studniówka...:)

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Aneta1981
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1583
Rejestracja: 01 cze 2005, 12:35
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Aneta1981 » 19 paź 2005, 14:17

ja myślę że uczniowie by tylko podziwiali a koleżanki nauczycielki raczej z zazdrością patrzyły. Ja bym poszła.
350 cc HP Skupin - Teraz C/D

Awatar użytkownika
natala82
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 741
Rejestracja: 06 mar 2005, 23:56
Lokalizacja: Wild wild West
Kontakt:

Post autor: natala82 » 19 paź 2005, 15:26

ja bym wystapila w takiej!Jest piekna!Tylko jest jeden problem! :lol:
W takiej sukni przycmisz wszystkie dziewczyny!haha :lol: Ale to ich klopot!
Juz po!:)
Skupin 26 lipiec, mentor 300cc okragle.


Awatar użytkownika
mleczna krowa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 432
Rejestracja: 05 cze 2005, 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mleczna krowa » 19 paź 2005, 18:13

Gina111 koniecznie... :)

Wszystkie nauczycielki zakładaja 4 rozmiary za duze garsonki...chyba własnej matki... :? Przydałoby sie to zmienic, bo przeciez nauczyciel też człowiek, kobieta...i nie wiem dlaczego ma chowac swoje wdzięki za wielkimi kiecami.... :?: Ja osobiście bardzo bym chciała, by moje nauczycielki odsłoniły trochę nogi i dekolt i wyszły spod tej zimnej skorupy... :twisted:

Z reszta niech gadaja...a co... :D
Omnis amans amens

Awatar użytkownika
DorAga
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 407
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:42

Post autor: DorAga » 19 paź 2005, 18:25

U mnie w szkole nie odkrywaja wprawdzie za bardzo dekoltow i nog, ale niektore sie stroja, zwlascza te troche mlodsze, mniej konserwatywne. Co najwyzej na tej bardziej oficjalnej czesci zakrywaja sie szalami, a potem to juz hulaj dusza... ;) Wsrod uczniow nie ma komentarzy, nie wiem jak wsrod reszty grona pedagogicznego, ale w koncu to ich sprawa.Jak maja co pokazac to czemu im tego zalowac? :)

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 19 paź 2005, 19:05

Pamietam,ze w liceum zawsze zwracalysmy uwage(ja i kolezanki) na ubior naszych nauczycieli... :oops: ...fajnie wygladala tylko nauczycielka francuskiego(chyba miala ciuszki z Francji, bo takie nietypowe... :roll: ) i babka od biologii a reszta- BOOOOZE :shock: ! (wiekszosc ubierala sie gorzej od mojej babci!!!!!!!!!!!!! :D )
Nauczycielka tez kobieta, powinna wygladac elegancko i wystrzalowo( sex appeal... :?: ... z tym nie przesadzajmy,bo kontakty kolezenske w pracy tez sa wazne) :wink:

Awatar użytkownika
mleczna krowa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 432
Rejestracja: 05 cze 2005, 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mleczna krowa » 20 paź 2005, 13:42

Ja bardzo często zwracam uwage na to co ma na sobie nauczycielka.. :D Nawet jak moje nauczycielki maja nowe fryzurki i ładnie wygladaja to czasami im to razem z kumpelami mówimy..:)

W liceum nauczyciele z uczniami gadaja prawie jak równy z równym, wiec napewno dziwnych komentarzy na temat stroju nie powinno byc, wrecz przeciwnie jak by moja nauczycielka miała jakąś wystrzałową kiecke i by swietnie wyglądał to bym jej powiedziała...a co...!! :D

więc gina111 nie ma sie co zastanawiac... :D
Omnis amans amens



Awatar użytkownika
angelika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1926
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:24
Lokalizacja: KrakÃłw

Post autor: angelika » 25 paź 2005, 21:38

o rajusku :roll: na aka mnie nigdy nie byloby stac :(
powiekszenie biustu u dr Kasprzyka 16.12.05, 255 model 410 LX inamed

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”