Jak to jest u Was z tymi świętami?

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
szpaczek
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2410
Rejestracja: 12 gru 2005, 19:50

Post autor: szpaczek » 29 lis 2006, 18:36

To widocznie jestem wyjatkiem.Uwielbiam swieta, mikolaje,lepienie balwana z dziecmi, kupowanie prezentow(koniecznie niespodzianek, pieczolowicie dobieranych, dla kazdego),wigilie z wielka rodzina, spiewanie kolend,kupowanie cala rodzina choinki i ubieranie jej , oraz tysiace innych swiatecznych glupotek. Kilka tygodni przed powolutku wprowadzam do wystroju mieszkania swiateczne akcenty, slucham swiatecznych piosenek i ustalam menu na wigilie.Zwyczajnie KOCHAM SWIETA i to koniecznie z rodzina.
WYZNANIE EX-DZIEWICY
Diabłu dam miłą chwileczkę
By zaś odpust zjednać
Panu Bogu świeczkę
Mnie już niepotrzebna
Jonasz Kofta

Awatar użytkownika
Joostyna
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1821
Rejestracja: 29 lis 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Czy lubicie Święta Bożego Narodzenia?

Post autor: Joostyna » 29 lis 2006, 21:42

Rina pisze:Nigdy nie przepadalam za swietami, i to obojetnie jakimi. Nie obchodze urodzin, imienin, dnia kobiet i bla bla wielu innych. Nie lubie Bozego Narodzenia, i najchetniej na ten okres swiateczno-noworoczny wyjechalabym gdzies daleko. Nie lubie tego calego wyscigu, i wydaje mi sie, ze on byl od zawsze, tylko bedac dzieckiem tego az tak nie zauwazalam.
Nie lubie tego robienia wszystkiego na pokaz, nie lubie zyczen co roku tych samych, tych postanowien, ktorych pozniej sie nie dotrzymuje. Pewnie jestem jakas dziwna... ale pewnie to wynika z tego, ze mam nature buntownika :P, i nie znosze niczego co jest mi jakos odgornie narzucone... Nie lubie sie bawic - bo dzisiaj sie bawimy, nie lubie jesc bo akurat dzisiaj jemy to i to, a tamtego nie wolno., albo akurat teraz sobie wszyscy bedziemy skladac zyczenia.. ehhh.. :evil:
Rina - podpisuję się obiema łapkami.

Tylko teraz czekam na ten czas :roll: , bo jadę do domu zobaczyć rodziców, a tyle już ich nie widziałam. Tak więc dla mnie święta to wolne i okazja, żeby odwiedzić rodziców i brata.

Całej reszty szczerze nie lubię.
Ci±Â³ mnie Szczyt, ci±Â³ mnie Simka... czas na Kubasika !!!

Kubasik jest boski... zrobi³ ju¿ ze mnie anio³a...

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Post autor: ulla10 » 29 lis 2006, 23:28

szpaczek pisze:To widocznie jestem wyjatkiem.Uwielbiam swieta, mikolaje,lepienie balwana z dziecmi, kupowanie prezentow(koniecznie niespodzianek, pieczolowicie dobieranych, dla kazdego),wigilie z wielka rodzina, spiewanie kolend,kupowanie cala rodzina choinki i ubieranie jej , oraz tysiace innych swiatecznych glupotek. Kilka tygodni przed powolutku wprowadzam do wystroju mieszkania swiateczne akcenty, slucham swiatecznych piosenek i ustalam menu na wigilie.Zwyczajnie KOCHAM SWIETA i to koniecznie z rodzina.
Szpaczek mam identycznie. Najbardziej się cieszę z radości moich dzieci. Pewnie, że nie ma już tej magii jak wtedy kiedy byłam dzieckiem ale teraz tą magię chcę stworzyć moim dzieciom.
Ps. Nie wyobrażam sobie Swiąt bez Pasterki, idziemy całą gromadą, a śnieg skrzypi pod nogami (o ile jest oh(re1 ) i jest bosko :-D
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

Awatar użytkownika
szpaczek
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2410
Rejestracja: 12 gru 2005, 19:50

