Tanie linie lotnicze

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

karolka69
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3965
Rejestracja: 19 paź 2008, 19:48
Lokalizacja: Anglia

Post autor: karolka69 » 03 maja 2009, 00:15

hoana pisze:tez slyszalam ze zawiesili loty ryanaira z londynu do polski, wiec teraz chyba zostaje wizzair easyjet i lot.. ale zawsze jak sprawdzalam wizzair byl najtanszy
ja tez ostatnio sprawdzałam i rzeczywiscie wizzair tanszy. Do tej pory latałam Ryanairem, bo latał z mojego miasta a teraz musze tez do londynu 2,5h jechac :roll:

Wizzarem jeszcze nie leciałam, ale czeka mnie to w lipcu, wiec zobaczymy jak bedzie:D
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png
13.07. 2009- JUŻ PO
350cc HP, anatomiczne, pod mięsień, Eurosilicone - implant pekl po 9 latach

19.06.2019 - wymiana na okragle 450cc ES

Awatar użytkownika
titu07
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 293
Rejestracja: 16 lis 2008, 21:29
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: titu07 » 09 maja 2009, 11:23

anja177, ja mam dzieci ale nie orientuje sie jak to jest z tymi wozkami i fotelikami :roll: za kazdym razem jak lecialam to mialam tylko wozek ,a teraz moje bable maja juz 2,5 roku ,ale wiem ze wozek dalej moge przewozic za darmo :)
10.03.2009 dr.Kubasik 375 cc Es okragle , profil wysoki :D

Awatar użytkownika
katrin123
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 440
Rejestracja: 19 sty 2009, 17:08
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: katrin123 » 11 maja 2009, 14:55

anja177 dobre pyatnie. Ja lece w lipcu do PL easyJet i z tego co tam wyczytalam, to moge wniesc fotelik dla dziecka (zeby w nim siedziala), ale wozek jest jedynie dla dzieci pon. 2 lat (moja corcia bedzie miala wtedy juz skonczone 2 latka) Jednak co linie, to maja inne przepisy.... Najlepiej bedzie, jak tam przedzwonisz sie zapytac-ja tak samo zrobie, bo nie chce pozniej dowiedziec sie, ze nie moge czegos wziasc ze soba.

Kilka dni temu lecialam sama z Londynu wizzair i bilet byl o 100 funtow tanszy, niz jakbym leciala easyJet z Bristolu. Tak wiec teraz tylko z londynu bedziemy latac, mimo, ze droga tam nam zajmuje (bez korkow!) ok 2h. Zwalilam sprawe z lipcowym lotem :evil: bo duzo kasy by sie zaoszczedzilo na tym.....
Co do wizzair, to nigdy nie byl samolot pelny, a easyJet zazwyczaj byl full. No i obsluga jest polska, a w easy tylko raz sie napotkalam na Polke.

Awatar użytkownika
anja177
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1032
Rejestracja: 20 kwie 2006, 23:28
Lokalizacja: Glasgow/ PL

Post autor: anja177 » 11 maja 2009, 16:36

Prawda jest taka, ze kazda linia ma swoje plusy i minusy :) Ja dosc czesto latalam wizzair'em i przyznam, ze zdarzalo sie, ze samolot byl pelny :)
Co do tego fotelika i wozka, to zostawiam to juz mojej siostrze (bo to o nią chodzi), tak czy inaczej ma zamiar wziąć obie rzeczy, zobaczymy jak sprawy się potoczą.
:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”