Brak znajomych, przyjaciol

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Nicole
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1101
Rejestracja: 08 lut 2005, 21:18

Brak znajomych, przyjaciol

Post autor: Nicole » 30 maja 2022, 13:31

Ostatnio przeszlam rozmowe z partnerem na temat posiadania/nieposiadania znajomych. Jemu bardzo brakuje starych przyjaciol, mieszka za granica i kontakty rozpadly sie. Stwierdzil nawet, ze gdybysmy brali slub to nawet nie mialby kogo zaprosic oprocz rodziny i ze czuje sie z tym fatalnie. Sluchalam go z rozdziawiona geba bo mi ludzi totalnie nie brakuje - nigdy nie bylam dusza towarzystwa, nie mialam znajomych na dluzsza mete, kontakty w pracy mi wystarcza a potem chce miec swiety spokoj. On tego nie rozumie jak tak mozna bez znajomych... a ja sie czuje dobrze. Jak to jest z wami? Zaczynam sie zastanawiac czyi normalna jestem ze mi rodzina do szczescia wystarczy i nie potrzebuje psiapsiol i wspolnych wypadow na zakupy (thinking

Ta_alicjaPli
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 6
Rejestracja: 07 lip 2022, 13:29

Re: Brak znajomych, przyjaciol

Post autor: Ta_alicjaPli » 01 sie 2022, 13:31

Ja mam kilku znajomych, ale spotykamy się raz na rok, nie potrzebuje częściej. Mój partner podobnie, jesteśmy raczej typami samotników, co nie wychodzą ze swojej jaskini zwanej mieszkaniem :p

Nicole
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1101
Rejestracja: 08 lut 2005, 21:18

Re: Brak znajomych, przyjaciol

Post autor: Nicole » 02 sie 2022, 06:14

Ta_alicja, nie wychodzicie nawet na kawe czy piwo z ludzmi z pracy? Wyjazdy integracyjne?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”