Restauracje- które polecacie? Warszawa

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
viki
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2280
Rejestracja: 15 sty 2005, 22:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viki » 21 mar 2006, 22:09

A ja w Galerii Mokotów polecam restaurację "Galicja" pyszny sznycel rozmiarów ameryki pólnocnej, sałatka ziemniaczana, sałata z grilowanym kurczakiem i sosem wiejskim, pierogi ruskie no i tatar.... pychotka.


a u "Jeffsa" amerykanskie jedzonko - całkiem fajne ale w mega porcjach. Polecam burito i kamapki reuben (czy jakoś tak) super
Kocham mój nowy biust. Szkoda, że nie poszłam na zabieg wcześniej....

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 22 mar 2006, 00:56

agaol pisze:Uwielbiam włoską kuchnię i przypomniała mi się jescze restauracja Baccio na Wilczej ... olbrzymie porcje tam podają.
I często też wyskakuję na zupki do Maraka na Świętokrzyskiej (ale wiem, ze w kilku miejscach wawy mają punkty - koło rotundy, na Nowym Świecie i gdzies tam jeszcze) ... zupy to moje uzależnienie.
o Baccio miałam pisać przy Zgodzie i zapomniało mi się.....
a więc i może koło Agi siedziałam zamawiając w Baccio krem z brokułów a potem carpaccio........ :wink: pycha
na dodatek wystrój w Baccio jest taki ciepły i uroczy......
powiem Wam w tajenicy - uwielbiam tam toalete

a w galerii mokotów jest jeszcze taka jedna w tej nowej części na piętrze obok sklepu ze sprzętem eksklusiv rtv i na rogu peack and cloppenburg chyba. taka polska kuchnia gdzie podają po wszystkim nalewke babuni. tam jadam żurek i schabowego :wink:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
viki
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2280
Rejestracja: 15 sty 2005, 22:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viki » 22 mar 2006, 11:55

8) to jest własnie Galicja, o której pisałam
Kocham mój nowy biust. Szkoda, że nie poszłam na zabieg wcześniej....

Awatar użytkownika
Lady_80
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 268
Rejestracja: 19 sty 2006, 09:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lady_80 » 22 mar 2006, 12:31

polecam Restauracje indyjską MAHARAJA - ul. Marszałkowska 34/50.
Jedzenie wspaniałe, nie da się opisać!!
powiêkszenie piersi - dr Dobrska(Vita-Glob)

[url=http://www.TickerFactory.com/]
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... weight.png

Awatar użytkownika
mikaa
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 51
Rejestracja: 18 mar 2005, 16:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mikaa » 22 mar 2006, 12:49

Pyszne jedzonko jest w restauracji Kwai na rogu Wilczej i Marszałkowskiej oraz w Bistro de Paris na pl. Piłsusdkiego (ale tam już dość drogo).
Uwielbiam Baccio o którym piszecie zarówno przez kuchnię jak i wystrój.
Fajna knajpa jest jeszcze w Arkadii nazywa się Biernhalle (chyba przy resturacji Street o której psałam GAGA) można tam fajnie zjeśc i napić się robionego przez nich piwka. Styl podchodzi pod Folk Gospodę (na ul. Waliców) tez bardzo fajna knajpa w stylu właśnie folkowym :)

Awatar użytkownika
viki
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2280
Rejestracja: 15 sty 2005, 22:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viki » 22 mar 2006, 13:16

Dołączam sie do głosu w sprawie MAHARAJY, pyyyszne jedzonko. N aKrakowskim Przedmieściu, w okolicy kościoła św. Anny ale po drugiej stronie ulicy jest restauracja 7 grzechów. Super wystrój i jedzenie. W klimacie starej Warszawy, polędwica w sosie z zielonego pieprzu zwala z nóg, a flaczki z bułeczka tez są :wink:
Kocham mój nowy biust. Szkoda, że nie poszłam na zabieg wcześniej....

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 22 mar 2006, 14:38

Ja jeszcze często jadam w Miedzy Nami ale ciiiii nie chcemy przecież tam tlumów...http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... ppyani.gif

jedzenie jest fantastyczne,pełno osobników homo z brakiem zahamowań czują sie tam jak u siebie więc osoby nietolerancyjne może lepiej sobie darują jeśli nie chcą oglądać przy jedzeniu całujących się chłopców. :wink:
manu stałe jest dość ciekawe na dodatek co tydzień zmienia się menu zawierające dodatkowe potrawy- na każdy dzień tygodnia inny zestaw.
mają przepyszną pieczeń ze śliwką,
rosoł,
krem z pomidorów,
i penne z kurczakiem i grzybkami.
ciasta też mają fajne
najlepsze są jednak tam frytki które nawet ziemniaka z bliska widziały :lol: opiekane, grube....po prostu uwielbiam je tam!!!!!

Często można spotkać tam H.Urbańskiego jak ciacha kotleta, Oliwiera Janiaka z żoną Karoliną na popołudniową kawke, młodego Stuhra z dziewczyną i innych znanych ze świata mody, filmu i urody. Pamietam to miejsce jeszcze z czasów kiedy było klubikiem z wstępem na karty..... no i te wystawy na ścianach ciągle coś nowego- miło jak się coś zmienia. teraz w weekendy do kotleta przygdywa dj :wink:
jest milutko dokucza tylko dym z papierosów no i oczywiście coś o toalecie..... zimna woda i ciasne małe ciemne pomieszczenie- nie lubie toalety tam.... :cry:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
megi
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1216
Rejestracja: 28 sty 2005, 21:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: megi » 22 mar 2006, 18:30

San Lorenzo na al.Jana Pawla II obok Feminy...

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 22 mar 2006, 20:52

W San Lorenzo jest ślicznie i smacznie ale nie lubie troche sztywniackiej atmosfery i wzroku obsługi jak wchodze w szpilkach, podartych jeansach i czapce z daszkiem..... :roll: :oops:
nie lubie uczucia "mierzenia wzrokiem"
no i nie bardzo jest gdzie zaparkować.
ale akwarium mają boskie :!:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Likus
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 15
Rejestracja: 16 gru 2009, 16:22

Gdzie dobrze zjeść w Warszawie?

Post autor: Likus » 16 maja 2010, 22:28

Jest forum o dietach i przepisach na chude żarcie, nie ma żadnego wątku o miejscach wartych odwiedzenia. Uwielbiam kuchnię francuska i włoską. Co polecacie?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”