Sunrise 2006 i inne eventy muzyczne

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Magia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 915
Rejestracja: 19 kwie 2006, 19:24

Sunrise 2006 i inne eventy muzyczne

Post autor: Magia » 13 lip 2006, 10:31

Dziewczyny szukam kwatery w Kołobrzegu dla 4 osób. Przyjeżdzamy na Sunrise 8) w piątek 21 lipca i chcemy zostać do poniedziałku 24 lipca. Niestety nikt nie chce wynająć pokoju na tak krótki okres, jeżeli wiecie coś o wolnych miejscach w tym terminie dajcie znać, będę wdzięczna. Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Magia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 915
Rejestracja: 19 kwie 2006, 19:24

Post autor: Magia » 25 lip 2006, 20:16

Zmieniłam tytuł wątku z szukam kwatery w Kołobrzegu na Sunrise 2006 i inne eventy żeby opisac imprezę, która miała być moją "imprezą życia" :wink:
Jeżeli wybieracie się na jakieś wakacyjne imprezy nad morzem to piszcie co i gdzie się dzieje, na co warto pojechać. Jeżeli ktoś też był w tym roku na Sunrise to zapraszam :)

A oto kilka fotek:

http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... nrise1.jpg http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... nrise2.jpg http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... nrise4.jpg a to już niedziela After Party na plaży http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... nrise3.jpg

Awatar użytkownika
gracja
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1523
Rejestracja: 11 sie 2005, 00:23

Post autor: gracja » 25 lip 2006, 21:55

Magia pisz jak było na imprezie :D
...czemu ze wszystkich pragnieñ na ¶wiecie to Ty mnie wybra³e¶.....

Awatar użytkownika
Magia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 915
Rejestracja: 19 kwie 2006, 19:24

Post autor: Magia » 25 lip 2006, 22:58

Na Sunrise ściągneliśmy swoich znajomych z Katowic, którzy mają chyba ok. 800km do Kołobrzegu. Razem spędziliśmy Mayday 3 lata temu i stwierdziliśmy że Sunrise będzie mega. Impreza rozpoczynała się w piątek i trwała do niedzieli kończąc na plaży After Party. W piątek był dniem house a sobota transe.
Przyjechaliśmy w piatek do Kołobrzegu na waleta i tu niespodzianka bo z uwagi na Festiwal niegdzie nie było wolnych miejsc noclegowych. Niektórzy desperaci prosili o możliwość przenocowania na balkonie :wink:
Nam pewna miła pani z sanatorum podarowała kopie swoich notatek z telefonami wszystkich ośrodków w promieniu 20 km od Kołobrzegu i tym sposobem trafiliśmy do Grzybowa.
Z Grzybowa dojechaliśmy do Kołobrzegu podwiezieni przez chłopaka, który pogubił drogę i zamiast w Koszalinie wylądował na drodze do Dzwirzyna :D
W piątek na Sunrise wybawiliśmy się super, była super muzyka i dj'e. Wybudowane były dwie sceny, główna w Amfiteatrze w którym kiedyś odbywały się Wojskowe Festiwale, :wink: była też mniejsza scena na której wybawiłam sie przez całą noc. Cała muzyczna infrasktuktura otoczona była milionem barków, bareczków i różnego typu budek z napojami i fastfoodami. Były też przygotowane mini puby ze skórzanymi sofami do siedzenia i drinkbarami. Całość dopełniały dzikie tłumy, kóre przelewaly się z jednego miejsca na drugie. Chodząc grupą chodziliśmy gęsiego trzymając się za ręce żeby nie zgubić się w śród tej szarańczy :wink:
Piątkowy dzień wspominam super, impreza i muzyka na światowym najwyższym poziomie.
Horror zaczął się w sobotę...
Dojechał do nas brat mojego faceta z Angli, specjalnie na tę okazję oraz para znajomych z Poznania. Wykupili na tę okazję bilety VIP Exotic za 200,00. Mieli mieć do dyspozycji osobny namiot z drink barem free i loże odseparowaną od reszty. Mieli.... :D
Przyjechaliśmy pod Amfiteatr ok. 22.00 i zdziwiliśmu sie lekko, kosmiczną kolejką do wejscia. Okazało się, że na sobotę sprzedano więcej biletów niż było miejsc. Po dwóch godzinach stania czekając w kolejce do wejścia, kiedy jedna z dziewczyn zemdlała ścisnięta przed tłum odpuściliśmy i poszliśmy do pobliskiego baru na piwo, czekając kiedy ewentualnie będzie można wejść :wink:
Weszliśmy o 24.30 :D :D :D :D :D . Bilety Vipowskie naszych znajomych poszły się........ Weszliśmy na teren imprezy i co z tego, jak póżniej okazało się na terenie Amfiteatru było ponad 20tyś ludzi. Przejście pod jakąkolwiek ze scen było niemożliwe. Pozostał nam namiot po byłym Exotic ogródku, który był prawie pusty. Po wejściu do środka okazała się dlaczego :D :wink: . Grał tam dj, który chyba najadł się grzybków halucogennych :wink: Zostawiłam towarzystwo i pojechałam przespać się na kwaterę.
Niedziela - After Party :D :D :D :D
Możecie zobaczyć na zdjęciu co działa sie na plaży. Tabuny ludzi upchane jak morświny, jeden na drugim a ciągle przybywali nowi..........
W końcu pojechaliśmy na plaże do Grzybowa a tam cisza, spokój.

