jak pozbyć się "niechcianego" smoczka - apel do

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Karolina044
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 565
Rejestracja: 16 mar 2006, 10:01

Post autor: Karolina044 » 25 kwie 2006, 10:11

Moja corka na 2 latka i 6 miesięcy, już od dawna woła siusiu, kupkę, ładnie mówi , ogólnie jest mądra jak na swój wiek, ale smoczka nie chce się pozbyć.
Ma już wade zgryzu od tego smoka, ale nie daje się przekonać, najgorsze w tym wszyttkim jest to ze jeszcze teściowa kupiła jej nowego smoczka, myślałam, ze jak stary sie zniszczy to więcej nie będę kupowac i już, a tu taki prezent dla wnuczki.
25 maj 2006- piersi A. Zieliñski

Awatar użytkownika
margo706
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 664
Rejestracja: 21 lut 2006, 22:00
Lokalizacja: uk
Kontakt:

Post autor: margo706 » 25 kwie 2006, 10:36

Karolina,moja mala tez miala 2 lata z chakiem jak latala z moniem,pewnego dnia sie wkurzylam oblalam go maggi obtoczylam w pieprzu soli papryce,czosnku,dalam jej i mowie o z\obacz monio sie zepsul,ona go wziela do buzi wyplula i nigdy wiecej juz go nie chciala.Przy bardziej upartych przypadkach trzeba cale przyprawianie powtorzayc kilka razy.Na szczescie moja mala nie wpadla na to zebym jej nowy kupila,a jak kazala umyc to poscilam wode,udawalam ze myje ,ale sie nie da.No i tak w 1dzien oduczylam ja od smoczka.

Awatar użytkownika
Karolina044
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 565
Rejestracja: 16 mar 2006, 10:01

Post autor: Karolina044 » 25 kwie 2006, 10:38

Margo spróbuję i to już dzisiaj.
Wkurza mmnie ten jej smoczek, nie moge patrzec na niego, jak spi to jeszcze, ale ona chce chodzic po ulicy ze amoczkiem, dla mnie obciach. Ale jak jaj mówie ze wszyscy będą się śmiać to daje mi go do schowania, cwaniara mała.
25 maj 2006- piersi A. Zieliñski

Awatar użytkownika
gosia29
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 634
Rejestracja: 27 cze 2005, 13:13
Lokalizacja: 3CITY
Kontakt:

Post autor: gosia29 » 25 kwie 2006, 13:25

tabasco ;) spróbuj o ile masz "mocne" nerwy

Awatar użytkownika
Karolina044
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 565
Rejestracja: 16 mar 2006, 10:01

Post autor: Karolina044 » 25 kwie 2006, 13:41

no nie , tabasco to troche by było przesadzone, spróbuję coś innego,
25 maj 2006- piersi A. Zieliñski

Awatar użytkownika
jolwit1858
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1313
Rejestracja: 05 mar 2006, 19:17
Kontakt:

Post autor: jolwit1858 » 25 kwie 2006, 15:08

no jako doświadczona mama :roll: rzucę moje pomysły jakie poskutkowały,przy moim pierwszym owinęłam smoczek plestoplastrem, miał dwa lata i poskutkowało , przy drugim niestety nie poszło tak lekko,do córci miałam więcej cierpliwości,jej płacz do dzisiaj mnie rozbraja,tak więc doiła dłużej, potem jak zakapowałam że już jej nie do twarzy z tym plastikiem zaczęłam solić,pieprzyć ,ale ta mała cwaniara szła do łazienki i ze stoickim spokojem myła smoczka po czym z triumfem wychodziła z łazienki trzymając go oczywiście w buzi :) hm..czekanie aż smoczek przestanie wygląać jak smoczek jest brrr.. tak więc zaczęłam jej skrupulatnie co pare nocek przycinać końcówkę ,wmawiając że po śpiącku go podgryza, była do tego stopnia zdesperowana że jak już po jakims czasie został tylko sam plastik*-kładła się i przykładała go na usta ,tak dla zasady :roll: ,wiadomo rano były zawsze poszukiwania dydka, w końcu się doczekałam, sama przestała go szukać :wink:
...Siła kobiet nie tkwi w tym, co mówią, ale ile razy to powtarzają..

