Ale Plama!

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ola***
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 98
Rejestracja: 17 mar 2005, 13:47

Post autor: ola*** » 31 lip 2006, 17:23

ewa ale mnie rozbawiłaś




[smilie=to funny.gif]
BrzuchaĂąski 10.04.2006 powiĂŞkszenie piersi

Awatar użytkownika
ewa13
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 347
Rejestracja: 18 wrz 2005, 18:30
Lokalizacja: dolnyslask
Kontakt:

Post autor: ewa13 » 31 lip 2006, 17:32

Z obdartym kolanem i poszarpana buzka weszlam do klatki a bylam chyba tak czerwona ze szok :roll:
Zapomnialam dodac o paznokciach ze dwa zlamalam. Heee ale jak lecialam to myslalam tylko o jednym "TYLKO NIE W NOS " [smilie=to funny.gif]
Juz po operacji noska u Dr Skupina Mega zadowolona ;-)

Awatar użytkownika
angelika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1926
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:24
Lokalizacja: KrakÃłw

Post autor: angelika » 01 sie 2006, 01:32

to teraz ja...
wydarzenie z wczoraj...juz nigdy wiecej nie pojade do zoo krakowskiego...bynajmniej wczesniej sie przefarbuje...
od tygodnia corka mnie meczyla bym zabrala ja do zoo
2 dni temu pojechalismy ale bylo za pozno juz ale zdazylam przystojnego ochroniarza spytac do kiedy sprzedaja bilety...wiec wczoraj na wszelki wypadek pojechalam w poludnie..pech chcial ze znow trafilam na tego ochroniarza...czekalam na kasjerke i on mi kulturalnie oznajmil ze zaraz wroci...wiec ja ..tak czekaja wzielam mojego alexa na rece...no i kupilam te bilety..po czym trzymajac berbecia na rekach zaraz przy wejsciu pokazuje mu papuzki...niestety pech chcial ze popatrzylam na ochroniarza..nie patrzyl w papuzki bynajmniej..tylko w mojego cycka!!! moj synus chwycil sie bluzki a ze mialam na ramiaczkach odslonil mi cycolka...
na moje nieszczescie bladne w newach i musialam chyba jak krakowska biala dama wygladac...
jeszcze nigdy tak szybko zwierzat nie ogladalam pedzac przez alejke by schowac sie za zakretem...

reszta innych historii to podobne do waszych..zwlaszcza z bąkami lub pluciem :) tzw soczystym wymawianiem ;D

aa przypomniala mi sie jeszcze taka historia...
siedzimy z przyjaciolka w knajpie...
naprzeciwko siebie i za jej plecami siedzi gosciu...
patrze na niego a on sie oblizuje na moj widok...
okazalo sie ze moje 'oblizywanie" po piance capucino wziął za podryw...
myslalam ze splone....
teraz pilnuje sie chcoc wiem ze jak cos robie z pasja zawsze jezyk wywalam w róg ust :)
powiekszenie biustu u dr Kasprzyka 16.12.05, 255 model 410 LX inamed

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

Awatar użytkownika
renatak
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 55
Rejestracja: 17 gru 2005, 14:33

Wtajcie dziewczyny!

Post autor: renatak » 01 sie 2006, 12:35

A to moja przygoda.
Pewnej zimy szykowalam sie rano do pracy i mialam malo czasu,ubieram sie zakladam kurtke krotka i wychodze z domu.Idac po ulicy widze ze ludzie dziwnie na mnie patrza ale pomyslalam sobie ze jak zwykle moje dlugie chude nogi robia wrazenie na ludziach raz lepsze i raz gorsze(zalezy od gustu),nagle dochodze do wystawy sklepowej patrze w szybe widze swoje odbicie i SZOK jestem w kurtce ,kozakach i mam na sobie stringi i rajstopy a zapomnialam zalozyc spodnice.
Wierzcie mi ze nie wiedzialam co mam ze soba zrobic myslalam ze sie pod ziemie zapadne,wtedy zrozumialam czemu ludzie tak dziwnie na mnie patrzyli.
Zdjelam kurtke przewiazalam w pasie i bieglam ile tchu do domu.
Teraz za kazdym razem staram sie zerknac choc na chwilke w lustro zanim wyjde z domu.
Pozdrowionka

