Rodzice Chrzestni- co na prezent komunijny ..??

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
katrin123
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 440
Rejestracja: 19 sty 2009, 17:08
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: katrin123 » 02 kwie 2009, 17:27

Mam pytanie odnosnie prezentu komunijnego. Nie jestem chrzestna, ani moj maz i niestety nie damy nawet rady pojechac na komunie. Postanowilismy wyslac prezent. Tylko co wsadzic do tej paczki? Dziewczynka mieszka w Niemczech, kasy im nie brakuje, wiec raczej wszystko co potrzebne ma. Chodzilo mi o cos nie drogiego, ale ladnego... hmmm... Za tydzien najpozniej trzeba wyslac paczke, a ja nie mam pojecia co kupic. POMOZCIE! plissss

Awatar użytkownika
carmen20
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 601
Rejestracja: 02 lip 2009, 02:40

Re: Rodzice Chrzestni- co na prezent komunijny ..??

Post autor: carmen20 » 26 lut 2010, 22:54

Pamiętam swoją Komunię... ja dostawałam od gości kartki z życzeniami, a mama zabierała koperty. Prezent dostałam jeden- od chrzestnego: zegarek, kolczyki i łańcuszek. Ile dostałam pieniędzy nie wiem, na oczy ich nie widziałam. Rodzice nic mi za to nie kupili, prezentu od nich nie dostałam, chociaż wyprawienie Komunii można potraktować jako prazent... Przecież te pieniądze powinny być przeznaczone na dziecko, bo one są dla niego, a nie na zakupy w supermarkecie (envy
02.06.2010 nos- dr Łątkowski

Awatar użytkownika
GosiaczEq
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2884
Rejestracja: 16 sie 2006, 21:08

Re: Rodzice Chrzestni- co na prezent komunijny ..??

Post autor: GosiaczEq » 26 lut 2010, 23:10

Generalnie tak, ale przecież komunia to uroczystość kościelna a nie materialna (chociaż wiadomo, że się czekało na te prezenty (giggle ). Ja się cieszę, że miałam komunie dawno i przeżyłam ją tak ja się powinno . Stres w kościele, pierwszy raz nagrywana na kamerę haha (kamera to mi ze 20kg dodała (giggle ). A po tym wszystkim.. prezentyy.. i cieszyłam się, że dostałam zabawki, bo wtedy to każdą się szanowało - pluszowa maskotka, klocki lego, książki itd. Teraz to pewnie wszyscy dają $$, bo inne pokolenie, dzieci maja co 2 zabawkę z reklamy.. już nie czeka się na 1 lego tylko zbiera się całą serię, poza tym 8 latkowie to już wyposażeni w komórki, komputery, quady i nie wiem co jeszcze. Ja dostałam dużo $$ hah jak na umysł 8latki i za 1/4 chyba kupiłam sobie radio (haha które mam już 17 lat ;o szok) a z resztą pieniędzy nie wiem co się stało i wcale mnie jakoś to nie interesowało, bo na pewno rodzice dobrze je zagospodarowali. Za 2 lata mam komunie, aż się boję myśleć o prezencie, bo dzieciak typu sweet 16 (tmi
Nie muszę być idealna, ważne że jestem wyjątkowa =)

Awatar użytkownika
k_asiaczek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3794
Rejestracja: 04 sty 2008, 15:25
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Rodzice Chrzestni- co na prezent komunijny ..??

Post autor: k_asiaczek » 26 lut 2010, 23:17

kurdę ja mam w maju komunię i nie wiem co kupić (thinking tak myśleliśmy o PSP bo młody mówił że kolega ma i fajne i w ogóle więc chyba to bo nie mam pojęcia co innego, poza tym tatuś na pewno będzie chciał pokazać jaki to fajny i mu kupi nie wiadomo co (wondering
05.03.2010-dr Kubasik HP okrągłe es prawa:400cc lewa:500cc applaus

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”