy frazes został wymyślony przez zakompleksionych facetów którzy uwierzyli w swoją "przewodniczą rolę"

Polecam gorąco, nie tylko kobietą :wink: :D

Awatar użytkownika
Mia
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 443
Rejestracja: 31 sty 2006, 13:46
Kontakt:

Post autor: Mia » 06 sie 2006, 22:43

to się zmienia, na szczęście - będziemy zdobywać własne miejsce (własny pokój jak pisała Virginia Woolf), zajmować ich miejsca ale... dużo mądrzej bez agresji, asertywnie, w poczuciu własnej wartości, kochając i rozumiejąc naszych facetów :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”