Rodzice Chrzestni- co na prezent komunijny ..??

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Agawa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 363
Rejestracja: 23 paź 2005, 16:39

Rodzice Chrzestni- co na prezent komunijny ..??

Post autor: Agawa » 20 maja 2006, 23:37

Witajcie :)
Zwracam sie do Was z prośbą o podzielenie sie dobrymi pomysłami :)
Jesli ktoś jest Chrzestną lub Chrzestnym i ma takie doświadczenie juz za sobą - prosiłabym o wskazówki :wink:
A może ktoś z Was dostał z tej okazji coś wyjątkowego i zechce sie tym faktem podzielić?
Takie prezenty z "duszą" długo zostaja w pamięci :wink:
Teraz mamy troszke inne czasy i zegarek z kalkulatorkiem nie robi takiego wrażenia jak kilkanaście lat temu :oops: ... ale chyba lepszy bedzie taki "kalkulatorek" niż koperta?Co o tym sądzicie? :roll:

Jesli ten temat bedzie dla Was bodźcem do wspomnien- to mam nadzieje ze ...samych pozytywnych :wink:

Pozdrawiam i z góry serdecznie dziękuję za Waszą inwencję twórczą :)

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 20 maja 2006, 23:42

ja miałam komunie mojego chrześnika tydzien temu.
dla mnie takie imprezy to sam kłopot, nie lubie i są mi ciężarem przede wszystkim jedzeniowym... wszyscy stoją nade mną i wciskają te tłuste potrawy ..... ugh....

jeśli chodzi o prezent to kupiłam taki zegarek casio z kilkoma funkcjami i żeby mógł go moczyć jak o dzieci gdzies zawsze łapy włożą.
do tego dołozyłam kase i chyba wystarczy.....
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
dan
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 68
Rejestracja: 01 cze 2005, 19:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: dan » 20 maja 2006, 23:48

Chrześniak szalaje za piłką nożną, planowałem zakup kompletnej odzieży piłkarskiej. Natomiast wczoraj zakupiłem rower myślę, że ucieszy się.
Brałem pod uwagę takie gadżety jak: aparat cyfrowy, mp3 player lub (IPod),
multimedialny zestaw, organizer z kalkulatorem.
Ogólnie ciężar jest przy wyborze...
Po operacji K.I.N.O.L.A 10.05.2006 dr Skupin

Awatar użytkownika
Eddieve
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2200
Rejestracja: 17 lis 2005, 23:01
Lokalizacja: West Pomerania
Kontakt:

Post autor: Eddieve » 20 maja 2006, 23:51

GAGA, miałaś mu zafundować uszy, pamiętasz? :wink:
Od
15
XII
05
fajnie mi / nos od dr Skupina
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... alking.gif

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 21 maja 2006, 00:03

pamietam, dlatego teraz się boje że odleci...... :lol:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
lena83
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 457
Rejestracja: 08 wrz 2005, 14:07

Post autor: lena83 » 21 maja 2006, 00:09

3 tyg temu chrzesnica mojego faceta miala komunie i dostala od nas komorke z aparatem, kamera itp, byla w siodmym niebie, caly dzien nie bylo jej widac inne prezenty poszly w odstawke, kurcze ale jednak teraz to jest niemaly wydatek, ja pamietam, ze bardzo sie cieszylam jak dostalam zwykly bialy zegarek z jakimis swiecidelkami kolorowymi na tarczy, to byl wtedy moj pierwszy zegarek ze wskazowkami :)
21/12/2005 Skupin <okrÂągÂłe, 325cc pod miĂŞsieĂą>

Awatar użytkownika
Josie M
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 614
Rejestracja: 13 kwie 2005, 19:35
Lokalizacja: Neverland

Post autor: Josie M » 21 maja 2006, 11:13

córce mojej kuzynki chrzestni kupili z jednej strony rower, z drugiek komórkę ( z aparatem, kamerką i innymi cudami) , i rzeczywiście komórka zdominowała cała impreze
my jako dalsza rodzina kupiliśmy dziecku zestaw Waterman (pióro i długopis)
Jesli cos za bardzo udoskonalasz, na pewno to spieprzysz.

ildolce
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 108
Rejestracja: 04 mar 2005, 22:59
Lokalizacja: okolice wroclawia
Kontakt:

Post autor: ildolce » 21 maja 2006, 13:02

ja w nastepna niedziele tez ide do chrzesniaka na komunie i kompletnie nie wiem co mu kupic ,zastanawiam sie czy jak mu dam 500zl. czy to bedzie ok
co o tym myslicie?

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 21 maja 2006, 13:46

500zł jest wystarczającą kwotą moim zdaniem.
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
ekler
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 379
Rejestracja: 26 kwie 2005, 18:05

Post autor: ekler » 21 maja 2006, 14:41

Ja piszę z perspektywy matki dziecka które bierze komunie. Moim zdaniem najlepsza jest kasa dlatego że dzieciak kupi sobie co będzie chcieć.Owszem np. komórka jest prezentem na czasie , no ale co z takiej komórki z bajerami dziecku skoro stach z nią gdziekolwiek wyjść .Moje dziecko też bardzo chciało komórkę i właśnie za pieniążki z komuni kupiliśmy jej taką zwykłą ,do 200 stu zł na kartę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”