Tanie linie lotnicze

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
martka007
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 442
Rejestracja: 04 lut 2006, 15:55
Lokalizacja: Warszawa

Tanie linie lotnicze

Post autor: martka007 » 09 cze 2006, 10:23

Proszę o pomoc wybrania taniej linii. Chcę się wybrac do Londynu i przyznam, że nigdy nie latałam tanimi liniami. Może ktoś coś doradzi, odradzi...

Zastanawiam się nad Centralwings - głównie ze wzg na najkorzystniejszą ofertę. Ale może ktoś miał jakieś nieprzyjemności :roll:
Będę wdzięczna za wszystkie opinie.

:)

Awatar użytkownika
szyszunia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1341
Rejestracja: 06 lut 2005, 21:41
Lokalizacja: Wroc‚ław
Kontakt:

Post autor: szyszunia » 09 cze 2006, 10:32

zerknij jeszcze na wizzair i na ryanair :wink:

centralwings nie leialam a tymi dwoma tak i moze byc :wink:

Awatar użytkownika
savanna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 593
Rejestracja: 12 sie 2005, 11:37
Lokalizacja: z domu

Post autor: savanna » 09 cze 2006, 10:40

Centralwings jest bardzo zawodny-odradzam.Osobiscie latam tylko aerlingusem bo jest wygodny,ale Booboo lata ryanair'em i mowi ze okay.Lajdaki tylko zaczeli pobierac dodatkowe 5 euro za kazdy bagaz,na kazdym odcinku trasy.Zalezy tez skad lecisz-ja latam z Berlina wiec wybor mam bardzo szeroki.

Przypomnialo mi sie jeszcze easyjet.com
a strona ryana to ryanair.com (jest tez po polsku)
Papieros skraca zycie o 9 minut.Seks wydluza je o 15 minut.Walczmy seksem o nasze zycie!

Awatar użytkownika
margo706
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 664
Rejestracja: 21 lut 2006, 22:00
Lokalizacja: uk
Kontakt:

Post autor: margo706 » 09 cze 2006, 10:51

Ja latam z wizz air,z Katowic,lub rayan air z Wrocka.W rayanie jest jakies 5kg mniej bagazu dozwolone.kiedes latalam tez z air poloni jak jeszcze istniala,mieli tanie jedzonko,ale samoloty stare obskurne.Leci sie 2godzinki wiec specjalnego komfortu nie trzeba.

Awatar użytkownika
martka007
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 442
Rejestracja: 04 lut 2006, 15:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: martka007 » 09 cze 2006, 12:14

Właśnie też słyszałam kilka złych opinii na temat central i chciałam się upewnić - dzięki

Savanna - dzięki za easyjet. Nie pomyślałam, a mają baaaardzo korzystną ofertę.

Wybiorę chyba pomiędzy easyjet a wizzair...

Może ktoś jeszcze coś napisze? :)

Awatar użytkownika
solein
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 84
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:06
Lokalizacja: USA

Post autor: solein » 09 cze 2006, 12:18

savanna a dlaczego odradzasz Centralwings ? "zawodny" to znaczy ? co z nim nie tak? :? pytam bo ja latałam kilkakrotnie tymi liniami i nie miałam żadnych odwołań lotów ani opoźnień co jest dla mnie naważniejsze moi znajomi też nie narzekali nigdy ale może czegoś nie wiem :roll: jeśli chodzi o samolot czy jedzenie to nie mam porównania bo innymi tanimi liniami nie latałam dlatego też chetnie sie dowiem co polecacie :P

Awatar użytkownika
savanna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 593
Rejestracja: 12 sie 2005, 11:37
Lokalizacja: z domu

Post autor: savanna » 09 cze 2006, 12:25

Tzn powiem tak-wycieczka do Egiptu,Centralwings podstawiony-niestety silnik zepsuty,ludzie koczuja na lotnisku 16 godzin.Pozniej bylo to samo w Poznaniu.Nie wiem-biore udzial w forum na dublinie i tez raczej ludzie odradzaja.Zalezy gdzie latasz.Ja w Aerlingusie nigdy nie mam problemow.W Dublinie nigdy nie sprawdzaja kilogramow-slonia mozna przewiezc :lol: :lol: W Berlinie to urzedasy wiec kreca nosem-ale ja mam talent-zawsze mowie-ze skoro takim przylecialam to i wrocic moge :) Poza tym to irladzki samolot-co Niemcom do tego.Ryanair tez jest irlandzki ,ale ja mam i tak lepsze polaczenie do Berlina,bo bez przesiadek wiec.Mis lata do Bydoszczy i mial juz kilka wpadek-ale to ze wzgledu na lotnisko,ktore nie jest przystosowane do obslugiwania takich duzych samolotow.

aha jeszcze mi sie przypomnialo,ze slyszalam ze sa sztywne reguly w centralu.Ja u siebie zmieniam keidy i jak chce.
Papieros skraca zycie o 9 minut.Seks wydluza je o 15 minut.Walczmy seksem o nasze zycie!

Awatar użytkownika
solein
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 84
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:06
Lokalizacja: USA

Post autor: solein » 09 cze 2006, 13:17

ja latałam tymi liniami na krótkiej trasie tzn do Anglii dzieki za info w przyszłym m-cu też wybieram sie do Anglii i przetestuje jakies inne linie :)

Awatar użytkownika
anakonda
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 54
Rejestracja: 12 kwie 2006, 22:21

Post autor: anakonda » 09 cze 2006, 17:29

Polecam stronę http://www.skyscanner.net/pl/pln/?redirecturl=28Url

na której można porównywać ceny wszystkich tanich linii lotniczych w Europie i szukać najtańszych połączeń.

Awatar użytkownika
solein
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 84
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:06
Lokalizacja: USA

Post autor: solein » 09 cze 2006, 18:07

Bardzo fajna stronka własnie czegoś takiego szukałam :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”