Awatar użytkownika
syla
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 459
Rejestracja: 01 mar 2005, 22:41
Lokalizacja: poznaÃą
Kontakt:

Post autor: syla » 25 kwie 2006, 15:32

Moj młody przystojniak ma do dzis dydka i "pupu"(pielucha przytulanka).
A ma 4 lata.
Smoka bierze tylko przed snem poniupla i go odkłada.

Ma oczywiscie juz wade zgryzu ale co noc mamy cwiczenia i sam mi nawet przypomina o nich (wypycha dolne zęby paluchem).

Wiem ze to nie dobre, ale on tak szybko mi wydoroslał.

Bardzo szybko wołał o nocnik ( 1 rok).
pierwsze kroki samodzielne 8 miesięcy.
a gadanie 1 i 2 miesiące juz napierdzielał zdaniami typu "mamo daj erbatki".
Teraz juz napisze jak sie nazywa. Madrala

Męza siora ma o 3 dni młodszą córke i zawsze były teksty tesciowej "daj jej tą zabawke bo ty starszy i mądry jesteś".I tak jest do teraz.
A on bidny zawsze ustepuje.


A my matki to możemy patrzeć w te nasze promyki jak w telewizory.
Taki mały zaczarowany programik.
DR. BRZUCHANSKI -plastyka brzucha juz po 15.05.06
12.10 Simka

aanioleek
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 255
Rejestracja: 02 lut 2006, 19:28

Post autor: aanioleek » 28 kwie 2006, 14:39

Moja mama opowiadała mi jak mnie oduczyła brać smoka do buzi :) Wieć:
przywiązała do smoczka taką bańkę (jak się stawia na plecy, dla chorych) i powiedziała, że smoczek jest chory i jest be w tym momencie i nie mogę go brać do buzi :) I poskutkowało :) A do czasu gdy smoczek wyzdrowieje, to dziecko zapomni w ogóle o tym :)
Pozdrawiam i powodzenia! :)
Mojej mamie sie ze mną udało :D :twisted:

Awatar użytkownika
Karolina044
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 565
Rejestracja: 16 mar 2006, 10:01

Post autor: Karolina044 » 02 maja 2006, 07:21

Dziewczyny, ta jak obiecałam 25 maja zrobić eksperyment ze zmoczkiem, tak zrobiłam, posypałam smocze papryka, nagadałam, ze to robaki, ze słyszałam w tel i w radio ze jest jakaś plaga i córeczka uwierzyla

na drugi dzień dopiero wyrzuciła smoczka sama do śmieci

także jeden kłopot mam z glowy, ciesze się ze się udało i żałuję, ze dopiero teraz na to sie zdecydowałam
25 maj 2006- piersi A. Zieliñski

Awatar użytkownika
angelika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1926
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:24
Lokalizacja: KrakÃłw

Post autor: angelika » 16 cze 2006, 11:08

mój smarek w końcu tez pozbyl sie smoczka...a raczej...zapomniał gdzie go dał :D
kiedys podczas zabawy gdzies go zapodzial...mial silikonowy...wiec znalazlam inny nieuzywany ale gumowy..nie bardzo mu sie spodobal...ale zasnal z nim w rece..w nocy 2 razy przez sen go wsadzil...ale zaraz wypluwal...ach i wiecie co?? pomocny byl tez katar...musial oddychac przez buzie wiec go musial wypluwac...a skoro nowy smoczek mu nie podszedl...to i tmten schowalam i juz od tygodnia mamy spokoj..teraz tylko pieluszki...
jak na raizie leje w majtki..choc..dzis sie rozebral do polowy po czy przyzwyczajanie do nocnika skonczylo sie sesikaniem w swoim pokoju i walnieciem kupy w pokoju siostry :lol: (co sobie smrodzic będzie :lol: cwaniaczek )

MAMUSIE!!! macie jakiś pomysł na nocnik??? kurde co go posadze to mowi dosc i wstaje lub wchodzi do niego nogami :?
pomocy :(
powiekszenie biustu u dr Kasprzyka 16.12.05, 255 model 410 LX inamed

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”