Sunrise 2006 i inne eventy muzyczne

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 14 mar 2007, 15:04

Ja chociaż mieszkam w Poznaniu, gdzie jest naprawdę sporo imprez w Arenie i na Malcie, to jakoś ani razu nie byłam :roll:
Nie wiem dlaczego ale takie eventy kojarzą mnie się z dresiarstwem, dragami i panienkami, ale jak czytam bądż oglądam fotki to widać, że się zmieniło.

Teraz w Arenie ma być Revolution
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

kocur
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 46
Rejestracja: 05 lip 2006, 14:54
Lokalizacja: ÂślÂąsk
Kontakt:

Post autor: kocur » 14 mar 2007, 15:57

Mnie poznańskie imprezy w Malcie, w Arenie (organizowane przez Agęcię Essence- Sentence czy Bezsens ) -nie bawią wogóle...mam uraz do Organizatorów :roll: Nie mam ochoty przebywać z ludzmi za którymi nie przepadam...
Ale to osobisty uraz więc nie dziwi mnie fakt, że ktoś tam się fajnie bawi...
Dla mnie śląskie imprezy - rządzą 8-)
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png[/img][/url]

10.01.2007- 350 ml, okr±g³e, pod gruczo³

Awatar użytkownika
Annetta
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1124
Rejestracja: 05 maja 2006, 21:46
Lokalizacja: Holandia
Kontakt:

Post autor: Annetta » 17 mar 2007, 17:39

Czesto chodze na duze imprezy ktore organizowane sa w Amsterdamie i musze przyznac ze jednak Holendrzy potrafia zrobic swietna impreze , wspaniale zorganizowana ze swiatowymi djami.
Jednak sensesion white- jak dla mnie jest za slabe,black juz lepiej :-)
Co mi sie podoba to to, ze ceny biletow sa w miare dostepne jak na tutejsze zarobki przecietnie imprezy kosztuja od 40-50 euro
.Na tego typu imprezach bawia sie ludzie w roznym wieku i to jest super, jesli osoby po 40 -stce lubia taka muze to czemu nie mialy by chodzic na tego rodzaju imprezy.
Uwielbiam imprezy z muzyka hardcore, hardstyle, jump :p

Polecam imprezy jak x-clusive, , innercity,i in control ktora odbedzie sie juz niebawem bo 14 kwietnia cena 44 euro :-D Jest to jedna z moich ulubionych imprez :p Zagraja na niej m.in. Pavo, Pila,Technoboy (z Wloch),Activater (tez z Wloch)oczywiscie moji kumple jak Luna, Prophet, i Pani Dana :-D
Jesli macie okazje wybrac sie na impreze do Amsterdamu to naprawde warto :p
Zreszta w zwyklych dyskotekach mozna zobaczyc i uszlyszec na zywo znanych dj-ow (Mark Van Dale. czasami Tiesto,The Abbys i inni)
Ciesze sie ze w Polsce tez sa organizowane tego typu imprezy i to coraz lepsze :p

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 09 lip 2007, 14:02

A ja mam pytanie czy ktoś się wybiera na Studium of sound -4 sierpnia w Poznaniu???

i Dancing Galaxy 29 września równiez w Poznaniu??
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”