Jak to jest u Was z tymi świętami?

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
angelika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1926
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:24
Lokalizacja: KrakÃłw

Post autor: angelika » 15 gru 2005, 00:16

ja lubilam swieta poki babcia zyla bylo wesolo gwarno dla dzieciakow raj..duzo nas bylo 7 kuzynek..nawet to calowanie z oplatkiem w reku bylo fajne ..smiechu co nie miara..teraz..swieta smutny obowiazek...dla dzieci je robimy jade do 1 kuzynki...w domu nie mam choinki nawet i jej nie rozloze..po op nie bede miala jak jej zlozyc..mam piekna ale po ostatnim roku jak alex wtrynil bombke..dam chyba stroik na stol i tyle...zal ze nie mam tyle kasy by dac dzieciom upragnione prezenty....choc przeslanie jest inne swiat dzieci jak dzieci...na prezenty czekaja....

nie lubie swiat...jak juz to wyjechalabym z kims i dziecmi zupelnie daleko...do obcch spedzic swieta..i sylwestra..nikt do niczego nie zmusza...
swieta to teraz przykry obowiazek....
powiekszenie biustu u dr Kasprzyka 16.12.05, 255 model 410 LX inamed

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

Awatar użytkownika
Kasienka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 488
Rejestracja: 14 sty 2005, 15:49
Lokalizacja: Warmia

Post autor: Kasienka » 15 gru 2005, 08:12

a ja uwielbiam ten "czar" świąt, sprzątanie, chodzenie po sklepach, kupowanie ozdób, wybieranie choinki, a na same święta spotkanie z rodziną, to dla mnie są chcwile niezapomniane, jednak zgodzę się z poprzedniczkami nie lubbie siedzieć przy stole i jeśc na zapas, ale to chyba jedyny minus świąt :lol:
http://s34.photobucket.com/albums/d127/ ... 417064.jpg
Konie to stworzenia wprost z Edenu...

Awatar użytkownika
angelika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1926
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:24
Lokalizacja: KrakÃłw

Post autor: angelika » 15 gru 2005, 08:21

pakowalam wzoraj w nocy prezent bo po op nie bede pewnie w stanie..i alex wylukal..i daj mi daj mi...uwielbiam ta dziecieca radosc ...chyba ten usmiech malucha wynagradza wszystkie te obowiazki swiateczne :D
powiekszenie biustu u dr Kasprzyka 16.12.05, 255 model 410 LX inamed

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

Awatar użytkownika
Tatiana
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1211
Rejestracja: 07 lut 2005, 15:24

Post autor: Tatiana » 15 gru 2005, 08:38

Swieta, odkad nie ma najblizszej mi osoby sa okropne. Kiedys spotykalismy sie zawsze w tym samym skladzie i bylo bardzo fajnie. A teraz??? chociaz mamy juz swoje rodziny, dzieci, mezow-to brak kogos, kto trzymal w ryzach cale przygotowania i nadawal tym Swietom sens...... :cry:

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 15 gru 2005, 09:36

hmm..święta... :P to dla mnie najpiękniejszy czas w roku :D
Uwielbiam ten klimat,tą atmosfere...choć szczerze mówiąc święta dla mnie to tylko WIGILIA,dwóch pozostałych dni mogło by nie być.
Wigilie od zawsze spędzam u siebie w domu tylko z mężem i dziećmi,nigdy nie dałam się namówić na to by spędzić ją u kogoś innego,gdyż ten jeden dzień w roku jest dla mnie święty i zarezerwowany tylko dla najbliższej rodziny :wink:
Ostatnich kilka świąt,przed wyjściem za mąż ,spędzanych w domu u mamy,wspominam źle,pamiętam,że siedziałam jak najdłużej w łazience żeby opóźnić czas złożenia życzeń i łamania się opłatkiem...wtedy ich nie lubiłam,były nie szczere,bolesne i cały czas miałam ściśnięte gardło...
Teraz u mnie w domu jest inaczej :P ;też zawsze płacze przy życzeniach,ale z innych powodów...ze wzruszenia,ze szczęścia...
acha kiedy łamię się opłatkiem np.z mężem nie mówie czego jemu życzę tylko czego życzę sobie...
Puszczane kolędy wprowadzają świąteczny nastrój,a zapach który w wigilie rozchodzi się po domu jest cudny :D zapach choinki,kompotu z suszonych owoców,grzybów i pomarańczy...
ach ale się rozmażyłam... :wink:

na zakończenie powiem,że całej reszty czyli zakupów przedświątecznych,wielkich porządków itp,nie cierpie.

