Ale Plama!

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
misialeczek24
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5509
Rejestracja: 22 lis 2005, 14:24
Lokalizacja: Dublin

Post autor: misialeczek24 » 22 sie 2007, 20:06

wspolczuje...
mi kiedys gora od stroju sie odpiela jak szlam do toalety przed twarza 3 przystojniakow mowie wam ale siara....gdybym choc miala cycki po operacjii to pewnie bym sie tylko usmiechnela a tak ucieklam!!!spalona ze wstydu..
•1operacja-(przed rozmiar B)-5.10.2007-325&375 cc HP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar D
•2operacja-19.12.2008-450&500 cc VHP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar E/F(wymiana implantow na wieksze i usuniecie CCz lewej piersi)
(angel

Awatar użytkownika
Malowanka
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 301
Rejestracja: 04 mar 2006, 12:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Malowanka » 23 sie 2007, 19:40

obie sytuacje bardzo krępujące, przyznam się, że nie wiem jakbym zareagowała...
Moje "plamy" są głównie słowne, czasem coś chlapne w przypływie dobrego humoru tylko że nie zawsze we właściwym towarzystwie :badgrin:

Awatar użytkownika
misialeczek24
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5509
Rejestracja: 22 lis 2005, 14:24
Lokalizacja: Dublin

Post autor: misialeczek24 » 23 sie 2007, 23:11

Malowanka pisze:obie sytuacje bardzo krępujące, przyznam się, że nie wiem jakbym zareagowała...
Moje "plamy" są głównie słowne, czasem coś chlapne w przypływie dobrego humoru tylko że nie zawsze we właściwym towarzystwie :badgrin:
oj skas to znam :badgrin:
•1operacja-(przed rozmiar B)-5.10.2007-325&375 cc HP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar D
•2operacja-19.12.2008-450&500 cc VHP Eurosilicone-Dr.Kubasik-rozmiar E/F(wymiana implantow na wieksze i usuniecie CCz lewej piersi)
(angel

Awatar użytkownika
Annetta
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1124
Rejestracja: 05 maja 2006, 21:46
Lokalizacja: Holandia
Kontakt:

Post autor: Annetta » 26 sie 2007, 15:40

Pamietam jak na poczatku mojego zwiazku z Misiem bylam caly czas glowa w chmurach, taka zakochana (znacie to uczucie) :p
Podczas porannego mycia zebow, zapomnialam na smierc (nie mam pojecia jak to sie stalo) wyjac z ust szczoteczke do zebow a wowczas mialam plastikowa ta tradycyjana .
Nieswiadoma ze mam w ustach wystajaca szczoteczke , wyszlam na ulice, spokojnie odczepilam rower od stojaka i zaczelam pedalowac przez cale centrum, a ze werwa i radosc mnie rozsadzaly- to myslalam ze moj dobry humor i wesola aura udziela sie przechodnia i rowerzysta -poniewaz gapili sie na mnie z usmiechem na twarzy.
Tak myslaam do momentu az przez przypadek odgarnelam wlosy z twarzy i zachaczylam dlonia o wystajacy kikut szczoteczki.Pedalowalam z nia jakies 10 minut. :-D :badgrin: No coz puscilam buraka, szczoteczke schowalam do torebki i dalej pojechalam do pracy :badgrin: Do dzis nie moge zrozumiec jak to sie stalo (totalne zaciemnienie mozgu) :badgrin: :badgrin:


Kolejna wpadka- Bylam w solarium po sesji ubralam spodnie ale zapomnialm zapiac body w kroku, a ze byla wiosna to duzo ubran nie mialam na sobie.Wyszlam z salonu a ogon od body ladnie wystawal .Oczywiscie zorientowalam sie w domu :badgrin: :badgrin:

Awatar użytkownika
Malowanka
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 301
Rejestracja: 04 mar 2006, 12:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Malowanka » 26 sie 2007, 18:12

wątek ze szczoteczką niezmiernie mi się spodobał :badgrin:

natchnęłaś mnie tym body, przypomniałam sobie moją małą przygodę

do pracy chodzę ubrana w spódniczki i szpilki, natomiast przez wiele lat od razu po pracy jeździłam do stajni, pojeździć konno

i tak pewnego letniego dnia wracam sobie w moich ślicznych białych sandałkach, uroczo wiązanych nad kostką, czując się jak prawdziwa bogini seksu i wdzięku . Dopiero jak dotarłam do domu zauważylam, że do moich sandałków przypczepiła się wiązka słomy...
Morał z tego taki: wieśniactwa nie ukryjesz :badgrin:

Awatar użytkownika
Annetta
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1124
Rejestracja: 05 maja 2006, 21:46
Lokalizacja: Holandia
Kontakt:

Post autor: Annetta » 26 sie 2007, 18:21

hahahah :-D :-) Malowanka- niezly ten dodatek do sandalkow :p :p

Awatar użytkownika
Malowanka
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 301
Rejestracja: 04 mar 2006, 12:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Malowanka » 26 sie 2007, 18:28

sama się z siebie zasmiewałam w domu jak to zauważyłam, ale tak to jest jak nosisz głowę za wysoko i nie spojrzysz na dół :badgrin:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”