W co inwestować w tak trudnych czasach?

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

chances
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 18
Rejestracja: 24 kwie 2020, 09:38

W co inwestować w tak trudnych czasach?

Post autor: chances » 17 wrz 2021, 11:34

Hej! Jak widzimy inflacja rośnie coraz bardziej. Mialam kilka pomysłów na biznes, ale przez całą pandemię nie wypaliło. W dodatku rozczarowałam się kolejnym zajęciem, które rozwijałam. Stwierdziłam, że trzeba dać sobie póki co z tym spokój i zaczęłam się zastanawiac nad inwestycją w zloto, waluty lub naukę inwestowania na giełdzie. Czy obecnie inwestycja w złoto ma sens? Jaki jest najmniejszy próg? Na czym jest najmniejsze ryzyko, że stracę? Czy bralyscie udział w płatnych kursach inwestowania na giełdzie i jesteście w stanie polecić?

Telte
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 27
Rejestracja: 10 kwie 2020, 10:29

Re: W co inwestować w tak trudnych czasach?

Post autor: Telte » 17 wrz 2021, 12:28

W długiej perspektywie czasu złoto, chociaż ja bardziej to traktuje jako ochronę kapitału a nie zarobek. W krótkiej... Wszystko jest ryzykowne. Musisz znaleźć miejsce w którym dobrze się czujesz, a więc najpierw podstawy i to co Cię najbardziej zainteresuje a później jakieś kursy i większy poziom wiedzy. Giełda jest spoczko, ale trzeba mieć już sporo wiedzy i najlepiej dostęp do społeczności która dobrze ogarnia temat.
Jesli nie ogarniasz tematu to polecam po prostu
(wymoderowano treści reklamowe)

Awatar użytkownika
Cotton2015
Strażnik Galerii
Strażnik Galerii
Posty: 1473
Rejestracja: 20 paź 2014, 19:41
Lokalizacja: Düsseldorf

Re: W co inwestować w tak trudnych czasach?

Post autor: Cotton2015 » 18 wrz 2021, 10:31

nieruchomości w dobrej lokalizacji i stare auta (do renowacji) mające szansę za jakiś czas stać się zabytkowymi. To nie straci na wartości. Natomiast trzeba mieć sporą ilość kapitału, by wyłożyć na dzień dobry.
Giełda jest ryzykowna, ale czasem się opłaca. Natomiast tutaj trzeba orientować się ekonomicznie i być zawsze na bieżąco. Innymi słowy: dużo wiedzy i mocne nerwy.
Regulamin forum i zasady dostępu do galerii zamkniętej: zasady

galeria@beautywpolsce.com

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”