Awatar użytkownika
ewa13
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 347
Rejestracja: 18 wrz 2005, 18:30
Lokalizacja: dolnyslask
Kontakt:

Post autor: ewa13 » 01 sie 2006, 12:39

[smilie=to funny.gif] :shock: [smilie=to funny.gif]
NO TO NIEZLE ale dziewczyny pojechayscie po bandzie :D
Od razu mi lepiej ze nie jestem sama :lol:
Juz po operacji noska u Dr Skupina Mega zadowolona ;-)

Awatar użytkownika
angelika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1926
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:24
Lokalizacja: KrakÃłw

Re: Wtajcie dziewczyny!

Post autor: angelika » 01 sie 2006, 15:06

renatak pisze:A to moja przygoda.
Pewnej zimy szykowalam sie rano do pracy i mialam malo czasu,ubieram sie zakladam kurtke krotka i wychodze z domu.Idac po ulicy widze ze ludzie dziwnie na mnie patrza ale pomyslalam sobie ze jak zwykle moje dlugie chude nogi robia wrazenie na ludziach raz lepsze i raz gorsze(zalezy od gustu),nagle dochodze do wystawy sklepowej patrze w szybe widze swoje odbicie i SZOK jestem w kurtce ,kozakach i mam na sobie stringi i rajstopy a zapomnialam zalozyc spodnice.
Wierzcie mi ze nie wiedzialam co mam ze soba zrobic myslalam ze sie pod ziemie zapadne,wtedy zrozumialam czemu ludzie tak dziwnie na mnie patrzyli.
Zdjelam kurtke przewiazalam w pasie i bieglam ile tchu do domu.
Teraz za kazdym razem staram sie zerknac choc na chwilke w lustro zanim wyjde z domu.
Pozdrowionka

:shock: :shock: :D
nie no poplułam monitor :D dobra jestes :D
powiekszenie biustu u dr Kasprzyka 16.12.05, 255 model 410 LX inamed

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

Awatar użytkownika
olivka23
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 689
Rejestracja: 15 lip 2005, 23:48

Post autor: olivka23 » 01 sie 2006, 15:52

LOL LOL LOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zaraz umre ze śmiechu hahahahahahahahahaahhahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
szyszunia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1341
Rejestracja: 06 lut 2005, 21:41
Lokalizacja: Wroc‚ław
Kontakt:

Re: Wtajcie dziewczyny!

Post autor: szyszunia » 02 sie 2006, 00:24

renatak pisze: zapomnialam zalozyc spodnice
niewierze!!! :lol:

Awatar użytkownika
ilona_ol
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 706
Rejestracja: 26 maja 2006, 17:25
Kontakt:

Post autor: ilona_ol » 22 sie 2007, 09:02

odświeże troche wątek i opowiem swoją plamę.

Byłam na weselu, (gorset, długa suknia) i prowadzący poprosił aby ustawić się w dwa rzędy twarzą do siebie,
kobiety na przeciw mężczyzn i zapodali greka zorbę.
Na poczatku wiadomo, spokojniutko potem zaczynają się żwawsze podskoki.
Babki po moich bokach tak mnie trzymały,
że nie poczulam że rozwiazał mi sie ten cholerny gorset i w pewnym momencie ja hyc do gory, mój gorset w dół i zatrzymał mi sie dopiero na biodrach.
Oczywiście stanika pod spodem nie miałam i wszyscy faceci z naprzeciwka ( a było ich ze 30) zobaczyli moje małe podskakujące cycorki.
Obciach jak nie wiem, ja cała w płomieniach złapałam za gorset,
zasłaniam cyce i lece do łazienki tylko że już ręki nie miałam aby podczymać na progu spódnice, nadepłam, wyłozyłam sie jak długa.....
jedynym moim marzeniem w tamtej chwili było aby nic z tej akcji nie zostało utrwalone na kamerze :badgrin: :badgrin: :badgrin:

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Post autor: nesia » 22 sie 2007, 14:56

:badgrin: :badgrin: matko, ale jazda :badgrin: wspolczuje.
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”