Nieuczciwy sprzedawca . Co robic ?

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
beata-malgorzata
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4048
Rejestracja: 25 cze 2006, 12:18
Lokalizacja: belgijska pralinka

Nieuczciwy sprzedawca . Co robic ?

Post autor: beata-malgorzata » 13 gru 2022, 16:21

Witam. Potrzebuje Waszej pomocy , rady . Moze ktos byl w podobnej sytuacji do mojej i podpowie mi jak dalej mam postepowac ? Otoz w sierpniu zakupilam przemyslowa maszyne do szycia wraz z dodatkami w sklepie Adamar z Kielc . Nie mieszkam w Polsce wiec przed zrobieniem oplaty skontaktowalam sie telefonicznie ze sprzedawca i po otrzymaniu wyceny zamowienia i wyceny za transport do mnie do Belgii zrobilam przelew .
Dosc szybko informacje o przewozniku ktory mial dostarczyc moja maszyne zostaly odwolane . Tak wiec stanelo na niczym i nie wiem czemu nie zalatwili innego przewoznika . Minely 4 miesiace a ja nadal czekam na dostawe . Kontakt telefoniczny z wlascicielem sie urwal . Unika mnie , nie odbiera telefonu ode mnie nie odpowiada na smsy ani maile . Dzwonilam do sklepu i tam tez nie odbieraja . Bylam cierpliwa i wyrozumiala ale do czasu bo przeciez ile mozna czekac na przesylke ( oplacona ) ? Zalezy mi na tej maszynie . Moglabym zlecic osobiscie transport z firmy z Kielc , ale nie mam zadnej pewnosci ze sprzedawca wyda maszyne przewoznikowi . Rozwazalam tez przyjazd moim duzym samochodem ale raczej nie czuje sie na silach by przejechac 4 tys. km nie mowiac juz o kosztach takiej podrozy. Czuje sie oszukana . Co mam robic ? Wniesc zaskarzenie na policji ? Zalatwic sprawe przez adwokata ? Poradzono mi bym napisala do rzecznika praw konsumenta . Co o tym sadzicie ? Czy ktos byl juz w podobnej sytuacji ?
Dopisek ...wlasnie przed chwila dzwonil do mnie sprzedawca i obiecal pomyslnie zalatwic sprawe ...zobaczymy czy tak sie stanie ..
Mentor, 275 cc okragle,profil sredni , 04. 2006
poprawka asymetrii jednej piersi , 375 cc ,02 2007
uszy plus korekta powiek ,14.05 2008
zmniejszenie platkow usznych , 19.01 2013- dr Lemaître - Belgia
nos, powieki i lipofilling - 6.04 2013- dr Lemaître
plasyka brzucha i podniesienie piersi z wymiana protez na 350cc , 9.09 2014

blog makijazowy - http://www.bbeabeautyimage.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”