Post autor: szpaczek » 30 lis 2006, 07:25

Ulla10- bo szczesliwi ludzie kochaja swieta ;)
WYZNANIE EX-DZIEWICY
Diabłu dam miłą chwileczkę
By zaś odpust zjednać
Panu Bogu świeczkę
Mnie już niepotrzebna
Jonasz Kofta

Awatar użytkownika
bepi
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 218
Rejestracja: 24 sie 2005, 22:40
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk
Kontakt:

Post autor: bepi » 30 lis 2006, 10:27

szpaczek pisze:Ulla10- bo szczesliwi ludzie kochaja swieta ;)
:-D :roll: :roll: :roll:
ja także święta będę spędzała w domu, choinke zawsze ubieram w dzień Mikołaja, a aby uniknąc tej całej krzątaniny przedświątecznej ,kolejek w marketach, wysłuchiwania skłóconych ludzi w sklepach :badgrin: jadę się zrelaksować i wrócić wypoczęta na święta, :-D
i proszę Cię Szpaczku nie oceniaj szczęścia ludzi od tego czy spędzają święta w domu czy też nie, bo dla mnie to jest bez sensu... a myślisz że ludzie wypoczywający z rodziną np. na egzotycznych wyspach z drinkiem w ręku a dzieciaczki szaleją w basenach itp są mniej szczęśliwi... od rodzin które siedzą w święta przed telewizorem i ogladają po raz 10-ty "Kevin sam w domu" ???

Awatar użytkownika
Annetta
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1124
Rejestracja: 05 maja 2006, 21:46
Lokalizacja: Holandia
Kontakt:

Post autor: Annetta » 30 lis 2006, 17:27

A ja pierwszy raz w zyciu spedze swieta bez moich kochanych rodzicow i brata i tu w Hollandiihttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... be_czy.gif
Dla mnie tragedia oh(m1
Swieta w Holandii, to nie to samo, zero tradycji, zero nastroju , zazdoszcze wam Polskich swiat.

Awatar użytkownika
szpaczek
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2410
Rejestracja: 12 gru 2005, 19:50

Post autor: szpaczek » 30 lis 2006, 21:17

bepi- a po co taka nadinterpretacja?? Nie mam czasu na spory, ani checi luzik ;)
WYZNANIE EX-DZIEWICY
Diabłu dam miłą chwileczkę
By zaś odpust zjednać
Panu Bogu świeczkę
Mnie już niepotrzebna
Jonasz Kofta

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Post autor: ulla10 » 30 lis 2006, 21:45

Bepi przecież niech każdy spedza święta jak chce ;)
Ja tam uwielbiam ogladać po raz dziesiąty "kevin sam w domu", słuchac piosenki "last christmas" i tych samych kolęd w tv :-D

Anetta moja siostra też mieszka w Holandii. w tamtym roku nie przyjechała na święta i próbowała zrobić wigilię dla znajomych Polaków, ale ciężko jej było kupić potrzebne rzeczy w sklepie. Mama wysłała jej grzybów suszonych, maku..... Trraz sobie myślę, co by było jakby celnicy sprawdzili tę paczkę: jakieś grzyby i mak w końcu narkotyk :badgrin:
Ale w tym roku przyjeżdża ze swoją 5 miesięczną córeczką, której jeszcze na żywo nie widzieliśmy oh(re1
fajnie będzie oh(s1
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

Awatar użytkownika
Annetta
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1124
Rejestracja: 05 maja 2006, 21:46
Lokalizacja: Holandia
Kontakt:

Post autor: Annetta » 01 gru 2006, 17:55

Isnieja Polskie sklepy, gdzie mozna kupic nasze produkty, jak np. grzyby ale maku nie widzalam.A co do grzybow to wiecie tu ludzie sie nie znaja na nich i nie zbieraja , zreszta jest to zabronione.Tylko obcokrajowcy glownie Polacy zbieraja grzybki (lasy sa nimi przeplnione), ale jak zostana zlapani to niestety kara okolo 150 euro :cry:
Jakis czas temu bylo glosno w prasie i T V o ataku Polakow na lasy :badgrin: Oj dziwna ta Holandia czasem :roll: :badgrin:
Ciesze sie Ula ze bedziesz miala rodzinke w komplecie :-D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”