studniówka...:)

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
mleczna krowa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 432
Rejestracja: 05 cze 2005, 12:55
Lokalizacja: Warszawa

studniówka...:)

Post autor: mleczna krowa » 11 paź 2005, 17:22

Cześć dziewczyny...
W tym roku będę miała studniówke. Już od jakiegos czasu chodzę i rozgladam sie za jakaś kiecka, ale tak naprawde to jeszcze nie widziałam ani jednej jakiejś naprawde powalajacej. Nie wspominajac o tym, że jak narazie znalazłam dwa miejsca z jakimikolwiek sukienkami...
Może wy znacie jakieś dobre miejsce, gdzie jest duzy wybór i przystepne ceny....no i aby bylo cos na czym oko mozanaby zawiesic...

Ja byłam w MFC i faktycznie podobała mi sie jedna sukienka ale kosztowala prawie 2500zł....to lekka przesada...;/

Czekam na wasze propozycje... :D
Omnis amans amens

Awatar użytkownika
DorAga
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 407
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:42

Post autor: DorAga » 11 paź 2005, 18:55

Tez zastanawialm sie nad zalozeniem takiego watku :) Mnie sie wprawdzie sklepy nie przydadza, bo i tak do Warszawy mam za daleko,zeby jechac na zakupy, ale jakies ciekawe propozycje z checia poogladam.Zawsze to jakas inspiracja ;) A myslalas moze nad uszyciem sukni u krawcowej? jak sie zna jakas dobra, to moze czesto wyjsc taniej a suknia jak marzenie.Trzeba tylko fajny model wybrac :)
Jak chcesz to moge tu troche powklejac zdjec :)

Dodano po 1 hours 23 minutach:
I ja mam jeszcze jeden problem zwiazany ze studniowka.Nie mam kogo na nia zaprosic :( Moze macie jakies propozycje skad wytrzasnac faceta na bal? ;)

Awatar użytkownika
Tatiana
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1211
Rejestracja: 07 lut 2005, 15:24

Post autor: Tatiana » 11 paź 2005, 19:31

no , no , no dziewczynki. To ja sie dołącze do wątku ale ja szukam czegos ciekawego na studniowke- jako wychowawczyni klasy maturalnej :lol: :lol: :lol: :wink:
a mnie cos zaproponujecie???

Awatar użytkownika
DorAga
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 407
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:42

Post autor: DorAga » 11 paź 2005, 19:35

no to wesolo :D Zaraz sie okaze, ze wychowawczyni ktorejs z nas ;)
A tak serio to czego mniej wiecej szukasz? bo na modzie nauczycielskiej sie za bardzo nie znam ;) ale u mnie nauczycielki ubieraja sie tak samo jak uczennice

Awatar użytkownika
gracja
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1523
Rejestracja: 11 sie 2005, 00:23

Post autor: gracja » 11 paź 2005, 21:42

...czemu ze wszystkich pragnieñ na ¶wiecie to Ty mnie wybra³e¶.....

Awatar użytkownika
Valentina
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2059
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:58

Post autor: Valentina » 11 paź 2005, 21:51

...miałam złotą sukienkę... :wink: ...ubrałam ją tylko raz i tak sobie wisi cały czas w szafie... jak wrócę z Poznania to się w nią wbiję, jak da rade :lol: i zrobię fotkę... :lol: :wink: ..ale ona Was dziewczyny nie natchnie, bo to moda sprzed... niech policzę... 8) ...ponad 5 lat... :shock: ...o kurczę... to było tak dawno... :lol: :wink:
Już po operacji nosa - 7 lipca 2005 oraz chirurgicznej korekcji ust - 12 października 2005
Dr PIOTR SKUPINhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... doping.gif

Awatar użytkownika
natala82
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 741
Rejestracja: 06 mar 2005, 23:56
Lokalizacja: Wild wild West
Kontakt:

Post autor: natala82 » 11 paź 2005, 21:56

Ja tez mialam zlota sukienke,to bylo 5 lat temu.Wtedy byly modne cekiny,zlota sukienka z cekinow!Zrobialam nia szal,bo wzielam material od mamy ze sklepu a uszyla mi moja ciotka-krawcowa!Dlugo myslalam nad krojem,ale obejrzalam pare filmow i teledyskow i wytlumaczylam ciotce,bylo swietnie! :lol:
Juz po!:)
Skupin 26 lipiec, mentor 300cc okragle.

Awatar użytkownika
Valentina
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2059
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:58

Post autor: Valentina » 11 paź 2005, 22:06

...moja była w złotym brokacie... i jak wysiadłam z samochodu to całe czarne skórzane siedzenie było w brokacie i on się tak wbił w to siedzenie, że nie wystarczyło machnąć reką i już nie było... :roll: ...trzeba było czyścić jakimiś środkami... :roll: ...mój chłopak jak zobaczył ten brokat, to... :twisted: ...ale zaraz mu przeszło jak powiedziałam, że następnego dnia odkurzę cały samochód http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... o_jest.gif :lol: :wink:
Już po operacji nosa - 7 lipca 2005 oraz chirurgicznej korekcji ust - 12 października 2005
Dr PIOTR SKUPINhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... doping.gif

Awatar użytkownika
kate
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1392
Rejestracja: 16 lut 2005, 00:37

Post autor: kate » 11 paź 2005, 22:09

A ja w swoje kreacje cycków nie mieszczę...jednego ciucha to jeszcze nie przymierzałam, bo aż mi się płakać chce na samą myśl, że nie wlezę :cry: ...dobrze, że się na studniówkę nie wybieram :wink: :lol:

Awatar użytkownika
Valentina
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2059
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:58

Post autor: Valentina » 11 paź 2005, 22:20

kate pisze:A ja w swoje kreacje cycków nie mieszczę...

...Kate :D ...Ty to masz dobrze... :wink: też bym tak chciała powiedzieć... :D
Już po operacji nosa - 7 lipca 2005 oraz chirurgicznej korekcji ust - 12 października 2005
Dr PIOTR SKUPINhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... doping.gif

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”