Gdzie warto lokować/inwestować pieniądze?

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
bayra
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 51
Rejestracja: 04 mar 2006, 22:56

Post autor: bayra » 22 mar 2006, 21:41

Polecam millenium. Mam tam konto pare dobrych lat i jestem bardzo zadowolona :wink:

Awatar użytkownika
misiu9999_2005
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 218
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: misiu9999_2005 » 23 mar 2006, 08:28

Ja tez polecam mBank, robie często przelewy więc takie konto internetowe jest najlepsze. Robisz podgląd w historie rachunku, i nie musisz tak jak w PKO BP płacić za to niezłą kase (swego czasu płaciłam 10 zł).
Koszt przelewu 0,50 i do tego 0 zł za prowadzenie konta :wink:
Ale za to mają wysokie oprocentowanie kredytu 30%+ 300 zł prowizja :?

Awatar użytkownika
Dominicana
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1335
Rejestracja: 12 cze 2005, 09:43
Lokalizacja: GdyniA
Kontakt:

Re: Konta bankowe- gdzie warto lokować pieniądze?

Post autor: Dominicana » 23 mar 2006, 10:18

megi pisze:Mam prosbe czy mozecie polecic mi jakis bank..gdzie najlepiej załozyc sobie konto? ja do tej pory korzystalam z PKO BP ale chcialabym zmienic..

Pozdrawiam!!
zależy czy chcesz "lokować" w sensie oszczędzac, aby uzbierała sie fajna sumka, czy po prostu chcesz miec konto aby trzymac tam kaske na bieżące wydatki :wink:

bo...jeżeli chcesz lokować aby oszczędzac...to nigdy w życiu konto bankowe, ani żadna lokata...tylko fundusze inwestycyjne, mamy hosse na rynku wiec warto :wink:
służe radą, jeśli własnie to Cie interesuje :wink:
29 lipiec 2005, nosek---> dr Skupin/ czyli ju¿ po i bardzo szczê¶liwa:)

Awatar użytkownika
megi
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1216
Rejestracja: 28 sty 2005, 21:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: megi » 30 mar 2006, 13:43

Hej,dzięki za Wasze posty :)

Chciałabym taki bank,w ktorym majac konto bez problemu dostanę kredyt np.mieszkaniowy..lub inny..

Pozdrowionka..

Awatar użytkownika
joann@
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 455
Rejestracja: 28 lut 2006, 13:58
Lokalizacja: not important

Post autor: joann@ » 30 mar 2006, 13:45

ja tez mam w pko bp i go nie polecam, nie polecam też integrum w którym miałam poprzednie konto, a natomiast polecam mbank o którym duzo dobrego słyszałam i mam zamiar sie tam przeniesc.

aanioleek
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 255
Rejestracja: 02 lut 2006, 19:28

Post autor: aanioleek » 31 mar 2006, 20:51

Ja mam konto w mBanku & jestem zadowolona...
Natomiast NIE polecam Banku ING Śląskiego!! Złodzieje.. :/ Co miesiąc z mojego konta tam znikało około 50 zł na jakieś wydatki kosmicznego pochodzenia.. a to jakaś prowizja.. a to to, siamto.. ;/

Pozdrawiam,
Zuza

Awatar użytkownika
mijka
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 369
Rejestracja: 14 sty 2005, 18:20
Lokalizacja: centrum
Kontakt:

Re: Gdzie warto lokować/inwestować pieniądze?

Post autor: mijka » 04 cze 2007, 21:46

Dominicana pisze:siemano :wink:

mam nadzieje ze nie załorzyłam nudnego tematu :wink:
chodzi o to że chce dobrze ulokować swoje oszczędności a podobno fundusz to świetna sprawa, więc moze ktoś z tego forum juz inwestuje i może mi cos doradzić :wink:

skoro tak pięknie mi doradzaliście o op nosa to może i cos z akcji - obligacji też :wink:
wiadomo że nasze forum jest skarbnicą wiedzy za sprawą jego wszechstronnie wykształconych Forumowiczów 8)
Dominikana, jak Twoje doświadczenia z funduszami?? Zainwestowałaś w jakiś środki??

Ja ostatnio nabywam środki tylko przez Multibank, gdyż to chyba jeden z nielicznych banków, który nie pobiera opłat manipulacyjnych od zakupu i odkupień jednostek, gdy robię to przez internet.

Wciągnęłam już całą rodzinę w takie inwestowanie środków, choć coraz częściej chodzi nam po głowie - w ramach lokaty kapitału - kupno kolejnej ziemi/działki budowlanej itp..

Kewin
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 29
Rejestracja: 14 sty 2005, 10:44

Post autor: Kewin » 05 cze 2007, 08:01

dominikana

interesujacy temat z tym inwestowaniem, szkoda tylko, ze dotarlem do niego po 2 latach od pojawienia sie na lamach forum(tematu)...
i jak tam ida twoje inwestycje, zakupilas jakies jednostki funduszy inwestycyjnych??
moge podzielic sie doswiadczeniami...

pozdrawiam
kewin

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Post autor: viriel » 12 cze 2007, 12:00

A co sądzicie o biznesach franczyzowych?

Awatar użytkownika
mijka
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 369
Rejestracja: 14 sty 2005, 18:20
Lokalizacja: centrum
Kontakt:

Post autor: mijka » 12 cze 2007, 19:47

virriel pisze:A co sądzicie o biznesach franczyzowych?
Virriel co masz konkretnie na myśli?? Chodzi Ci o coś takiego jak placówki partnerskie (franczyzowe) Multibanku, Polbanku, Dominet Banku itp??

pozdr
mijka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”