Kac gigant!!!

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
sylwik
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 397
Rejestracja: 27 gru 2005, 22:33
Lokalizacja: KrakÃłw
Kontakt:

Post autor: sylwik » 31 sty 2006, 19:39

niezła lektura :D ja po większym przepiciu, jeszcze na bańce i tuż przed położeniem się spać, stosuję dwa ibupromy albo co tam pod ręką mam, rano zazwyczaj kończy się tylko na ogólnym przybiciu :P
Też tak macie, że na kacu mogłybyście zjeść konia z kopytami?? Ja ma taaakie smaki że z trudem się powstrzymuję, w dodatku jem wszystkie smaki bez zahamowań :) najpierw ostre, mięsne, nabiałowe, słodkie, pikantne, kwaśne itp najlepiej na raz hihihihi :lol:
470/520 McGhan 410 anatomy 6.03.2006 Dr. TK
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
OMEGA
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1140
Rejestracja: 29 cze 2005, 01:46

Post autor: OMEGA » 02 lut 2006, 09:20

Kiedyś gdy mialam kaca nie mialam apetytu i nie chcialo mi się palić 8) , choć pare kilka lati to calkiem sporo :roll: . Ale już od dluzszego czasu zauważylam, że gdy mam kaca jestem strasznie glodna :twisted: :? Zawsze pomaga mi zupka chinska albo jakiś rosolek. :P Nigdy nie bralam tabletek na kaca, wiec nie wiem czy dzialaja :roll: , ale pije dużo coli jak mnie suszy lub wody najczesciej. :) Slyszalam niedawno, że cole wymyslili wlasnie na kaca :D a potem po prostu sie dobrze sprzedawala bo smakowala ludzią i tak zostalo, ale ile z tego prawy to nie wiem. :roll:
Czasami biore jakis tabletki przeciwbólowe, ale to zazwyczaj zwykly apap, bo nie mam nic innego w domu, chociaż ostatnio wzielam po poludniu zaraz po przebudzeniu apap-noc i poszlam dalej spac, jak sie obudzialam (tyle, że w środku nocy :shock: :evil: ) nie bolala mnie już glowa na szczeście i dobrze się czulam. :D 8) :D
Czesto po prostu bardzo mnie suszy i boli mnie glowa, czasami mam tylko kac-giganta, ale wtedy wymiękam i nie mam sily nawet palcem ruszyc.. :( :? :x
_____________________________________________________
już po:) 19.10.05r dr Skupin okrągłe Mentor 325cc HP
23.11.10r dr Stępniewski całkowita korekta nosa
26.04.11r dr Stępniewski poprawka nos (część chrzęstna)
27.04.11r dr Stępniewski korekta powiek górnych
03.02.12r usta emervel 1ml
19.09.12r
[/color] usta emervel 1ml
[/color]

16.12.2010 r. - Pamięta się te rzeczy, których nie można zapomnieć

Awatar użytkownika
Joasiajo
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 292
Rejestracja: 24 sty 2006, 22:19
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Post autor: Joasiajo » 04 lut 2006, 20:14

eeeee Kac jest spoko po nim przynajmniej widac, ze byla dobra imprezka:)))))) :P
20.03;)Happy:)))))))

Awatar użytkownika
Merlinka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1509
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:44
Kontakt:

Post autor: Merlinka » 08 kwie 2006, 17:32

moj sposob na kaca - wypic plusz activ najlepiej dwie tablety jedna po drugiej, wlasnie to uczynilam i jest lepiej...
jesssu za kazdym razem mowie sobie - nigdy wiecej tyle alk.. :oops:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”