prezent na ślub

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 11 gru 2008, 11:16

bardzo ladna jest ta posciel ... :-)
(ale mi by nie pasowal do sypialni taki kolorek ,niestety...)

...marta, z czego ona jest ???

chyba ta wezowa skora to tylko po zewn. stronie (???) ... http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... 000003.gif

kurcze ,ja nie lubie strasznie poscieli satynowych... :x
niewygodnie mi sie spi w satynie... i jakos tak zimno... :oops: :oops:


najlepszym prezentem dla pary mlodej sa pieniadze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(w kopertach sie nie daje kasy ... bo moze przepasc...!!!
lepiej wyslac na konto ! ;) )

ja na swoim slubie dostalam od gosci i kase i prezenty...
z prezentow raczej nie bylam zadowolona... :oops:
(oprocz serwisu obiadowego , porcelanowego zestawu do sniadania i walizki ze sztuccami ...
nic nie trafilo w moj gust...i polowe rzeczy musialam oddac mamie - albo wystawic do piwnicy... :oops: :oops: )

Awatar użytkownika
Rina
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 431
Rejestracja: 26 lut 2005, 21:50
Lokalizacja: absolutna

Post autor: Rina » 11 gru 2008, 12:41

To fajnie, ze tak sie wstrzelilas Marta :)

Przedewszystkim przy zakupie poscieli nalezy wziasc pod uwage gust, oraz to czy bedzie pasowala do wystroju sypialni.
No i chyba raczej dla pary odpada posciel w rozne kwiatuszki, falbanki, flabaneczki.To sa zbyt kobiece wzory, by mogl facet pod nimi spac.
To tak jakbym ja, spala pod jakims wzorem z wielkim kuflem piwa http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... ucieka.gif

Ja rowniez nie cierpie satynowych, jest to zimne i ciagle sie z czlowieka zsuwa..
Uwielbiam bawelniane albo flanelowe posciele i koniecznie w bialym, ewentualnie jasniutkim ecru - jednolitym kolorze i... i duzo jaskow http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... Rina/5.gif
Mozna sie tak fajnie w nie pyszczkiem wtulichttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... szczki.gif

Ale ogolnie z prezentami ciezko sie wtrafic. Trzeba naprawde dobrze przemyslec zagadnienie. U mnie tez troche tych prezentow zapomnianych na struchu stoi, bo ani potrzebne ani ladne http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... pris_4.gif

Awatar użytkownika
Marta86
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 937
Rejestracja: 31 mar 2008, 08:37
Lokalizacja: PL/IRL

Post autor: Marta86 » 11 gru 2008, 18:50

Posciel jest z lnu a wezowe elementy z satyny z domieszka czegos (bo nie wyglada jak 100% satyna i jest inna w dotyku).
Wezowa skora jest tylko na zewnetrznej czesci poscieli.

Wiem,ze na prezent slubny najlepsze sa pieniadze ale moi znajomi sa tak specyficznymi ludzmi,ze nie byliby zdowoleni z kasy.
Poza tym nie kazdemu wypada dac pieniadze.
Jeszcze rok temu jak z Nimi rozmawialam (nie mysleli jeszcze wtedy o slubie) to powiedzieli,ze dawanie kasy komus na prezent jest pojsciem na latwizne dlatego tez postanowilam im dac prezent.

Jesli zas chodzi o wybor koloru poscieli to kierowalam sie wlasnym gustem poniewaz para mloda dopiero po slubie ma zamieszkac razem i wynajac dom dlatego nie wiem jak bedzie wygladala ich sypialnia...

Ja osobiscie mam nadzieje,ze na prezent slubny dostane tylko i wylacznie pieniadze :-)

Najwazniejsze to,ze prezent sie podobal :-)
8.07.2008r.
dr M.Pastucha

[Inez]
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 35
Rejestracja: 22 maja 2008, 22:34

Re: prezent na ślub

Post autor: [Inez] » 25 cze 2010, 17:38

Jakiś czas temu szukałam prezentu na ślub dla znajomej i znalazłam taki zestaw (ręczniki + szlafrok dla niej i dla niego)

http://www.mydla.pl/cache/93f/8bb/082/3 ... 00_600.jpg

Może komuś z Was się spodoba i przyda podczas prezentowych poszukiwań (rire

Awatar użytkownika
gosienka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2520
Rejestracja: 23 sty 2009, 21:28
Lokalizacja: polska

Re: prezent na ślub

Post autor: gosienka » 27 cze 2010, 21:53

wszystkie te prezenty bardzo ładne ale gdy ja miałam swoj slub i goscie pytali co chemy dostac odpowiadałm ze własciwie wszystko mamy,i to była prawda bo rok wczesniej wprowadziłąm sie z mezem do nowego mieszkania,wszyscy okazali zrozuminie i przyniesli koperty,teraz robie dokładnie tak samo,nie chce nikogo uszczeliwiac nietrafionym prezentem i sama oszczedzam czas ktory spedziłabym w sklepach (clin

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: prezent na ślub

Post autor: Michitka » 27 cze 2010, 21:56

Ja też mam iść na ślub i też mnie te ręczniki zafascnowały...tym bardziej, że ja nie jestem za tym by dawać kasę...tylkoe właśnie jakiś prezent, upominek, by została pamiętka....ale coś neutralnego..
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
gosienka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2520
Rejestracja: 23 sty 2009, 21:28
Lokalizacja: polska

Re: prezent na ślub

Post autor: gosienka » 27 cze 2010, 21:59

dostałam 2 prezenty ze 120 zaproszonych gosci,obydwa podarowałam na drugi dzien mamie.

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: prezent na ślub

Post autor: Michitka » 14 lip 2010, 20:13

Chciałabym kupić coś fajnego na ślub...nie chcę dawać pieniędzy..wolę by została jakaś pamiątka...
macie jakieś pomysły..
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: prezent na ślub

Post autor: lil sexy » 14 lip 2010, 21:39

Może podpytaj rodzinę albo przyjaciół pary młodej, jak mają jakieś specjalne życzenia to Ty będziesz miała problem z głowy i dowiesz się co najlepiej kupić.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
GosiaczEq
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2884
Rejestracja: 16 sie 2006, 21:08

Re: prezent na ślub

Post autor: GosiaczEq » 16 lip 2010, 17:44

Ja jako miłośniczka podróży też bym wolała dostać $, chyba, że ktoś by mi zaooferował tego typu prezent.
Ja tam mogę spać przez rok na materacu, byleby poznać jak najwięcej naszego świata (sun (sun .
Nie muszę być idealna, ważne że jestem wyjątkowa =)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”