Tanie linie lotnicze

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 10 cze 2008, 09:12

cudonr1 pisze:ej Ja znow przeklinam WIZZAIR!!!
mam ich dosc...
lecialam do Pl...do Katowic...wylot mial byc o 17... na poklad 16.30.... a my jak te ufoludki ciagle siedzielismy i mielismy przekladana godz wylotu... 19.30 wylot mial byc...wtedy wiem ,ze wsiadlam do samolotu..wiec chyba jeszcze nie byl w powietrzu!

cudonr1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 226
Rejestracja: 01 lip 2006, 15:45

Post autor: cudonr1 » 10 cze 2008, 10:17

hej, to jeszcze nic, jakbym miala opisac jakie juz byly jaja z wizzair to nie wystarczyloby mi czasu ani WAM na czytanie! juz mialam 12godz opoznienia,siedzialam cala noc z 3letnim synkiem na lotnisku w anglii! Nikt oczywiscie nie wpadnie na pomysl zeby choc jakies OPDPLATNE nawet miejsce do spania zrobic na lotniskach. Jak juz dolecielismy do katowic po 12godz czekania okazalo sie ze nie ma nawet schodow zeby bylo jak wysiasc!!! po kolejnej godz oczekiwania w samolocie z placzacymi dziecmi ze zmeczenia, okazalo sie ze tasma po ktorej jada walizki nie dziala!!!!!!!kolejne czekanie na moznazystow!ludzie juz nie wytrzymali i zaczeli sami wyrzucac torby ze srodka. Zaczal sie szum,przyszla ochrona,graoila ze uzyja sily,broni i kajdanek jak sie nie uspokoja ludzie!!!!MASAKRA!!! ja myslalam ze takie sceny jedynie na filmach!!!! potem ktos po telewizje zadzwonil! no ale to nic, oczywiscie na sam koniec okazalo sie,ze MOJ bagaz zostal w anglii!!!!! CZY CHCECIE WIECEJ???????? :shock:

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 10 cze 2008, 15:15

cudonr1 pisze:okazalo sie ze nie ma nawet schodow zeby bylo jak wysiasc!!!
parodia... opadaja rece...zwlaszcza,ze w samolocie brud jak w jakims starym autosanie z lat 70tych... :-?

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Post autor: shandapanda » 10 cze 2008, 15:48

Moze tez sie wtrace jesli chodzi o TANIE LINIE LOTNICZE- raczej nie mozna ich juz nazwac tanimi skoro zaplacilam z chlopakiem za bilet do Gdanska prawie 800euro(kiedy to w zeszlym roku placilismy w tym samym okresie 200e)..jakas paranoja...wycieczka tygodniowa na Teneryfe jest obecnie tansza niz sam przelot do Polski;/

Awatar użytkownika
viki
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2280
Rejestracja: 15 sty 2005, 22:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viki » 10 cze 2008, 21:26

radze poczytac i wydrukowac przed podroza


http://www.ulc.gov.pl/index.php?option= ... Itemid=106


jakby co pytajcie, ale najpierw poczytajcie
Kocham mój nowy biust. Szkoda, że nie poszłam na zabieg wcześniej....

cudonr1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 226
Rejestracja: 01 lip 2006, 15:45

Post autor: cudonr1 » 13 cze 2008, 19:15

kochane, teraz to juz nie bedzie TANICH linii lotniczych! slyszalyscie,ze paliwo ma kosztowac 200$ za galon, juz w usa kilkanascie linii lotniczych upadlo! Jesli ceny biletow nie pojda w gore o 40% to u nas bedzie tez dupa a nie latanie :shock: to katastrofa!

Awatar użytkownika
viki
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2280
Rejestracja: 15 sty 2005, 22:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viki » 13 cze 2008, 19:17

cudo, czytalas linka, ktory wkeliłam?
Kocham mój nowy biust. Szkoda, że nie poszłam na zabieg wcześniej....

cudonr1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 226
Rejestracja: 01 lip 2006, 15:45

Post autor: cudonr1 » 02 lip 2008, 23:23

Viki, wlasnie wrocilam z Dominikany,stad brak mnie tu :-D czytalam,ale wiesz..jedno pisza i prawa a drugi to wyegzekwowac. Dzis wizz mial jedynie godzine opoznienia wiec prawie super :lol: dzieki za linka, pozdrawiam

Awatar użytkownika
viki
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2280
Rejestracja: 15 sty 2005, 22:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viki » 03 lip 2008, 08:15

jak pasazerowie nie beda domagac sie swoich praw to przewoznicy beda ich zlewac i kolko sie zamyka. po nalezy pamietac ze na prawde nie wszytskie opoznienia wynikaja z winy przewoznika, na czesc z nich nie ma on zadnego wplywu
Kocham mój nowy biust. Szkoda, że nie poszłam na zabieg wcześniej....

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 19 mar 2009, 21:22

A ile pobierają za zapłatę kartą w Ryanair lub wizzair, wiecie może??
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”