Ponoć w przyszłym roku Sunrise odbyć się ma na lotnisku ale zastanowie się dwa razy zanim tam pojadę :wink:
Ktoś ze znajomych poleca mi Dębki niedaleko Helu, zachwalając że są tam fajne imprezy. :wink: Co wy na to?

Awatar użytkownika
gracja
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1523
Rejestracja: 11 sie 2005, 00:23

Post autor: gracja » 26 lip 2006, 12:00

Magia pisze: Okazało się, że na sobotę sprzedano więcej biletów niż było miejsc.
A to jest raczej normalne w Polsce, że na imprezy sprzedaje się więcej biletów, niż można pomieścić w obiekcie. Zawsze chciałam pojechać na Sunrise, ale każdy weekend w lecie mam zajęty :(
Planuję się pobawić 14 sierpnia na poznańskiej Malcie - będzie grał Ferry Corsten, ale nie wiem czy nasz wyjazd dojdzie do skutku. A potem w październiku w hali ludowej we Wrocławiu - Sensation White!!!!I jak się okaże, że akurat będę miała zjazd na zaocznych to się chyba wścieknę :evil:
...czemu ze wszystkich pragnieñ na ¶wiecie to Ty mnie wybra³e¶.....

Awatar użytkownika
Magia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 915
Rejestracja: 19 kwie 2006, 19:24

Post autor: Magia » 26 lip 2006, 19:02

Ja też wybieram się nad poznańską Maltę, planujemy weekend u znajomych i mam nadzieję, że ta impreza nie okaże się przereklamowana :wink:
Ciekawi mnie Sensation White we Wrocławiu, musze poszukać więcej infomacji w necie na ten temat. Brat mojego Micha opowiadał, że ponoć ta impreza odbywa się też w Amsterdamie i są dwie edycje, Sensation White i Sensation Black. Podobno ludzie ubieraja się wtedy albo na biało albo na czarno w zależności od imprezy.
Jeszcze jedna fajna impreza szykuje się w Poznaniu, w listopadzie odbędzie się Independent w poznańskiej Arenie. Mieliśmy w zeszłym roku wykupioną lożę dla vipów. Do dyspozycji były Red Bulle, kilka drinków, cola i owoce. Najśmieszniejsze było to, że w pewnym momencie jakaś dziewczyna wspieła się z dołu i zwędziła większość napoi które stały na stole. :wink: Porażka :lol:

Awatar użytkownika
Violet
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 264
Rejestracja: 05 mar 2006, 09:11
Lokalizacja: somewhere

Post autor: Violet » 26 lip 2006, 20:47

Hey Dziewczynki
Ja planowalam wybrac sie na Sensation White ale doszlam do wniosku, ze wole poczekac i pojechac na oryginalna impreze w Amsterdamie, zreszta i tak nie dostalabym urlopu. W kazdym razie czekam w przyszlosci na wasza relacje jezeli ktoras pojedzie. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
maxi
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1496
Rejestracja: 14 lut 2006, 17:53

Post autor: maxi » 26 lip 2006, 21:09

A ja sobie wczoraj rano czytalam na plazy miejscowa gazetke i niezle tam zjechali ten caly Sunrise.Ze dzicz,ze alkohol,ze narkotyki no i ze wszedzie lacznie z plazami po imprezowiczach zostal przeogromny syf.I mieszkancy juz protestuja.Bo Kolobrzeg to uzdrowisko a nie chlew.

Awatar użytkownika
Magia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 915
Rejestracja: 19 kwie 2006, 19:24

Post autor: Magia » 26 lip 2006, 21:25

To co mówisz to prawda, za bałagan powstały po, odpowiadają organizatorzy, którzy wzieli za to kasę.
Z tego powodu została na kilka lat odwołana Love Parade w Berlinie bo przez długi okres miasto sponsorowało czyszczenie całego syfu powstałego na wskutek imprezy. Dopiero kiedy organizatorzy parady znależli sponsorów na oczyszczenie Berlina parada odbyła się.
Opinie o tegorocznej paradzie były takie, że to zlot świrów, ćpunów i nie ma to już nic wspólnego z muzyką.
Co do Kołobrzego to niczemu się nie dziwię, jak mogło wyglądać miasto po przyjeżdzie ponad 20tyś małolatów :wink:
Może lepiej, że przeniosą imprezę za miasto. Jest też druga strona medalu, ile miasto zarobiło na tym trzy dniowym maratonie? :wink:

Awatar użytkownika
maxi
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1496
Rejestracja: 14 lut 2006, 17:53

Post autor: maxi » 26 lip 2006, 21:39

Fakt te 20.000 musialo spac,jesc i pic.Chociaz jak ogladam zextasowanych malolatow pod domem to mysle ze za duzo nie spia,nie pija i nie jedza :wink: (mieszkam w poblizu duzej dyskoteki).Mnie takie imprezy nie przeszkadzaja.Kazdy ma prawo bawic sie tak jak lubi i sluchac muzyki takiej jaka lubi.Chociaz jak do Ciebie jechalismy to zabladzilismy i znalezlismy sie przed amfiteatrem.Musze przyznac,ze czulam sie lekko nieswojo otoczona taka liczba mlodych ludzi.Powinni ustawiac znaki-zakaz wjazdu dla osob pow. 25 lat :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”