jak znaleźć wymarzoną pracę??

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
savanna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 593
Rejestracja: 12 sie 2005, 11:37
Lokalizacja: z domu

Post autor: savanna » 16 lut 2006, 12:43

..
Papieros skraca zycie o 9 minut.Seks wydluza je o 15 minut.Walczmy seksem o nasze zycie!

Awatar użytkownika
savanna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 593
Rejestracja: 12 sie 2005, 11:37
Lokalizacja: z domu

Post autor: savanna » 16 lut 2006, 12:48

Angelika -im szybciej zaczniesz tym lepiej :wink: A nauczyciel ma strasznie zdarte gardlo :shock: .Moja mama dlugo pracowala jako nauczyciel jest z wyksztalcenia biologiem/matematykiem/ na dzien dzisiejszy konczy 5 studia (po h..jej to wszystko :roll: ) co prawda teraz jest dyrektorem-ale gardlo i tak ma juz zniszczone.Ja mam uprawnienia wychowawcy koloni (kiedys zrobilam) i nigdy sie nie odwazylam pojechac na zadna kolonie.To nie dla mnie :lol: Ja moge opiekowac sie pieniedzmi a nie dziecmi :oops: :lol: :lol: :lol:
Papieros skraca zycie o 9 minut.Seks wydluza je o 15 minut.Walczmy seksem o nasze zycie!

ask
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 338
Rejestracja: 16 mar 2005, 09:04

Post autor: ask » 16 lut 2006, 12:49

mnie bardziej rozwala but-wymawiane "bua" zamiast "bat" :)
choc "upper class" irish jest suuuupiii.

a co do pomyslu na knajpke, to mi sie zawsze podobaly niewielkie knajpki z charakterem, kilka stolikow oryginalny wystroj i mila obsluga. zreszta zauwazylam, ze takie sa najczesciej kompletnie zabuchowane i nie dostanie iez stolika jesli nie zamowilo sie wczesniej, wiec chyba maja "branie".

Awatar użytkownika
angelika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1926
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:24
Lokalizacja: KrakÃłw

Post autor: angelika » 16 lut 2006, 13:16

savanna pisze:Angelika -im szybciej zaczniesz tym lepiej :wink: A nauczyciel ma strasznie zdarte gardlo :shock: .Moja mama dlugo pracowala jako nauczyciel jest z wyksztalcenia biologiem/matematykiem/ na dzien dzisiejszy konczy 5 studia (po h..jej to wszystko :roll: ) co prawda teraz jest dyrektorem-ale gardlo i tak ma juz zniszczone.Ja mam uprawnienia wychowawcy koloni (kiedys zrobilam) i nigdy sie nie odwazylam pojechac na zadna kolonie.To nie dla mnie :lol: Ja moge opiekowac sie pieniedzmi a nie dziecmi :oops: :lol: :lol: :lol:
wiem o tym tez myslalam ..z moimi zapaleniami gardla :D
nie wiem moze u mnie...wlasnie tem ze byl 2 nauczyciel...zawsze bylo fajnie :D dzieciaki wiecej mowily niz ja :D
a przy dyktowaniu notatek zawsze byla cisza
poza tym ja z reguly mam donosny glos...po mamie :roll: ze nie musze nawet go podnosic i mnie slychac :)
powiekszenie biustu u dr Kasprzyka 16.12.05, 255 model 410 LX inamed

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

Awatar użytkownika
megi
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1216
Rejestracja: 28 sty 2005, 21:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: megi » 16 lut 2006, 20:41

najlepiej pracowac na etacie,a po godzinach rozkrecac wlasna firemkę...
jako lekturę dla przedsiębiorczych polecam

www.forniak.pl

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 16 lut 2006, 21:40

Boszsze :shock: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja mam depresje z powodu mieszkania w Niemczech i tego nadzwyczaj milego klimatu,jaki panuje na PN. :evil: a Wy mi takie obrazki pokazujecie......

Zapraszam wiec do Hamburga albo do Kiel nad morze (chociaz ptasia grypa teraz... :oops: ) -chetnie sie z ktoras z Was zamienie na miejsca ! :evil: :wink:

J.niemiecki ladny........ :roll: ...nigdy w zyciu ! :blurp:

(bez zadnego ale stawiam na Szwajcarie ! :D Tam chce zostac -nigdzie indziej na swiecie (no ewentualnie Japonia i Francja :wink: )

Awatar użytkownika
savanna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 593
Rejestracja: 12 sie 2005, 11:37
Lokalizacja: z domu

Post autor: savanna » 17 lut 2006, 11:03

Samathii ale ja mowie o Nadrenii :!: Poza tym znam 3 jezyki i z 4 ma jeste w trakcie a niemiecki jest moim ulubionym :)
Papieros skraca zycie o 9 minut.Seks wydluza je o 15 minut.Walczmy seksem o nasze zycie!

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 17 lut 2006, 11:27

wiec brawo dla Ciebie- :)

wspomnialas cos o Hamburgu ,wiec zasugerowalam przeprowadzke...! :lol: Poza tym ,jak stwierdzilas ,ze tak bardzo lubisz J.niemiecki,ja napisalam ,co mysle o tym kraju ! 8)
(zauwazylam,ze mieszkanie w Hamburgu sprawilo Ci wielka radosc -a taklze ulica S... :roll: ...- :|

Nie lubie sie przechwalac ,dlatego nie napisze ,co ja umiem... 8) :wink:
(zauwazylam jednak,ze Ty to kochasz- :roll: ) Ale-daj szanse czasami innym... :?

pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
savanna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 593
Rejestracja: 12 sie 2005, 11:37
Lokalizacja: z domu

Post autor: savanna » 17 lut 2006, 11:59

W Hamburgu nigdy nie mieszkalam :roll: A przechwalanie sie :?: Chyba masz odczucia subiektywne...
Papieros skraca zycie o 9 minut.Seks wydluza je o 15 minut.Walczmy seksem o nasze zycie!

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 17 lut 2006, 12:03

savanna pisze: A przechwalanie sie :?: Chyba masz odczucia subiektywne...
Taaaaaaaaaaa... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lool: :gg:
:lol: :lol: :lol:
(pisz co chesz,ja swoje powiedzialam i nie mam zamiaru niczego dodawac !) 8)
Poza tym- mysle,ze nie warto zasmiecac watku ... :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”