Polityka...

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Dominicana
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1335
Rejestracja: 12 cze 2005, 09:43
Lokalizacja: GdyniA
Kontakt:

Post autor: Dominicana » 28 kwie 2006, 22:57

powiem Wam tak..
ktokolwiek by teraz nie wygrał i tak byłoby bagno....bo to cały czas jest ta sama klika tylko sie partiami wymieniaja jak wiatr zawieje... :evil:
jak im nie wygodnie to skacza po tych partiach jak debile albo szybko nazwy zmieniaja :!:

dopóki to cholerstwo nie wymrze to nie ma co liczyc na świeży powiew :!: same SB-ki, PZPR-owcy, lalusie ojca Rydzyka....rzygac sie chce :!:
29 lipiec 2005, nosek---> dr Skupin/ czyli ju¿ po i bardzo szczê¶liwa:)

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Post autor: ulla10 » 28 kwie 2006, 23:15

Merlinka pisze:no wiesz gdyby wygral tusk to bylby marionetka w rekach zlodziei. co nie znaczy ze jestem zadowolona z zaistnialej sytuacji - przeciwnie :?
Może Tuskowi daleko do ideału, ale jest to człowiek zdecydowanie normalniejszy. Cudów to on by nie zdziałał, ale nie pogorszył by tak sytuacji i nie ośmieszał naszego kraju :roll:
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

Awatar użytkownika
Merlinka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1509
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:44
Kontakt:

Post autor: Merlinka » 28 kwie 2006, 23:25

nie chce sie wdawac w tego typu dyskusje ( zwlaszcza gdy slysze takie "merytoryczne" argumenty jak "kurduplowatosc") Masz racje tuskowi DALEKO do idealu. to nie jest kandydat na prezydenta. ale nie chce bronic kaczora cos mi sie zdaje ze on jeszcze "nam pokaze", zreszta zalozylam ten watek wlasnie z powodu niezadowolenia z zaistnialej sytuacji. tyle na ten temat

Awatar użytkownika
szyszunia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1341
Rejestracja: 06 lut 2005, 21:41
Lokalizacja: Wroc‚ław
Kontakt:

Post autor: szyszunia » 29 kwie 2006, 00:18

ulla10 pisze: Może Tuskowi daleko do ideału, ale jest to człowiek zdecydowanie normalniejszy. Cudów to on by nie zdziałał, ale nie pogorszył by tak sytuacji i nie ośmieszał naszego kraju :roll:
tez mi sie tak wydaje

Awatar użytkownika
doneczka11
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 450
Rejestracja: 08 sie 2005, 21:51
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: doneczka11 » 29 kwie 2006, 00:21

mnie tylko jedno denerwuje-a mianowicie paradoks jakim jest osoba pana Kaczynskiego. to na poczatku mowi, ze wszystkich bandziorow do wiezienia powysyla, a tu pierwszy, kogo powinni zamknac staje sie ..ta dam-wicepremierem :!: :shock: :evil: :x (tzn. nie wiem czy juz jest, bo z nerwow na ta cala bande kretynow jaka jest nasz rzad w ogole nie ogladam wiadomosci ani nie czytam gazet..). w kazdym razie sam fakt, ze ciagle trzyma swoje dupsko w rzadzie juz jest zaprzeczeniem tej calej "sprawiedliwej" kampani Kaczora. pomijam juz fakt, ze Kaczor to wielki katolik a na poczatku jego haslem przewodnim byla kara smierci!!

i jeszcze na dobitke, chociaz juz i tak unikam wiadomosci jak ognia, w radiu uslyszalam, ze jak narazie rzad Marcinkiewicza wydal dwa razy wiecej pieniedzy niz Millera czy kogokolwiek innego. a to dopiero poczatek ich rzadow!! :evil:

naprawde, jak jakims cudem zrobia z tej IV RP ( :lol: ) kraine mlekiem i miodem plynaca to im stopy bede calowac, ale narazie jak spotkam na ulicy ktoregos to z kalacha potraktuje :!: :evil:

grr kurde, musze troche ochlonac..myslicie, ze w innych krajach tez maja takie przekrety jak u nas?

aha, zaden sie nie nadaje na prezydenta ale z dwojga zlego wolalabym Tuska i PO w rzadzie a nie jakis Samopis :x

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Post autor: ulla10 » 29 kwie 2006, 21:26

Merlinka pisze:nie chce sie wdawac w tego typu dyskusje ( zwlaszcza gdy slysze takie "merytoryczne" argumenty jak "kurduplowatosc") Masz racje tuskowi DALEKO do idealu. to nie jest kandydat na prezydenta. ale nie chce bronic kaczora cos mi sie zdaje ze on jeszcze "nam pokaze", zreszta zalozylam ten watek wlasnie z powodu niezadowolenia z zaistnialej sytuacji. tyle na ten temat
Wiesz, może to nie był merytoryczny argument, ale były też inne. Nerwy mnie ponoszą , bo odczułam na własnej skórze boleśnie rządy braciszków i nie tylko ja, sądząc po opiniach innych. Poza tym czy nabijanie sie z posłów pochodzacych ze wsi, nazywając ich wieśniakami (str 1 tego tematu) można zaliczyć do merytorycznych argumentów :? hmmm...pozostawiam to Twojej ocenie
doneczka11
Z ust mi to wyjęłaś :wink:
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

Awatar użytkownika
Merlinka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1509
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:44
Kontakt:

Post autor: Merlinka » 29 kwie 2006, 22:05

to ze ktos jest niski nijak sie ma do tego jak rzadzi a to o czym ja pisalam na 1 stronie - niekoniecznie... ;)

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Post autor: ulla10 » 30 kwie 2006, 00:22

Sądzę, że niewyleczone kompleksy mogą być bardzo adekwatne do sposobu rządzenia , czego dowodzą metody braci K.
Ale przestańmy się licytować na merytoryczne argumenty :wink: , bo robi sie z tego jakaś dziecinada :)
pozdrawiam
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

Awatar użytkownika
Merlinka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1509
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:44
Kontakt:

Post autor: Merlinka » 30 kwie 2006, 02:18

oczywiscie ze moga ale wybacz... nie mozesz wiedziec ze tego akurat dowodza ich rzady :roll: 8) :wink:

popieram aby zakonczyc
pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Merlinka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1509
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:44
Kontakt:

Post autor: Merlinka » 09 cze 2006, 19:37

'Wkrótce każdy posiadacz komputera może stać się przestępcą - alarmuje "Życie Warszawy". Ministerstwo Kultury pracuje nad ustawą, która przewiduje karę więzienia dla każdego, kto posiada urządzenie do kopiowania CD, choćby nawet w domu.

Ministerstwo Kultury opracowało projekt nowelizacji ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zgodnie z nim wystarczy mieć programy i urządzenia, które mogą usuwać zabezpieczenia, np. z płyt kompaktowych, by trafić za kraty. Jeśli pomysł resortu kultury wejdzie w życie, to posiadanie zwykłej komputerowej nagrywarki CD lub DVD stanie się nielegalne. Podobnie jak wytwarzanie i sprzedaż tych sprzętów. Stracą więc producenci elektroniki. Grozić im za to ma kara trzech lat więzienia, klientom rok' :? :? przesadzili z tym pierdlem :?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”