Awatar użytkownika
angelika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1926
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:24
Lokalizacja: KrakÃłw

Post autor: angelika » 15 gru 2005, 09:40

paula pisze:hmm..święta... :P to dla mnie najpiękniejszy czas w roku :D
Uwielbiam ten klimat,tą atmosfere...choć szczerze mówiąc święta dla mnie to tylko WIGILIA,dwóch pozostałych dni mogło by nie być.
Wigilie od zawsze spędzam u siebie w domu tylko z mężem i dziećmi,nigdy nie dałam się namówić na to by spędzić ją u kogoś innego,gdyż ten jeden dzień w roku jest dla mnie święty i zarezerwowany tylko dla najbliższej rodziny :wink:
Ostatnich kilka świąt,przed wyjściem za mąż ,spędzanych w domu u mamy,wspominam źle,pamiętam,że siedziałam jak najdłużej w łazience żeby opóźnić czas złożenia życzeń i łamania się opłatkiem...wtedy ich nie lubiłam,były nie szczere,bolesne i cały czas miałam ściśnięte gardło...
Teraz u mnie w domu jest inaczej :P ;też zawsze płacze przy życzeniach,ale z innych powodów...ze wzruszenia,ze szczęścia...
acha kiedy łamię się opłatkiem np.z mężem nie mówie czego jemu życzę tylko czego życzę sobie...
Puszczane kolędy wprowadzają świąteczny nastrój,a zapach który w wigilie rozchodzi się po domu jest cudny :D zapach choinki,kompotu z suszonych owoców,grzybów i pomarańczy...
ach ale się rozmażyłam... :wink:

na zakończenie powiem,że całej reszty czyli zakupów przedświątecznych,wielkich porządków itp,nie cierpie.

a ja z tych calych swia wlasnie sprzaac uwielbiam :D to moj sposob na stres i rozladowanie energii :D
ale gotowac nie umiem...
powiekszenie biustu u dr Kasprzyka 16.12.05, 255 model 410 LX inamed

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 15 gru 2005, 09:41

ja gotuje podobno super 8) :wink:a sprzątać przed świętami nie lubie,bo jak coś robię,to najlepiej jak potrafię i sprzatam wtedy wszystko z odsuwaniem mebli włącznie,ściaganiem lamp,wywalaniem wszystkiego z szaf itp,itd :wink:

Awatar użytkownika
angelika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1926
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:24
Lokalizacja: KrakÃłw

Post autor: angelika » 15 gru 2005, 09:44

paula pisze:ja gotuje podobno super 8) :wink:
haha chyba sie wprosze moge prac szorowac zmywac i zamiatac :D niekoniecznie w tej kolejnsci :D
powiekszenie biustu u dr Kasprzyka 16.12.05, 255 model 410 LX inamed

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 15 gru 2005, 09:58

acha,a jak słyszę kawałek w radio ''jest taki dzień,tylko jeden raz do roku,jest taki dzień który liczy się od zmroku.....''to mam takie dreszcze.... :wink: :D

Awatar użytkownika
angelika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1926
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:24
Lokalizacja: KrakÃłw

Post autor: angelika » 15 gru 2005, 10:11

a mi sie podoba antkowiaka..."pada snieg, puszysty snieg...Lubię patrzeć, gdy tak cicho spływa w dół.
Pada śnieg... Jak w białym śnie. Mamo, spójrz na świat, jak z bajki cały jest. ...juz pan Andersen cieszy sie bo wszyscy dziećmi stają się" ...natala ma ucieche jak jej to spiewam :D
powiekszenie biustu u dr Kasprzyka 16.12.05, 255 model 410 LX inamed

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”