włochata brodawa na twarzy...

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

włochata brodawa na twarzy...

Post autor: GAGA » 10 mar 2006, 01:07

:roll:
jak sam temat chyba wskazuje nie będzie to przyjemny topik.... :lol:
nie wiem jak Was ale mnie strasznie brzydzi widok "włochatego bazia" gdzies na twarzy i jeśli taką "wątpliwej urody broszke" nosi jeszcze kobieta to po prostu nie moge na to patrzeć.
to musi wyglądac komicznie,ale rozmawiając z taka osobą nie widze nic oprócz tego włochatego stwora.... budzi to we mnie najszczerszą odraze.
powidzcie mi jak można z czymś takim żyć i nie pomyśleć nawet o usunięciu tego ze swojego ciała.....
kiedyś nawet nie wytrzymałam i zapytałam koleżanki z uczelni czy nie myślała aby cos z tym zrobić....wyciąć..... a ona na to: "przecież to takie sexi..." :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
bosh...a kto ją chce całowac koło takiego czegoś....bo ma to przy samych ustach.....
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
ewelina
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 779
Rejestracja: 11 lip 2005, 22:30
Lokalizacja: chicago

Post autor: ewelina » 10 mar 2006, 05:47

ja pamietam dokladnie przez cale moje dziecinstwo mialam kolezanke ktora miala taka wlochata brodawke przy gornej wardze. i tez nigdy nie wyrywala tych klakow bo pewnie myslala ze wyglada jak cindy crowford. i dokladnie pamietam ja do dzis i kojarzy mi sie najbardziej wlasnie z ta wlochata narosla. :lol:

Awatar użytkownika
szpaczek
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2410
Rejestracja: 12 gru 2005, 19:50

Post autor: szpaczek » 10 mar 2006, 08:55

Pamietajcie ZE NIGDY NIE WOLNO wyrywac wloskow z takiej brodawki,moze byc niebezpieczna.Brodawki mozna wycinac tylko np. u chirurga i powinny byc przebadane przez histopatologa.Wiele osob zwyczajnie olewa fakt posiadania brodawek i maja do tego prawo, o gustach sie nie dyskutuje. 8) :wink:
WYZNANIE EX-DZIEWICY
Diabłu dam miłą chwileczkę
By zaś odpust zjednać
Panu Bogu świeczkę
Mnie już niepotrzebna
Jonasz Kofta

Ami
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 288
Rejestracja: 13 sty 2005, 08:02

Post autor: Ami » 10 mar 2006, 09:16

Szpaczku, brodawki czyli pieprzyki :oops: bo ja własnie wyrywam z pieprzyka, wyrastają mi 2 włosy :evil: ?

Awatar użytkownika
szpaczek
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2410
Rejestracja: 12 gru 2005, 19:50

Post autor: szpaczek » 10 mar 2006, 09:25

Ami nie wolno i juz.Troszke ryzykujesz lepiej idz do dermatologa. :wink:
WYZNANIE EX-DZIEWICY
Diabłu dam miłą chwileczkę
By zaś odpust zjednać
Panu Bogu świeczkę
Mnie już niepotrzebna
Jonasz Kofta

Ami
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 288
Rejestracja: 13 sty 2005, 08:02

Post autor: Ami » 10 mar 2006, 12:31

Ale po co do dermatologa, żeby usunąć pieprzyka?

Awatar użytkownika
Merlinka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1509
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:44
Kontakt:

Post autor: Merlinka » 10 mar 2006, 12:39

moi koledzy ostatnio okreslili brodawe tak 'widziales jakiego ma wieprza.?' :lol: a co do usuwania to dermatolog powinien je obejrzec i zakwalifikowac czy trzeba usunac czy nie. Ami najlepiej nie gmeraj ;) przy nim bo naprawde z pieprzykami nie ma zartow :? moje sie powiekszaly, jeden zmienil barwe wiec je usunelam u chirurga - po co czekac az cos z nich sie zrobi niedobrego :/

generalnie wieprze mnie brzydza jakie by nie byly :x i w zadnym razie nie uwazam ich za sexi.. :shock: odrazajace...

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 10 mar 2006, 12:43

bez sensu jest iśc do dermatologa, trzeba iść z tym do chirurga bo dermatolog jedyne co powie to to, że po usunięciu trzeba to wysłac na badanie i tyle co powie..... :roll: najlepiej iśc do chirurga bo każdy chirurg wie jakiegu typu brodawki może usunąc.
osobiście usuwałam kilka brodawek łojotokowych takich małych, ale moja kuzynka usuwała włochatego olbrzyma z pleców, i właśńie poszła z tym do dermatologa bo się bała.... a on jej na to- że trzeba usunąc i dopiero zbadać bo inaczej się nie da. :roll:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
szpaczek
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2410
Rejestracja: 12 gru 2005, 19:50

Post autor: szpaczek » 10 mar 2006, 12:56

Do dermatologa bo Ami nic nie pisala ze chce wycinac,chodzi raczej o wloski na brodawce,poniewaz nie wiem co to za brodawka to nie moge jej poradzic co moze zrobic z wloskami natomiast dermatolog, tak.
WYZNANIE EX-DZIEWICY
Diabłu dam miłą chwileczkę
By zaś odpust zjednać
Panu Bogu świeczkę
Mnie już niepotrzebna
Jonasz Kofta

Awatar użytkownika
dordi
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 298
Rejestracja: 16 gru 2005, 16:13
Kontakt:

Post autor: dordi » 10 mar 2006, 13:34

ja mialam kilka pieprzykow na policzkach-glupio sie przyznac,ale jakos sie czlowiek zwiazuje z tym czyms... :oops: (oczywiscie to nie takie wielgachne,czy jakies obrosle bazie!!!) no i usunelam laserem, pochodzilam ze strupkami troszke, znieczulenie bylo wiec nic nie bolalo tylko swąd skóry palonej sie unosil... :wink:
Teraz (bylo to rok temu) mam buźkę jak z obrazka :D i bardzo sie ciesze,ze sie pozbylam tego dziadostwa! :D
Dlatego nie wahajcie sie,a co do chirurga to moj chlopak kiedys wycinal i z malych piegow ma wielkie blizny!bo ja to sladu nie mam! :) chirurg wycial jeszcze naokolo zeby zbadac chyba... ale moj lekarz z lasera ogladal moje paskudy tez i stwierdzil,ze nadaja sie do usuniecia a poza tym laser ponoc dziala tak gleboko,ze nawet "leczy" i wypala chore ewentualnie tkanki...
ps.widzialm ostatnio faceta z purchawa(doslownie!)na samiuśkim środeczku czoła! :shock: :shock: :shock: jakby mu grzyb jakis wyrusl! szok!
2005 r./2006 r. - nos dr A. Krajewski- spartaczony ...
03.2010 r.- nos dr Skupin - jest duuuużo lepiej
03.2011 poprawka cz.chrzęstnej noska- trzymajcie kciuki;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”