Własny salon stylizacji paznokci

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Telte
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 27
Rejestracja: 10 kwie 2020, 10:29

Własny salon stylizacji paznokci

Post autor: Telte » 21 lip 2021, 12:06

Cześć wszystkim!
Od 6 lat robię sobie paznokcie w zaciszu domowym, jestem typowym samoukiem, jakis rok temu zapisałam się na kurs, który ukończyłam. 💅🏻
Od kilku tygodni zaczynam poważnie myśleć o zajęciu się stylizacja paznokci na poważnie, każdy mówi mi, ze mam wielki talent, i tutaj moje pytanie...
Czy jest tu jakaś duszyczka, która mogłaby mi powiedzieć jak wyglądały jej początki? Jakie kroki podjąć? Będę wdzięczna za każda informacje!

chances
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 18
Rejestracja: 24 kwie 2020, 09:38

Re: Własny salon stylizacji paznokci

Post autor: chances » 21 lip 2021, 14:20

Szkolenia, praktyka. Ja miałam ogromne szczęście, bo po jednym szkoleniu dostałam pracę w super salonie, w którym mogłam się uczyć i rozwijać pod okiem świetnej instruktorki i dla mnie to było najlepsze co mogło mnie spotkać Bardzo ważne są kolejne szkolenia, ale też to żebyś ćwiczyła na innych ludziach, nie tylko na sobie.
Od siebie polecam szkolenia w firmie [wymoderowano, treści reklamowe] Mają tam profesjonalnych instruktorów. Same produkty równiez moim zdaniem świetne (aktualnie na nich pracuję).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”