Agencje reklamowe?

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
olivia32
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 533
Rejestracja: 20 lut 2006, 18:58
Lokalizacja: Katowice/Śląsk

Agencje reklamowe?

Post autor: olivia32 » 02 lip 2006, 15:30

Zalozylam ten temat poniewaz bedac na dyskotece zostalam zaproszona do agencji reklamowej .Sprawdzilam na kompie ,istnieje ale nic o niej nie wiem,moze jest na forum jakas osoba ,ktora miala z ta agencja kontakt?Czekam na odpowiedzi bo niedlugo jade na sesje zdjeciowa.
"Mówią, że kiedy rodzi się człowiek, z nieba spada dusza i rozpada się na dwie części... Jedna z nich trafia do kobiety, druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... Połowy swojej duszy... Połowy samego siebie".

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 02 lip 2006, 18:48

http://www.astra.pl/

w swojej stajni maja ckm'owe dziewczyny- karoline gomze, anie palmowska, gosie bugajska i wysoczynska z playboya. ja osobiscie nie znam nikogo, kto tam jest ale witryna nie wzbudza mojego zaufania i nie sadze aby dawali duzo zlecen ale zawsze sprobowac mozna :D
Próżność to mój ulubiony grzech...

aanioleek
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 255
Rejestracja: 02 lut 2006, 19:28

Post autor: aanioleek » 03 lip 2006, 11:08

Zauwazyłam tam również Edyte Herbuś :)

Awatar użytkownika
olivia32
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 533
Rejestracja: 20 lut 2006, 18:58
Lokalizacja: Katowice/Śląsk

Post autor: olivia32 » 03 lip 2006, 21:52

dzieki dziewczyny za odpowiedz,wlasnie dzisiaj tam bylam agencja jest ok.zrobili mi okolo 160 fotek z tego powybieraja i rozesla do klientow bede miala swoje portfolio ,zobaczymy na nic nie licze poniewaz mam juz swoj wiek choc na miejscu stwierdzili ze mam okolo22 do 26 lat hihi (pocieszyli mnie) byla super zabawa jakiej jeszcze nie przezylam a zawsze o tym marzylam (czasami sie spelniaja) :wink: .
"Mówią, że kiedy rodzi się człowiek, z nieba spada dusza i rozpada się na dwie części... Jedna z nich trafia do kobiety, druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... Połowy swojej duszy... Połowy samego siebie".

Awatar użytkownika
szyszunia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1341
Rejestracja: 06 lut 2005, 21:41
Lokalizacja: Wroc‚ław
Kontakt:

Post autor: szyszunia » 03 lip 2006, 22:04

fajnie zejestes zadowolona :wink: a płacilas cos za sesje?

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 04 lip 2006, 07:43

olivia trzymam cię za słowo :wink:

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 04 lip 2006, 10:35

olivia! juz sie doczekac nie moge! wstawiaj fotki! fajnie, ze sie dobrze bawilas- dobra atmosfera podczas pracy jest najwazniejsza, wtedy wszystko sie udaje ;)
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
olivia32
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 533
Rejestracja: 20 lut 2006, 18:58
Lokalizacja: Katowice/Śląsk

Post autor: olivia32 » 04 lip 2006, 22:15

nie placilam nic za sesje co bylo uzgodnione przy zaproszeniu,mam nadzieje ze nie zaszkodze sobie wstawianiem tu fotek :wink:
"Mówią, że kiedy rodzi się człowiek, z nieba spada dusza i rozpada się na dwie części... Jedna z nich trafia do kobiety, druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... Połowy swojej duszy... Połowy samego siebie".

Awatar użytkownika
olivia32
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 533
Rejestracja: 20 lut 2006, 18:58
Lokalizacja: Katowice/Śląsk

Post autor: olivia32 » 05 lip 2006, 12:10

po za tym musze zrzucic 4 kg.(chyba pojde na odsysanie do Kasprzyka hihi) :cry:
"Mówią, że kiedy rodzi się człowiek, z nieba spada dusza i rozpada się na dwie części... Jedna z nich trafia do kobiety, druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... Połowy swojej duszy... Połowy samego siebie".

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”